Skocz do zawartości

Premiera: Nowe forum Astropolis.pl


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do nowej wersji forum. Od czego zależy poziom reputacji użytkownika. W jaki sposób zdobywane są punkty reputacji?

 

 

*EDIT!

Hmm już wiem skąd to się bierze ( po kliknięciu na + pod postem, na swój także). Chyba jednak ten system reputacji wymaga jeszcze pracy bo można nabić sobie tyle reputacji ile mamy postów :Boink:

 

Tym bardziej że poziom reputacji usera eksponowany jest w dziale giełda!

Edytowane przez simarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie wiem, czy to już było, ale licznik odwiedzin pokazuje nieprawidłową wartość. Jeśli wchodzę na np. "Dzieje Astronomii...", kiedy pisałem posty o "Obserwacjach zakrycia Saturna" i na początku jest np. 200, to po wyjściu z tej strony pokazuje już 203. Sprawdzałem to wielokrotnie - przy czym w tym momencie, poza mną, nie było na tej stronie nikogo innego. Jeśli tak jest i przy innych postach (i innych osobach), to wszystkie wartości odwiedzin należy obniżyć trzykrotnie... :no:

 

P.S. Zauważyłem, że ma to chyba związek z momentem, kiedy, na dolnym pasku informacje zatrzymują się na komunikacie "przesyłanie danych z gazeta.hit.gemius.pl" - czy naciśnięcie "zatrzymaj wczytywanie bieżącej strony" w Firefoxie" może spowodować skok licznika o 3 jednostki ?

Edytowane przez Hermes1937
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gazeta.hit.gemius.pl"? U nas nic takiego nie ma. Sprawdziłem liczniki i działają prawidłowo, tzn. jedna wizyta +1. Musisz coś mieć w swojej przeglądarce, co "dodatkowo" robi refresha strony.

 

Inną sprawą jest to, że nie sugeruj się tym, co pokazują statystyki "online" pod wątkami/postami. One są cacheowane w dłuższych interwałach czasowych, a odsłony idą "live".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sporo o pewnym problemie dotyczącym nowego wyglądu forum w AstroChacie, a że jeden obaraz wart 1000 słów to załączam

p.s.

przy okazji przepraszam że czasem myle rz z ż ale to z racji korespondowania na skype z Polakami poza granicami kraju - jak widać nie ja jeden bywam taki "światowy" ;) //poczułem się mniej osamotniony :D

 

no chyba żem ZbyT-a aluzyji nie poniał - o kurcze blade :szczerbaty:

obraz1000.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie zepsuło tylko ten trójkąt z wykrzyknikiem na czerwonym tle (ten przy wyszukiwarce) trochę odstrasza

w każdym razie za każdym razem gdy otwiera się strona z AP wzbudza we mnie jakiś niepokój :unsure:

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.