Skocz do zawartości

Deep Sky Party Bieszczady 2004


Gość Janusz_P.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam zapisy na zlot w Bieszczadach Roztoki Górne

Januszu, chciałbym się wybrać i to razem z przedstawicielką płci pięknej, ale że to pierwszy raz to zapytam się jak najlepiej z Poznania tam dojechać? Od tego uzależniamy udział, byłoby fajnie jakbyś mógł szczegółowo odpowiedzieć. Pozdrawiam, Marcin (Twoj klient)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, a nie lepiej jednak Łódź, Kielce, Tarnów, Cisna, Roztoki! Nie znam komunikacyjne okolic Katowic, ale wygląda mi to na niezły sajgon z dużym obciążeniem osobowym i tirowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, a nie lepiej jednak Łódź, Kielce, Tarnów, Cisna, Roztoki! Nie znam komunikacyjne okolic Katowic, ale wygląda mi to na niezły sajgon z dużym obciążeniem osobowym i tirowym!

 

Tak, tak przez Kielce!! To może bym się załapał...bo dla mnie taka trasa samochodem to męczarnia, nie przyzwyczajony jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, raz jechałem z Poznania do Jodłowa na zlot 7.5 godziny w tym do Wrocka i przez wrocek 4!!!

Raz też jechałem do Wrocka w 1.5 godziny!

Jak widzisz trasa jest niepewna... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w sierpniu z Poznania do Krakowa trasą Poznań-Wrocław-Kraków pokonałem ją w 4,5 godziny.  

Hamster jeżeli będę miał jakieś wolne miejsce w samochodzie (w tej chwili jeszcze nie wiem) to mogę jechać przez Kielce.

 

Dzięki Mirek, wiesz to nie jest tak na mus, trzeba by się jeszcze dogadać o dni wyjazdu bo ja planuję wyjechać w piątek (zresztą to nie jest na 100%, mogę się dostosować). Trzeba mieć miejsce na sprzęt w samochodzie...a jak nie to sie dobujam jakoś sam. Ale dzięki za dobre chęci :przytulas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba samolotem  Mój rekord to cos w okolicach niecałych 2 godzin.  

Spieszyłem się bo odbierałem zmotorkowaną Syncie od L.J.! :lol:

Droga była pusta, 160 na zegarze, grała Metalica...

1.5 H jak w morde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mirek' date=' wiesz to nie jest tak na mus, trzeba by się jeszcze dogadać o dni wyjazdu bo ja planuję wyjechać w piątek [/quote']

 

Ja planuję wyjazd z Poznania w piątek z rana tak aby na wieczór być w Roztokach. Zabieram ze sobą tylko osoby bez sprzętu tzn. Jakieś lornetki lub Etx-y mogą być resztę miejsca zajmuje LX-200 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było to ,że moja normalna czapka się znalazła  .... na głowie Darka B. :lol:  :lol:  :lol: 

 

Ale tym sposobem znalazłem nowe zastosowanie pokrowca od BPC i przeszedłem do historii astronomi. Nieco śmiałości w moim pionierskim wynalazku dodał mi pewien płyn obserwacyjny. (bezalkoholowy :wink: )

 

Mój wynalazek nazwałem „POKROCZAPKA” i zamierzam go opatentować. 8)

DSC06528.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobom których interesują odległości, oraz trasy przejazdu propopnuję odwiedzenie strony na której można sobie wydrukować dokładny plan przejazdu przez dowolone miasta.

 

http://route1.tiscover.com/route

 

Policzył mi, że najkrótszą trasą 666km (przez Kielce ) będę jechał 12 i pół godziny. Wychodzi średnia 50km/h :D

 

Przez Wrocław będzie 700km i będę jechał pół godziny krócej

:D

 

Mądry ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne wyniki: :lol:

 

von: Poznan Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL)

über: Krakow Malopolskie (PL)

Strecke: 637.3 km

kürzeste Fahrzeit: 12:30

 

von: Poznan Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL)

über: Kielce (PL)

Strecke: 639.8 km

kürzeste Fahrzeit: 11:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Puszczykowa oczywiście!

Mirek moi znajomi którzy jeżdzą w Bies-czady na narty mówią żeby się nie pchać przez Kraków, tylko przez Kielce!!!

 

von: Puszczykowo Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL)

über: Kielce (PL)

Strecke: 675.3 km

kürzeste Fahrzeit: 12:32

 

von: Puszczykowo Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL)

über: Krakow Malopolskie (PL)

Strecke: 642.4 km

kürzeste Fahrzeit: 11:41

 

O kurde!!! duże lepiej przez Astrokraka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Puszczykowa oczywiście!

Mirek moi znajomi którzy jeżdzą w Bies-czady na narty mówią żeby się nie pchać przez Kraków, tylko przez Kielce!!!

 

von: Puszczykowo Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL) 

über: Kielce (PL) 

Strecke: 675.3 km 

kürzeste Fahrzeit: 12:32

 

von: Puszczykowo Wielkopolskie (PL)

nach: Roztoki Dolne (PL) 

über: Krakow Malopolskie (PL) 

Strecke: 642.4 km 

kürzeste Fahrzeit: 11:41

 

O kurde!!! duże lepiej przez Astrokraka!!!

 

Trzeba jeszcze doliczyć 28,7km do Roztok Gónych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.