Skocz do zawartości

Plebiscyt na najciekawszy projekt DIY/ATM 2017

Zobacz najbardziej kreatywne i inspirujące projekty i niezapomnij oddać swój głos.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!

Adam_Jesion Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi serwisie techniczny!

W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania,
w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU.
Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów
takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane
aplikacje KOMPUTER i SPORT. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu
zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.

Desperatka

Droga Desperatko!

Na wstępie pragniemy zwrócić Twoja uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ
jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ, włączyć ŁZY
oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć
aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może oprowadzić MĘŻA
do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych
sytuacjach może włączyć plik GŁOSNE_CHRAPANIE.MP3.
Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEśCIOWEJ!!

Z poważaniem
Serwis Techniczny

• Lubię 5
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem, dokładnie dziś, na poczcie i przypadkowo przeglądałem tę książeczkę i powiem, że Pan Pierdziołek jest niegrzeczny :heehee:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jest żółte i pełza po ziemii?

Chińczyk szuka miny...

A co jest żółte i lata w powietrzu? 

Chińczyk znalazł minę :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Sylwestra wypiłem drinka. Może dwa. No dobra. przyznaję się. Nie wiem ile wypiłem. Wieczór wczesny jeszcze był i  zmogło mnie trochę, więc położyłem się na takim materacu turystycznym dokładnie pod oknem dachowym. Zgasiłem światło i film mi się urwał. Gdy się obudziłem była noc. W każdym razie ciemno było. Patrzę w okno. Gwiazdy. Normalnie gwiazdy widzę. Ani chmurki. Wstaję, biegnę do drugiego pokoju, w międzyczasie, w biegu ubieram grubą kurtkę, i buty. Otwieram drzwi balkonowe i wystawiam moje, ważące chyba ze 100 kg, 10 cali na taras. Horror normalnie. Wrzucam jakiś okular na chybił trafił ( mam dwa, więc długo się nie zastanawiałem). Szok, normalny szok. Seeing 0, co tam zero, z minus dwa jeśli można tak liczyć.Wiem, że trzeba odczekać, zaadoptować, ale sami rozumiecie. Nie ma czasu. W tym momencie dociera do mnie, że wokół jakieś pierońskie ciemności panują. Jakby w 3 województwach prąd nagle wyłączyli.  Wkładam oko w okular, ustawiam ostrość. Pojawiają się gwiazdy. Jedna, w samym środku jest taka mała, malutka, ale zdaje się pulsować. Widziałem już jak gwiazdy pulsują więc wiem, że z pulsowaniem akurat tej coś jest nie tak. przyglądam się, ustawiam ostrość bo ucieka, pulsowanie jakby zanika  i nagle. Buuuuum. Supernowa. Mówię wam. Supernowa. I huk. Ależ blisko sobie myślę.  W tym momencie następna Supernowa i następna i jeszcze jedna i komety, dużo komet i mgławice i całe niebo oszalało i jeszcze ten huk.................:icon_lol:

Najlepszego w Nowym Roku, bo przegapiłem.  Dział wybrałem nieprzypadkowo, proszę nie przenosić.:icon_lol::icon_lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi