Skocz do zawartości

Jodłów MAJ 2004???


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze kwestia pogody.Trzeba brać ten termin który bedzie bardziej naraznony na bezchmurne niebo. Wiem ze wtedy pozostanie dwa dni na decyzje i organizacje ale już niejeden wyjazd do jodłowa sie NIEODBYŁ z powodu "negatywnej aury"

Znajac życie to podczas nowiu bedą "tłuste" chmury.

 

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzwoniłem dzisiaj do Jodłowa . Jest tam obecnie 1.5 m śniegu . Miejsca w ośrodku są wolne . Odcinek drogi od Międzylesia do Jodłowa jest zaśnieżony i miejscami oblodzony . Samochód osobowy na zimowych oponach ma szansę wjechać ale z problemami . Moim busem na letnich oponach napewno nie podjadę . Kto chce może więc jechać podejmując pewne ryzyko . Jestem umówiony na rozmowę w piątek i przekażę najnowsze informacje o stanie drogi dojazdowej , może warunki się poprawią . Na przyszły tydzień ma się zdecydowanie ocieplić i drogi powinny być czarne . Może więc lepiej spotkać się 19-21-go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najbliższa pogodna noc to prawdopodobnie w środę 1 kwietnia . Ja w tej sytuacji myślami jestem już na zlocie w Bieszczadach gdzie jedziemy bez względu na prognozy pogodowe . Jodłów zgodnie z tytułem tego wątku zorganizujemy w maju . Będzie wtedy widoczna gołym okiem kometa Q4 ( według przewidywań) a więc zrobimy zlot kometarny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Mikołaj się marudny zrobił. A może akurat będzie ładnie w nów, ludzie się zjadą i będzie się fajnie obserwować? Albo będą chmurwy, ludzie się zjadą i będzie wesoło? Tak czy owak miło.

 

No i co teraz bedzie , oficjalne przeprosiny ??? ;)

Jodlow to nasza stara juz ustawka wiec ja dobrze wiem jak to bywa.

 

 

PS. Na Twoim miejscu juz bym sie martwil o ta rozge w przyszlym roku

 

Eva.D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Planujemy wyjazd do Jodłowa 21 maja w piątek i zostajemy do niedzieli . Z Wrocławia i Kotliny będzie razem kilkanaście osób . Innych zgłoszeń na razie nie mam bo ten ostateczny termin został ustalony właśnie w tych dniach . Jutro będę wiedział ile miejsc mamy wolnych w ośrodku z piątku na sobotę . Z sobotę na niedzielę mamy praktycznie wolny cały ośrodek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem z soboty na niedzielę mamy do dyspozycji cały ośrodek i każdy może przyjechać . Z piątku na sobotę ośrodek jest zajęty i dysponujemy letnim domkiem na 6-7 osób + przyczepa na 2 osoby . Gdyby było wiecej zgłoszeń to postaram się załatwić wojskowy namiot na 10-12 osób . W środę będę wiedział czy jest taka możliwość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.