Skocz do zawartości

[S] 4 filtry celestron, kątówka 90, synta uwa 66 15mm


anum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do zaoferowania takie oto rzeczy:

 

- 4 filtry celestrona, zestaw składa się z filtrów: jasnoniebieskiego, pomarańczowego, żółtego i polaryzacyjnego 30%. Stan, niemal sklepowy, bardzo mało używane, cena 90zł+ koszt wysyłki.

 

- kątówka lustrzana 90 stopni Soligor, też praktycznie nówka, jedyne co to brakuje jednej zaślepki bo zgubiłem ją podczas obserwacji, wróciłem do domu bez niej. Stan właściwie idealny, cena 50zł + koszt wysyłki

 

- Okular szerokokątny synta UW 66 15mm, 66 stopni pola widzenia, super plossl 5 elementow, okular rowniez w stanie właściwie idealnym, niemal sklepowym, była to chyba jedna z ostatnich sztuk <chyba że znowu zaczeli je sprzedawac> cena 100zł+ koszt wysyłki

 

Koszty wysyłki właściwie co do wszystkich trzech to na oko 10zł, rozdrabniać się nie będe w razie czego o jakąś złotówkę czy dwa.

 

Chętnym mogę zrobić zdjęcia i wstawić, chociaż zaznaczam że można zobaczyc na stronie jakiegos sklepu, to co sprzedaje naprawdę nie ma śladow uzytkowania, przynajmniej ja nie widzę. Jesteś zainteresowany - napisz, ceny są naprawdę niskie, w razie czego może cośtam ponegocjujemy.

 

kontakt gg 10237013, tel. 724 523 331 <dzwonić po 16> i w razie czego PW można.

Edytowane przez anum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.