Skocz do zawartości

[S] Wyprzedaż sprzętu: HEQ5, Takahashi FS-60C, LVW8 i LVW22, Newton 250/1200


Krzysiek Gaudy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam do sprzedania:

1) LVW 22mm - cena 600zł.

2) LVW 8mm - cena 550zł.

Okulary w stanie dobrym, kupione rok temu w DO.

 

3) FS-60C - razem z nim całe oprzyrządowanie: tuba optyczna + obejmy socialastro rings (obejmy cnc białe) + szukacz Takhashi 6x30mm - cena: 2400 zł.

 

4) Flattener/reductor od Sky90 - pasuje też i działa fajnie razem z FS-60C (w ogóle nadaje się do krótkich ogniskowych). Cena 850zł.

 

5) Newton 250/1200 - wersja niebieska, kupiony rok temu w DO. Kompletnie nie pamiętam ile wtedy zapłaciłem, podaje ceny wzorując się na nowym sprzęcie, a nowy kosztuje 1900. Moja cena: 1200zł. W cenie obejmy i dovetail.

 

6) Montaż i statyw HEQ5 PRO SynScan - ale UWAGA - nie działa pilot! Niestety, w czasie jednej z obserwacji pilot się zawiesił... i tak już zostało. Nie mam elektrycznej smykałki, więc nie rozbierałem. W praktyce więc sprzedaje HEQ5 SynTrek + pilot gratis. Jak komuś się go uda uruchomić (naprawić) to będzie miał SynScana gratis (pilot gratis). Cena: 2300zł. Stawy użyty może 5-6 razy, większość czasu stał i się kurzył. W cenie przeciwwagi.

 

7) Barlow 2x Tele Vue 1,25" - jakość rewelacyjna. Wygląda, jak nówka - kilka razy użyty. Cena: 300zł.

 

Poniżej zdjęcia. (FS-60C zawieszony na TSA-102S, który nie jest na razie na sprzedaż :). Do FS-60C podłączona kamerka Orion Starshoot - też nie na sprzedaż na razie).

 

Kontakt via PW lub tel: 510 142 778

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

25cm.jpg

25cm2.jpg

25cm3.jpg

fs1.jpg

fs2.jpg

fs3.jpg

lvw7.jpg

lvw22.jpg

mont1.jpg

mont2.jpg

mont3.jpg

reducer1.jpg

reducer2.jpg

Edytowane przez Krzysiek Gaudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.