Skocz do zawartości

BK Mak 102


krzychb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...

 

Sprzedam miesięcznego maka 102 w zestawie dokładnie takim jak dostajemy w sklepie.. Jako,że teleskop jest niemal nowy nie zdążyłem się jeszcze niczego pozbyć. Jest wszystko:kątówka,okulary 25mm i 10mm+ dekielki i pudełka,star pointer ,torba(ni razu nie korzystałem) a nawet śrubokręt :szczerbaty: tak wiec teleskop wyśle w takim stanie jak ze sklepu .

 

Stan perfekcyjny.Jedynie na stopce ślad po mocowaniu w montażu i tyle! Żadnych innych śladów użytkowanie nie ma. Optyka nietykana. Teleskop jest w pełni sprawny i posiada oczywiście ważna gwarancję.

 

Sprzedaje tak szybko udało mi się nabyć używanego maczka 127mm :rolleyes: w przystępnej cenie.

25082010668.jpg 26082010681.jpg 26082010680.jpg

26082010677.jpg 26082010678.jpg

 

A tak z Ciekawości tyle nim zdążyłem upracować choć to tylko fotki robione z otwartego okna bloku bez właściwego wychłodzenia tuby i w przyblokowych turbulencjach rozgrzanego powietrza.

Jowisz_Mak102.jpg Jowisz_Mak102_1.jpg JupiterMak102.jpg

 

Cena: Myślę, że 670zł z moją wysyłką to uczciwa cena za nowy w sumie teleskop.

Pozdrawiam

Edytowane przez krzychb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Dorzucam fajnie wykonaną osłonę/odrośnik......Napracowałem się przy niej :yes: . Podczas obserwacji zakrywa mennisk przed bocznym światłem np.lamp . Posiada wbudowana grzałkę o mocy 9.6W dla napięcia 12V więc problem parowania menniska mamy z głowy. W środku znajduje się przegroda więc ewentualny naddatek ciepła nie wpada w odrośnik a jest wyprowadzany otworami na zewnątrz. Do grzałki można sobie dokupić regulator NE504 do samodzielnego montażu...Koszt to żaden a zyskujemy regulację temperatury. A wygląda to razem tak:

29082010688.jpg 29082010689.jpg 29082010691.jpg.

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Dorzucam fajnie wykonaną osłonę/odrośnik......Napracowałem się przy niej :yes: . Podczas obserwacji zakrywa mennisk przed bocznym światłem np.lamp . Posiada wbudowana grzałkę o mocy 9.6W dla napięcia 12V więc problem parowania menniska mamy z głowy. W środku znajduje się przegroda więc ewentualny naddatek ciepła nie wpada w odrośnik a jest wyprowadzany otworami na zewnątrz. Do grzałki można sobie dokupić regulator NE504 do samodzielnego montażu...Koszt to żaden a zyskujemy regulację temperatury. A wygląda to razem tak:

post-18027-057903700 1283159950_thumb.jpg post-18027-011935200 1283159961_thumb.jpg post-18027-061580900 1283159970_thumb.jpg.

 

Pozdrawiam..

 

Poproszę o rezerwację do 2 września. Chcę zgromadzić środki finansowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

Nieładnie....Rezerwować a potem ni meee ni beeee....

 

 

Teleskop nadal aktualny rozbijmy...

 

Zestaw:OTA,szukacz,okulary,kątówka,śrubokręt:) ale bez torby(Tą zostawię sobie) 570zł z moja wysyłką

 

Odrośnik/grzałka(pasuje idealnie)- 40zł z moja wysyłką.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krzychb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

Nieładnie....Rezerwować a potem ni meee ni beeee....

 

 

Teleskop nadal aktualny rozbijmy...

 

Zestaw taki jak sklepowy czyli: OTA,torba,okulary,kątówka,szukacz - 630zł z moją wysyłką

 

Zestaw powyższy ale bez torby(bo ta mi się może przydać) 570zł z moja wysyłką

 

Odrośnik/grzałka(pasuje idealnie)- 45zł z moja wysyłką

 

Dla kupującego całość 650zł z moją przesyłką.

 

Pozdrawiam

 

OK. Aj tam od razu nieładnie, czasu brakło. Są chęci i hobby ale są i obowiązki jak praca.

Kontynuując:

Podaj mi nr telefonu na e-mail dariuszgo@wp.pl ,zadzwonię i ustalimy szczegóły ewentualnego zakupu.

Prawie zadowoli mnie opcja "Zestaw taki jak sklepowy czyli: OTA,torba,okulary,kątówka,szukacz - 630zł z moją wysyłką" lecz bardziej obstaję przy "Zestaw powyższy ale bez torby(bo ta mi się może przydać) 570zł z moja wysyłką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh.... Proszę o większe zdecydowanie w sprawie bo nie do końca przemyślane deklaracje wprowadzają w wątku tylko zamieszanie..

 

Teleskop nadal aktualny...

 

Zestaw:OTA,szukacz,okulary,kątówka,śrubokręt:) ale bez torby(Tą zostawię sobie) 570zł z moja wysyłką

 

Odrośnik/grzałka(pasuje idealnie)- 40zł z moja wysyłką.

 

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.