Skocz do zawartości

Kosmos-tajemnice wszechświata


gregohr

Rekomendowane odpowiedzi

dla samego teleskopu(? raczej lunety) zdecydowanie nie. Koszt prenumeraty to ok 500 zł i zmusi Cie to do dodatkowych 2 lat oczekiwania na coś co możesz kupić już teraz za połowę mniej.

 

p.s. Jeśli się bardzo chcesz posiadać coś co można nazwać teleskopem to już za 600 zł możesz trafić na używaną syntę 6" sprzęt przynajmniej kilka klas lepszy od tego co Ci proponują za prenumeratę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować! Zakupiłem i film jak i gazetka bardzo mi się podobają. Pewnie będę kupował, nie dla teleskopu a dla samej wiedzy. Poczytam troszkę to może sprawię sobie jakiś zestaw początkującego złożony między innymi z Synty, którą między innymi w tym temacie polecacie. Tak na przyszłość to którą.. syntę 6 czy 8 a może 12 heh?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopismo dość prościutkie.Filmik można obejrzeć.To ten sam materiał który był emitowany na Discovery ale z wielkim plusem bo bez reklam.Ciekawe ile będą kosztowały pozostałe zeszyciki i filmiki.Może ktoś wie.Ja stawiam na 9,99zet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnych numerach:

 

Numer 2. kolekcji wraz z filmem DVD

z serii "Kosmos"

KOSMICZNE PODRÓŻE.

Gwiezdni wędrowcy.

w sprzedaży od 5 października 2010r.

Z numerem mapa UKŁAD SŁONECZNY w PREZENCIE!

 

Kolejny, 3. numer wraz z filmem DVD

KOSMICZNE ZDERZENIA.

Ziemia pod ostrzałem.

wkrótce w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIO - angielskie,polskie,czeskie

NAPISY - polskie, czeskie

 

Bandyckie wykorzystanie płyt DVD - ok. 2GB na płycie, spokojnie mogłyby wejść po 2 (4) odcinki ... ale kasa rządzi. :)

 

Polecam wersję na Blu-Ray , wszystkie odcinki na 10 płytach (3 sezony) z jakością zmiatającą z nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się poradzić co do prenumeraty. Troszkę za późno się dowiedziałem o owej serii. A teraz chciałbym zaprenumerować serię ( nie dla teleskopu - lornetki, lecz dla filmów :yes: ). Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jeszcze mogę zaprenumerować serię nie mając pierwszego numeru z blankietem pocztowym? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się poradzić co do prenumeraty. Troszkę za późno się dowiedziałem o owej serii. A teraz chciałbym zaprenumerować serię ( nie dla teleskopu - lornetki, lecz dla filmów :yes: ). Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jeszcze mogę zaprenumerować serię nie mając pierwszego numeru z blankietem pocztowym? :mellow:

 

Witam!

Tutaj masz wszystko http://amercom.com.pl/strony.php?kod=ktw

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na początku to na pewno nie był żart z lunetą nie opłaca się kupować wszystkich numerów (chyba z prenumeraty)dla lunety nie wiadomo jakiej.Lepiej kupić i widzeć co. Jak ktoś chce to może zbierać dla samej lunety a czasopisma wywalać. Kto chce to może kupować książki albo co innego a kto chce te czasopisma może kupować.Na ich stronie pisało że tylko z prenumeraty po 55 numerach dostaje się lunetę.A i co do pierwszego numeru niewiem jak go zdobyć.Wecie jak to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.