Skocz do zawartości

Kosmos-tajemnice wszechświata


gregohr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr186

Mi się pismo podoba, jeśli ktoś wyraża opinię "są małe błędy i nieścisłość" Czy "Ta gazeta to astronomia dla naiwnych" To chciałbym poznać przykłady które o tym świadczą...

 

 

Rozumiem ze profesora astronomii ta gazeta może nudzić ale trzeba zapominać ze ta gazeta jak wszystkie tego typu kolekcje są pisane dla normalnego,przeciętnego człowieka a więc językiem przeciętnym a nie stricte naukowym

 

 

Owszem gazeta ta nie zawiera w większości takich informacji które by nie były dostępne w internecie. Ale tak to już jest w dzisiejszych czas zę w internecie znajdziemy i zrobimy prawie wszystko:)

 

 

Co do wieku czytelników - ja ma 21 lat,a z tej dyskusji wywnioskowałem ze większość tu piszących ma wiek około 18 lat. Osoby w wieku niższym niż 15 lat to raczej po za może rzadkimi wyjątkami astronomią nie zainteresują.

 

 

Plusem pisma jest przystępna cena (9,99 (do końca 2010 roku było to 9,95) zł za czasopismo + fajne filmy). Natomiast papier na którym pismo jest wydrukowane jest dobre. Gorsza jest technologia zapinania gazet do segregatora. Niestety wybrani najgorszą z możliwych technologii Odpowiednio wygięte zszywki to nie jest dobry pomysł.

 

 

Co do segregatora - tez myślę ze jeden nie wystarczy. Problem z tym ze jest planowane 55 numerów i nijak nie da się tego podzielić na 2 czy 3 równe części. Wg. moich wyliczeń w segregatorze mieści się gdzięs 20-25 numerów tak bez upychania zbytniego. A więc dwa segregatory po 20 numerów i trzeci z 15 numerami, Albo dwa segregatory po 25 i trzeci musiałby mieścić 5 numerów.

 

A średnio widzę to że 55 numerów wejdzie do jednego segregatora...

 

 

Ależ nie wykluczyłem że młodsi niż 15 lat interesują się astronomią ale zdarza się to rzadko. Ale ja też co prawda w luźny sposób interesuję się astronomią od 12 roku życia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość gościu

Ech:), ja też, mam 13 lat i jak wyszedł kosmos tajemnice wszechświata dopiero zacząłem się interesować...

13 numer fajny...bardzo ciekawy... :rolleyes:

Nie zgodzę się z segregatorem...

Mam 13 numerów a prawie pełny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

pisałem do Amercomu i nowy segregator będzie w 27 numerze :D Pozdro.

 

To zależy co kto lubi w gastronomi. Niestety ale temat ostatniego numeru (dodatkowe wymiary kosmosu) to czysto fizyczne zagadnienie. Nie każdy lubi fizykę. Wieć rzeczywiście akurat ten numer może się wydawać słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.