Skocz do zawartości

Deep Sky Party Bieszczady 2004


Gość Janusz_P.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, do trzech razy sztuka  :lol: , ma ktoś może 2 wolne miejsca na podróż w Bieszczady z okolic Krakowa lub też pobliskich miast  

 

Spokojnie Pawle teraz jeszcze za wcześnie aby organizowac transport. Na dwa tygodnie przed zlotem napewno coś znajdziesz.Ja będę jechał przez Kraków ale w tej chwili nie wiem czy będę mógł kogoś zabrać czy też nie. W takiej sytuacji jest wielu kierowców poczekaj spokojnie do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Te wielkie będa zapewne mocno oblegane a swój sprzęt to swój sprzęt i zawsze należy go mieć pod reką aby nie stracić ani jednej smolistej nocy 8)

 

Ps. Mirku, na upartego 50cm można zapakować i rozpakować samemu z bagażnika auta ale to wersja wyczynowa dla silnych osiłków ze zdrowym kręgosłupem, skaładanie go w jednego zajmie 20 minut zamiast 7 w dwie osoby więc po co się męczyć samemu skoro można z pomocą a i dla zdrowia i teleskopu bezpieczniej to będzie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Na obecną chwilę przyjąłem na maila i potwierdziłem już 32 pewne rezerwacje na noclegi i w większości na wyżywienie oraz kilka niepewnych lub warunkowych na jedną, dwie nocki :lol:

Z końcem tygodnia opublikuję imienną listę uczestników bo wciąż wpływają nowe zgłoszenia z całej Polski 8)

Zapowiada się naprawdę mocna ekipa i niezła jazda pod Bieszczczadzkim niebem :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Mirek że jedziesz w Bieszczady?? tak se też myśliłem że pewnie tam pojedziesz, a ja no.....raczej na pewno nie. Ale pewnie tak na ten sierpniowy obóz. Chociaż znowu jak na złość ternim będzie się chyba pokrywał z igrzyskami z Atenach :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To rozpiska na noc co i czym chcesz obserwowawać w danej części nocy 8)

Zresztą na zlocie i tak bedzie zapewne pospolite oglądactwo i takiego planu nie da się w pełni zrealizować z powodu natłoku teleskopów i innych atrakcji zlotowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, pokoju z dziewczynami Ci nie dają, bo straszysz z pokrowcem od lornety na głowie  :lol: Wszystkie uciekną  :slon:

 

Najlepsze było to ,że moja normalna czapka się znalazła .... na głowie Darka B. :lol::lol::lol:

 

Ale tym sposobem znalazłem nowe zastosowanie pokrowca od BPC i przeszedłem do historii astronomi. Nieco śmiałości w moim pionierskim wynalazku dodał mi pewien płyn obserwacyjny. (bezalkoholowy :wink: )

 

Mój wynalazek nazwałem „POKROCZAPKA” i zamierzam go opatentować. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, pokoju z dziewczynami Ci nie dają, bo straszysz z pokrowcem od lornety na głowie  :lol: Wszystkie uciekną  :slon:

 

Najlepsze było to ,że moja normalna czapka się znalazła .... na głowie Darka B. :lol::lol::lol:

 

:rr: Biorę Mateuszu dwie czapki więc się nie martw o swoją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.