Skocz do zawartości

Bieszczady 2011


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zdziwiłem, że nie ma już miejsc w Roztokach... Może pierwsze 5 dni rezerwacji powinno być dla zlotowiczów z 2010 roku? To trochę żart ale tylko trochę - 3 dni i już po "ptokach". Cóż jak się nie zwolni coś w "Trollowni" to chyba odpuszczę - w zeszłym roku byłem w Dybasiówce i owszem - warunki naprawdę dobre, ale dojazd to lipa... Wiem nikt się nie rozpłacze (poza mną :szczerbaty:), że mnie nie będzie ale cóż - najwyżej będzie przerwa zlotowa :(

 

 

Starczek, jak to nikt nie będzie płakał? :Cry: Ale nie bój się, my tak łatwo nie porzucamy towarzyszy Trolli :) Może uda się coś załatwić. Zapisuj się, a szczegóły myślę, że da się ustalić. My jesteśmy zapisani i zajmujemy dwa miejsca, ale dla Ciebie możemy się ścieśnić na jednym :) Więc do dzieła, i żadnej przerwy zlotowej.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę spać na suficie, ścianie, podłodze, parapecie tylko byle by w Trollowni. To to jest pikuś problem w tym że transportu nie mam bo rozbiłem a i z kasą krucho.

 

Też się zdziwiłem, że nie ma już miejsc w Roztokach... Może pierwsze 5 dni rezerwacji powinno być dla zlotowiczów z 2010 roku? To trochę żart ale tylko trochę - 3 dni i już po "ptokach". Cóż jak się nie zwolni coś w "Trollowni" to chyba odpuszczę - w zeszłym roku byłem w Dybasiówce i owszem - warunki naprawdę dobre, ale dojazd to lipa... Wiem nikt się nie rozpłacze (poza mną :szczerbaty:), że mnie nie będzie ale cóż - najwyżej będzie przerwa zlotowa :(

 

Starczek ja będę płakał, nie ukrywam bo ja przecież bardzo uczuciowy jestem.

Edytowane przez Dyoda
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pewne że jedziemy z Marią tylko kto nas biednych żuczków zabierze ze sobą. Bo auta nie mamy a PKP no cóż szkoda gadać. :notworthy:

Sprzętu po za aparatem i laptopem też nie będę brał żeby nikomu nie sprawiać kłopotu.

Edytowane przez Dyoda
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pewne że jedziemy z Marią tylko kto nas biednych żuczków zabierze ze sobą. Bo auta nie mamy a PKP no cóż szkoda gadać. :notworthy:

Sprzętu po za aparatem i laptopem też nie będę brał żeby nikomu nie sprawiać kłopotu.

 

Najważniejsze, że będziecie :)liczmy na to, że ktoś Was przygarnie, a jak nie to przeprosicie się z PKP i będziecie mieli ekstremalną wyprawę jeszcze przed dotarciem na zlot :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że będziecie :)liczmy na to, że ktoś Was przygarnie, a jak nie to przeprosicie się z PKP i będziecie mieli ekstremalną wyprawę jeszcze przed dotarciem na zlot :)

 

 

ja będę się starał coś jednak poukładać aby się pojawić. Jak wyjdzie służę podwózką, jak nie - na pewno znajdą się chętni.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

A ja mam pytanko odnośnie transportu. Czy ktoś miałby miejsce na jednego człowieka+ trochę sprzętu (montaż EQ5, lornetka)? Jestem z Krosna i oczywiście mogę podjechać, gdzie będzie trzeba.

 

pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez mattman12
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.