Skocz do zawartości

Ja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Darku.      To miło, że się podpisałeś i pokazałeś fotkę. Jak widze na tym forum nie wszystkich na to stać. Pewnie czegoś się boją i wolą pozostać w ukryciu. A co do fotki, to chętnie podregulowałbym monitor, bo jak Cię pamiętam to jednak nie jesteś taki spłaszczony. Do zobaczenia w Jachrance.

Janusz Wiland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A to ja czyli Łukasz Markulis

tzw. admin przez niektórych uważanej za kontrowersyjną strony teleskopy.pl.

Zdjęcie z  III Warsztatów teleskopy.pl w Jachrance

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

PS. acha moj email jest ukryty bo właściwy to lmarkulis@l.pl, ale nie wiem czemu profil tutaj nie przyjmuje domen jednoliterowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janusza!

 

Piszę w sprawie zdjęć i podpisów. To nie zawsze jest tak jak myślisz.

Ja przykładowo chętnie umieściłbym swoje zdjęcie, ale nie mam skanera, ani w tej chwili dostępu do niego. Pamiętaj Januszu, że oprócz Warszawy jest niestety jeszcze daleka prowincja.

Planuję zakup taniego skanera w ciągu najbliższych miesięcy.

Co do podpisu, to chciałem umieścić tak jak na poprzednim forum pełne imię i nazwisko, ale tym razem po wpisaniu nazwiska Bodzoń pojawiał się błąd (nie pamiętam jaki) być może związany z literką ń na końcu. Pozostałem więc przy Robercie B.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robercie.   Wyślij mi swoje zdjęcie na adres PTMA Warszawa ul. Bartycka 18  00-716 to Ci zdjęcie zeskanuję i umieszczę w necie i podam Ci adres tej fotki. A co do prowincji, o której piszesz, to zawsze marzy mi się wyjazd poza te świecące mury smrodliwego miasta, abym widział więcej niż 4,5 mag przy idealnym niebie.       A tak poza tym uwaga do wszystkich to piszcie przy Januszach pierwszą literkę nazwiska, bo jest nas dwóch opiekunów na tym forum z tym samym imieniem. Aby sie nie myliło.   Pozdrawiam  

Janusz W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zmieniłem zdjęcie. Janusz, miałes rację jakiś płaski byłem. To kwestia proporcji. Oryginalna fotka ma 1600 na ileś tam pikseli, już nie pamiętam.

teraz jest chyba lepiej.

 

P.S. Będę się podpisywał raczej "Darek_B", bo tak jest wygodniej, a poza tym fajna sprawa, mieć pseudonim, to takie tajemnicze...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Januszu za propozycję zeskanowania zdjęcia. Zapewne skorzystam, ale tak sobie pomyślałem, że muszę uwiecznić się z moim nowym teleskopem. Jak tylko "pstryknę" jakieś sympatyczne zdjęcie to zaraz wyślę.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Januszu Wilandzie z tą tajemniczością co niektórych na tym forum. Najczęściej to poprostu wygodnictwo.

 

W moim przypadku mam też problemy z długością mojego imienia i nazwiska. Po co do cholery ma się ono pojawiać za każdym razem na połowie waszych ekranów.

 

           Pozdrawiam Mariusz Zielmachowicz z Włocławka vel: Martel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.