Skocz do zawartości

Życzenia świąteczno-noworoczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

rok 2010 odchodzi od nas w wielkim stylu. Chciałbym pogratulować wszystkim Dalekim Obserwatorom, dzięki którym wyznaczyliśmy nowe standardy tego, co jest możliwe w dalekosiężnej fotografii.

 

Na okres Świąt dużo zdrowia i radości, z kolei 2011 niech przywita Was równie owocnie na polu prywatnym i zawodowym. Życzę Wam i sobie przy okazji jeszcze więcej sukcesów i jeszcze wiekszej satysfakcji z zabawy w dalekie obserwacje w nadchodzącym roku.

 

Przy okazji udostepniam wątek, gdyby ktoś jeszcze chciał gremialne coś pozyczyć :)

 

Wszystkiego dobrego,

M.

Edytowane przez mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę wszystkim Dalekim Obserwatorom wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Nie zapominajmy również o sukcesach daleko-obserwacyjnych, niech każdemu z Was w obiektywie pojawi się wymarzony obiekt :).

 

Merry Christmas!!!

Edytowane przez Fryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę wszystkim zdrowych, spokojnych świąt i jak najlepszych warunków DO w nadchodzącym roku, a co do ostatnich dni odchodzącego, to kto wie, może ktoś nas zaskoczy jeszcze urzeczywistnieniem jakiegoś widoku z działu "most wanted" i przywiezie, korzystając z kilku dni wolnych zdjęcie np. Schneeberga z Radhosta czy Gutii z Tarnicy :yes: i zakasuje dotychczasowe osiągnięcia sezonu? Czego wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się na to nie patrzeć mamy już Sylwestra, chciałbym życzyć Wam wszystkim zdrowia i wszelkich przejawów pomyślności w nowym roku, w tym w dalekich obserwacjach. Koniec obecnego jeszcze roku zasiał u mnie taką wątpliwość, czy aby nie wyeksploatowaliśmy już tematu naszej pasji. Ostatnie zdjęcia utwierdziły mnie jednak w pewności, że choćby nie wiem jak było wspaniale, to zawsze może być jeszcze lepiej.

 

I tego w DO życzę Wam na nowy rok - aby zawsze jedynym problem było to, czy może być jeszcze lepiej. I niech nikt z Was nie traci zajawki i nadziei w tym, do czego dąży, bo jak pokazał ten rok marzenia, przynajmniej w DO, się spełniają.

 

Do siego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.