Skocz do zawartości

Mam film, który wygrał z katedrą Bagińskiego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś by reflektował to mogę podesłać film Erica Armstronga - The Chubb Chubbs, który wygrał z Katedrą Bagińskiego walkę o Oskara. Film jest troszkę w klimatach z naszych zainteresowań.

Oczywiście jest pewien problem film ma 48MB więc jak kto ma skrzynkę, która to przyjmie to prosze dać mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się wysłać filmu na skrzynkę papatkiego. Pamiętajcie o tym że film ma 48MB i potrzebna jest skrzynka o pojemności 50MB. Katedrę także mam ale nie pamiętam ile zajmuje miejsca. W poniedziałek w robocie spróbuję wysłać film do was raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś do mnie napisał, że ma skrzynkę 3GB. Tylko ja przewrażliwiony kasowaniem listów ze skrzynki skasowałem go i nie zapamiętałem adresu. Kolego odezwij się to spróbuję wysłać Ci film. W tej chwili wysyłam do robinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam już dość tego filmu. Pół dnia próbuję go wysłać i gówno. Zróbmy tak kto może go umieścić na stronie niech da znać zgram go na płytę i mu wyślę w sposób tradycyjny Pocztą Polską.:-) Kto pierwszy ten lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.