Skocz do zawartości

Deep Sky Party Bieszczady 2004


Gość Janusz_P.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ostatnich dniach byłem strasznie niespokojny, ponieważ ja w tym roku idę do bierzmowania i ks wyznaczył tydzień temu termin na sobotę 17 kwietnia :Cry: . Na szczęście jednak biskup ma "wolny czas" dopiero na 28 kwietnia.

Na szczęście wszystko się dobrze skończyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ja mam bierzmowanie w przyszłym roku. :wink: O ile mnie ksiądz dopuści... :twisted:

Jak nie przeskrobie niczego to poajdę bo ostatnio różnie to bywa...tata-szofer tata pan i władca :wink: :lol:

Zaczynam doceniać własne 4 kółka...jeszcze 3 lata

P@weł jakby co to wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Janusz_P.

Upiec i oporządzić jest komu na miejscu ale tam prawie nie ma dzików, w zimie wilki królują w Roztokach a barana nie każdy lubi, zresztą jeszcze zobaczymy co pójdzie na rożen dla prawie 50 sób :?: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Czy orientujesz się ile kosztuje prosiak i ile ich trzeba na 50 osób i czy wszyscy są zaintresowni taka wyżerką i partycypowaniem w jej kosztach :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiec i oporządzić jest komu na miejscu ale tam prawie nie ma dzików, w zimie wilki królują w Roztokach a barana nie każdy lubi, zresztą jeszcze zobaczymy co pójdzie na rożen dla prawie 50 sób :?:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Lepiej uważajcie z tymi baranami, bo jeszcze ja z Hamalem przyjedziemy i rozróbę wam zrobimy jakiej tam jeszcze nie było :evil: .

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo się orientuje ile kosztuje prosiak , a co do ilości na 50 osób to myśle że jeden taki większy by starczył lub 2 mniejsze - to zależy jaki kto ma spust - bo ja z moim spustem to chyba powinienem zamówić 3 porcje :roll: :P:Pig::Pig::Pig: , pozatym wiadomo jak to na zlotach : przyjedzie 40 zamiast 50 osób , z tych 40 kilku będzie wegeterianami i kilku nie będzie chciało ... trzeba by zrobić osobny wątek w wolnych tematach : Bieszczady - świniak :) i tam byśmy się zapisywali ile kto chce porcji :wink:

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały prosiaczek to raczej będzie mało , no i cena wydaje mi się wysoka bo można że mięsa w takim prosiaku jest 50 % - więc wychodzi 30 zł / kg mięsa ... :(

 

rodzice ostatnio wylicytowali na imprezie myśliwskiej dzika ok 50-60 kg za 320 zł ...

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że Prosiaczek ważacy około 20 kg może kosztować około 300 zł.

Co Wy na to?

 

Ja się piszę !! :Pig: Tylko mam nadzieje że będzie już wyprawiony i nie będziemy go tam sami szlachtować bo bym potem nawet kęsa nie przełknął !! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
taki mały prosiaczek to raczej będzie mało , no i cena wydaje mi się wysoka bo można że mięsa w takim prosiaku jest 50 % - więc wychodzi 30 zł / kg mięsa ... :(

 

rodzice ostatnio wylicytowali na imprezie myśliwskiej dzika ok 50-60 kg za 320 zł ...

 

pozdrawiam

Marcin

 

Noooo.... taki dzik rozwiązał by nam sprawę ale tam prawie nie ma dzików, czy może ktoś znający się na rzeczy poprowadzić sprawę kulinarnych extrasów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszu, jak w tej chwili jest z rezerwacjami, ile miejsc zostało? Czy w razie kompletu jest możliwy nocleg w namiocie k. schroniska za opłatą plus możliwosc skorzystania z łazienki, przechowania u kogos sprzętu itp. Nocowałem kiedyś w Roztokach, z czego raz w schronisku, a raz... mniejsza. W tej chwili nie moge się zdeklarować, że przyjadę, ale mile widziałbym możliwośc dołączenia w ostatniej chwili. W grę wchodzi pobyt z piątku na sobotę 16/17IV i z soboty na niedzielę 17/18IV. Pozdrawiam

-Jarosław

P.S. Dojeżdżajacym samochodami, a lubiącymi atrakcje turystyczne w trasie polecam wariant przez Komańczę zamiast Baligród, Cisnę. Trasa wprawdzie dłuższa, ale pod pewnymi względami atrakcyjna turystycznie [łemkowskie cerkiewki osławickie w Szczawnem-Kulasznem, Rzepedzi, Komańczy, ciut inna ale też b. piekna w Radoszycach]

Tych, którzy się wybierają pociągiem/ autobusem, czyli bez auta informuję, że dojazd PKS jest maksymalnie do Majdanu k. Cisnej [autobusy do Żubraczego p. Cisnę lub do Cisnej p. Komańczę] -ale kursów jest mało i o wiele łatwiej jest dojechać tylko do Cisnej przez Baligród, skąd do Majdanu jest ok. 3km, a stamtąd drogą idzie się do Roztok jakieś 4-6km. Alternatywą są prywatne busy, przy stacji PKP Zagórz czy nawet w Sanoku, ale żeby zawieżli do Roztok to już trzeba się umówić przynajmniej kilka osób, inaczej dojedzie się tylko do Cisnej [kierowcy mogą mieć opory przed jazdą do Roztok, ale do Majdanu czy do Lisznej w połowie drogi to na pewno się uda]. Ewentualnie pomóc może samarytańska astro brać z samochodami. Do Cisnej autem z Roztok to rzut kamieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że po czasie, że trzeba było czytać Forum, że lista uczestników zamknięta, że .... : :oops: Nic mnie nie tłumaczy. Jeżeli byłaby jednak szansa na pobyt 2 kompletnie zielonych amatorów, którzy by tylko : 1. przyglądali się z rozdziawioną gębą na Wasz sprzęt, 2. przysłuchiwali się Waszym dyskusjom, 3. nie dotykali niczego paluchami :) itd. - to byłbym ogromnie rad po raz pierwszy być w takim towarzystwie. Gdyby było OK, to mój namiar : dedalus21@wp.pl. Jeżeli nie, no cóż, może na następnym zlocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Schronisku już pełne ale jest jeszcze sporo miejsc noclegowych w pobliskim (jakieś 3 km wcześniej) ośrodku agroturystycznym 8)

Telefon i namiary podam jutro z firmy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.