Skocz do zawartości

Księga skarg i zażaleń


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując ostatnio starsze wpisy na DO namęczylem sie okrutnie zeby znaleźć interesujace mnie miejscówki . Można jakoś z grubsza otagować wpisy ? Niektóre nowsze maja tag Podkarpacie , lecz te starsze już nie . Pisze o Podkarpaciu ale chyba inne też maja w tej kwestii braki , mógłbym pomóc wypisując wszystkie podkarpackie obserwacje i podesłać komus kto ma mozliwosc edycji , w postaci linków bądź w postaci zapisanej sesji Opery z wszystkimi zakładkami . może i inne wojewodztwa daloby sie tak otagować i byłoby łatwiej wyszukiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując ostatnio starsze wpisy na DO namęczylem sie okrutnie zeby znaleźć interesujace mnie miejscówki . Można jakoś z grubsza otagować wpisy ? Niektóre nowsze maja tag Podkarpacie , lecz te starsze już nie . Pisze o Podkarpaciu ale chyba inne też maja w tej kwestii braki , mógłbym pomóc wypisując wszystkie podkarpackie obserwacje i podesłać komus kto ma mozliwosc edycji , w postaci linków bądź w postaci zapisanej sesji Opery z wszystkimi zakładkami . może i inne wojewodztwa daloby sie tak otagować i byłoby łatwiej wyszukiwać ?

 

Jasne. Najczęściej wpisujemy w tagi miejscowość/miejscówkę, nie region, a można obie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem podkarpackie ( mam nadzieje ze nie ominąłem jakiejś ) tylko teraz jak Wam to podać zeby było łatwiej , bo zapisałem to w dwóch plikach sesji Opery , do wrzucenia w katalog opera/sessions otwiera z Tabs and Windows > Sessions

1podkarpacie.win.zip

Chyba ze bedzie potrzeba w innej formie np. linki w pliku tekstowym to powyciagam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem podkarpackie ( mam nadzieje ze nie ominąłem jakiejś ) tylko teraz jak Wam to podać zeby było łatwiej , bo zapisałem to w dwóch plikach sesji Opery , do wrzucenia w katalog opera/sessions otwiera z Tabs and Windows > Sessions

attachicon.gif1podkarpacie.win.zip

Chyba ze bedzie potrzeba w innej formie np. linki w pliku tekstowym to powyciagam .

 

Wielkie dzięki!

Choć mam pewien problem. Walczę z tymi plikami i nie mogę tego ugryźć :(

Pracuję na maczku i może to jest powód dlaczego nie mogę tego otworzyć. Otwiera mi się tylko jako plik "tekstowy" z kodami. Ale widzę adresy url, więc wiem w których wpisach dodać tagi "Podkarpacie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pojęcia nie mam gdzie w maczku opera przechowuje te pliki zapisanych sesji . A moze tak , zapisac sobie w Operze jakąs sesje pod Karty Okna -sesje - zapisz sesje a potem w wyszukiwarce menadzera plików wpisac nazwe pod jaką sie zapisało . Menadzer plików powinien wtedy pokazac sciezkę .

PS. Te pliki Opery sa u mnie ukryte , wiec jak nie ma odznaczenia w menadzerach to ich moze nie być widać .

Edytowane przez gezeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pojęcia nie mam gdzie w maczku opera przechowuje te pliki zapisanych sesji . A moze tak , zapisac sobie w Operze jakąs sesje pod Karty Okna -sesje - zapisz sesje a potem w wyszukiwarce menadzera plików wpisac nazwe pod jaką sie zapisało . Menadzer plików powinien wtedy pokazac sciezkę .

PS. Te pliki Opery sa u mnie ukryte , wiec jak nie ma odznaczenia w menadzerach to ich moze nie być widać .

 

Sprawdzę, ale nawet gdyby się nie udało, to jaki pisałem, powyciągam adresy url. Jeszcze raz dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam sugestię dla redaktorów DO

 

Zastanówcie się nad jakimś podsumowaniem roku 2013, albo przynajmniej zdjęć ukazanych na DO w 2013. Policzcie ile razem kilometrów atmosfery pokonali dalecy obserwatorzy, przeciętną długosc obserwacji, jakieś top 10 z Polski i top 10 dla terenu poza Polską, top 10 obserwatorów, jakieś podsumowanie jaki obserwtaor zrobił największa liczbę obserwacji, pokonał największy dystnans..... chętnie zobaczę taką statystykę, i pewnie nie tylko ja.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam tylko problem czy jest obszerniejszy?

 

Zaczynam nowy post, stawiam kursor pisze a go dawno nie ma, znowu stawiam pisze i dupa blada, pusto, kursor zniknął.

Chce skasować literówkę, wciskam BACKSPACE i znika wszystko co napisałem, wywala mnie do forum głównego.

Grafikę załączam jedynie dzięki znajomości BBCode,w tym trybie często też ręcznie składam cytaty bo inaczej przepadają.

Ostatnio z tym Forum to jakaś masakra jest. Mam to samo w domu i robocie na różnych kompach.

 

Co się kurde dzieje Panowie Admini ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina tylko i wyłącznie osobistego komputera. Być może jakiejś aktualizacji przeglądarki lub systemu. Pisanie postu jest przecież obsługiwane przez skrypty js po stronie użytkownika.

Może masz zainstalowana jakąś wtyczkę do przeglądarki, która miącha w tych skryptach.

Oczywiście winna być włączona obsługa js w przeglądarce, ale to chyba trywialne.

Niektóre systemy operacyjne, czytaj Windowsy, maja takie humory, ze mogą doprowadzić do szewskiej pasji

Wydawałoby się, że inny komputer, niby inny system a problem ten sam. Bo i przyczyna ta sama. Ale dojść do tego co i jak nie jest łatwo.

 

Ja teraz mam Win&, ale jutro dojdę do XP i zobaczę co i jak to tez dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.