Skocz do zawartości

Bieszczady 2011


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilowo pogoda i meteogramy się dość dynamicznie zmieniają, więc też mam nadzieję, że prognozy się zmienią na lepsze. Na dzień dzisiejszy meteoblue nie napawa optymizmem

ion-i.png

 

Już sobie wyobrażam te kolejki do lornety, jakby się rozpogodziło. A gdyby tak jeszcze dało się zalożyć jakieś Ha na okulary i ND5 na obiektyw i wycelować w Słońce, to już byłaby niezła masakra.

 

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam astro pasjonatów,

 

W związku z kilkoma jeszcze dostępnymi miejscami chciałem zapytać czy jedzie ktoś z Łodzi/przez Łódź i i miałby jedno miejsce w aucie?

Ja jestem dość świeżym miłośnikiem astro z nikłym dorobkiem postowym:) i zaledwie jedną lornetką tak więc dość mobilny pasażer ze mnie.

Kwestia dojazdu jest dla mnie problematyczna dlatego od tego zależy czy mógłbym w ogóle myśleć o zlocie.

Dzięki z góry

 

pozdrówka

Rafał

 

napisz na priv

 

pozdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję transportu na zlot z Krakowa i ze zlotu do Łodzi, ewentualnie kazde duze miasto w miare po drodze obslugiwane przez PKP/PKS. Bede wdzieczny za kazda pomoc. Obiecuje mile towarzystwo, dorzucenie sie do paliwa i maly bagaz (astro-graty ktos inny juz mi zabiera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca i łzą w oku muszę Wam przekazać że nie będzie nas na zlocie ponieważ cofnięto mi urlop i nikt nie chciał zaopiekować się naszym psem :Cry:

 

Życzymy Wszystkim :przytulasie: Zajebiaszczej zabawy :drinks::sterb003::sterb029: czyściutkiego nieba :astronom: idealnej pogody :flirt: i smacznego grilla :dyskusja: Wypijcie za nas :pijacy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy zlotowicze, od czwartku zaczyna się kolejny zlot i kolejny z piękną pogodą do integracji :)

Pragnę przypomnieć, że wszyscy przyjeżdżają w pierwszym rzędzie do Roztok Górnych do schroniska aby się zameldować.

Także pragnę przypomnieć, że biuro zlotu czynne jest całą dobę i bez względu o której przyjedziecie proszę śmiało stukać do biura.

Już nie mogę się doczekać kiedy Was zobaczę i wierzę, że pogodowa zła passa nas opuści i zobaczymy choć trochę pogodnego nieba.

Pozdrawiam i do zobaczyska!

Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z Wrocławia przez Kraków i teraz moje pytanie brzmi: jak najlepiej tam dojechać? Tzn jak(przez co) jechać dalej?

 

ja zwykle jeżdzę :

 

Kraków -> Tarnów -> Pilzno -> Jasło -> Krosno -> Sanok -> Cisna -> Roztoki

 

masz chyba pełną skrzynkę - nie da się wysłać PW... jeżeli możesz to puść mi sygnał 602 705 481 - mam pytanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z Wrocławia przez Kraków i teraz moje pytanie brzmi: jak najlepiej tam dojechać? Tzn jak(przez co) jechać dalej?

 

 

exec, szukam transportu z Krakowa, jak masz wolne miejsce to daj znac 794146919 (zamien obydwie czworki na dwojki; ochrona przed spamem). Bede wdzieczny!

 

BTW chyba masz zapchana skrzynke, bo dostalem komunikat, ze wiecej wiadomosci juz nie mozesz dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trochę zwolniłem miejsca w skrzynce.

 

Jedno miejsce chyba mam.

 

Automapa wyznaczyła mi trasę przez Duklę i Komańcze (czyli wjazd od południa) – to zła trasa? Lepiej jechać od północnej strony?

 

 

 

bardzo malownicza trasa - polecam jak będzie ładna pogoda - choć troche gorsze drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragnę jeszcze przypomnieć, że na zlocie będą dzieci, więc jeśli ktoś z uczestników zlotu będzie miał ochotę na większe spożycie wody ognistej co spowoduje nadmierną utratę równowagi, proszony jest o dokonanie tego czynu w miejscu niewidocznym dla nieletnich. :)

Niedostosowanie się do powyższego zalecenia spowoduje przekwaterowanie uczestnika zlotu do odpowiedniego pomieszczenia jak widać poniżej, do końca zlotu.

IMG_4926.JPG

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.