Skocz do zawartości

Capitano - czas na coś nowego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kapitanie;

tak sobie oglądam Twoje zdjęcie i myślę, że mógłbyś już coś nowego pokazać.  Tylko tym razem może jakieś tropiki bo zima już poszła precz.

 

A tak na marginesie.  Podpis pod zdjęciem "...ten pierwszy z lewej.." jest jasny.  Nurtuje mnie tylko kto to jest ten pierwszy z prawej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokodylu, a ile Twoich fotek mieliśmy okazję dotychczas zobaczyć?  :)

 

Dobra, będą jakieś tropiki. Największy problem jednak w tym, że zdecydowana większość fotek była wykonywana przeze mnie i mógłbym co najwyżej sfotografować swoją rękę przed obiektywem - jak Walduś Kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitano;

każdy był chyba w zoo i wie jak wygląda krokodyl, a co do Twoich zdjęć, to są po prostu fajne, dlatego się dopominam.

 

PS.

w jakimś Twoim poście przeczytałem, że nie zagościsz w Jachrance.  Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie zjadę do Jachranki. Trzy najważniejsze powody:

 

1. Zapisało się za dużo chętnych, a ja jestem nieśmiały...  :'(

 

2. W sobotę rano jestem w pracy. A mimo szczerej chęci nie udało mi się tego jakoś przenieść (o przeniesienie terminu Spędu nie śmiałem wnioskować  :D )

 

3. Żona zobaczyła na liście uczestników kobitki i powiedziała: "po moim trupie!". A to mi się na razie nie kalkuluje, bo niektóre dzieci jeszcze małe, a i śpioszków jest mnóstwo do prasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.