Skocz do zawartości

Mak 90/1250 + AZ3, i parę innych


anum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania używanego maka 90/1250 z montażem AZ3 <już sprzedany> i naturalnie adapterem, w zestawie z makiem są kitowe okulary, szukacz star pointer, kątówka 45 stopni i bardzo fajna torba do transportu. Całość właściwie nie posiada jakichś szczególnych śladow użytkowania, stan można smiało ocenić na bdb.

 

Cena takiego zestawu w sklepie to <sprawdzałem akurat w teleskopy net>

mak - 580zł

montaż AZ3 - 350zł

adapter - 60zł

razem chyba 990zł,

 

ale oczywiście mówimy o nowym sprzęcie prosto ze sklepu, a mój był używany, montaż ma kilka miesięcy, a co do maka to jestem jego drugim wlascicielem, nie byl mocno eksploatowany, trzymany w pokoiku więc nic złego mu sie nie stało, uzywalem go jeszcze pare dni temu do obserwacji i wszystko jest z nim OK.

 

Co do mojej ceny, to ja bym chciał za to wszystko 600zł, cena ew. do małej negocjacji. Wolałbym sprzedać to razem, chyba że znajdą się chetni na montaz i na maka. Ogólnie zawsze można zagadać, to jakośtam się zawsze dogadamy.

 

Posiadam jeszcze kilka rzeczy które za dopłatą mogę dołożyć nabywcy, bo osobno nie chcę mi się latać z tak małymi rzeczami i wysyłać:

 

Okular synta LET 5mm - 80zł sprzedany

okular synta UWA 58 7mm- 100zł sprzedany

okular synta UW 66 15mm- 90zł

4 filtry planetarne, pomaranczowy, jasnoniebieski, zolty i polaryzacyjny 30%, 100zł

kątówka 90 stopni lustrzana, 60zł

fajna latarka LED z czerwonym światłem, za 2 dychy też mogę oddać. sprzedane

 

No to by było na tyle, jeszcze fotki - na fotkach tylko to co najwazniejsze, jak wygladaja okulary to mozna sprawdzic w sklepie <moje nie maja sladow uzytkowania>, na fottkach przy montazu nie ma pokręteł od mikroruchow, bo są w torbie, oczywiscie dołącze je do przesyłki, przy maku nie ma star pointera bo tez jest w torbie, ale bez obaw, rownież go wyślę.

 

KONTAKT: gg- 10237013, tel. 724 523 331 pon-pt dzwonic po 15, bo do 15 jestem w szkole, w tych godzinach ew. kontakt sms.

Możliwy odbiór osobisty, knurów/gliwice

 

88216938.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

55773858.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

53862858.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

59790499.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez anum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż AZ3 z adapterem i okular UWA 58 7mm już spakowane i polecą do nowych właścicieli.

 

Pozostała Tuba optyczna maka 90/1250 i reszta, cena 'reszty' zostaje jaka jest, a za tubę życzę sobie 350zł, wysyłka tuby kurierem na mój koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadal aktualne, cena OTA maka 90/1250 270zł + cena przesyłki, + Plossl 7,5mm synta gratis !

 

 

Na filtry kątówke i ostatni okular zrobię osobny temat, ponieważ po nazwie tego tematu mało kto jeśli by tych rzeczy szukał, to znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.