Skocz do zawartości

Bieszczady 2011


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

banner2011.jpg

Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii w Lublinie zaprasza na wiosenny zlot miłośników astronomii „Bieszczady 2011”.

 

 

Zlot odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia w Roztokach Górnych.

Koszt uczestnictwa 220zł, dzieci płacą 50%.

Koszt zlotu zawiera 3 noclegi z wyżywieniem /śniadanie, obiadokolacja/ oraz koszulkę okolicznościową.

Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata całej kwoty.

 

Program zlotu obejmuje m.in.:

 

 

- Prelekcje tematyczne

- prezentacje sprzętu

- konkurs "Adept 2011"

- grilparty

- inne atrakcje

 

 

 

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony www.astrozloty.pl

 

Osoby chętne do wygłoszenia prelekcji proszę o kontakt.

 

więcej informacji na www.astrozloty.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja na temat konkursu "Adept 2011":

 

Biorąc pod uwagę temat przewodni astro zlotu około 50% pytań będzie poświęcone Janowi Heweliuszowi.

Pozostała część pytań to oczywiście szeroko zakrojona astronomia.

W tym roku przewiduję zwiększenie ilości pytań do mniej więcej 40-50.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej będziesz zwiększał liczbę pytań to na 10-cio lecie będzie ich ze 100 :)

Doliczyłem się ze jest to już 8 zlot.

A w tamtym roku wydawało mi się że jest 6.

Tzn. teraz karta konkursowa będzie wyglądać następująco:

- marginesy 0,4 mm

- czcionka 6 (Times New Roman)

- 40-50 pytań (z prawdopodobieństwem 99%, że będzie 50)

- oczywiście pytania będą proste, łatwe i przyjemne

 

:D :D :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Roztokach jest jeszcze miejsce na podłodze i mam nadzieję, że właśnie tam się zmieszczę. Nie wszystko stracone.

 

Podłoga mnie nie urządza, chciałem zabrać dziewczynę i tak trochę głupio. Czekam więc na ewentualne zwalnianie się miejsc.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, że nie ma już miejsc w Roztokach... Może pierwsze 5 dni rezerwacji powinno być dla zlotowiczów z 2010 roku? To trochę żart ale tylko trochę - 3 dni i już po "ptokach". Cóż jak się nie zwolni coś w "Trollowni" to chyba odpuszczę - w zeszłym roku byłem w Dybasiówce i owszem - warunki naprawdę dobre, ale dojazd to lipa... Wiem nikt się nie rozpłacze (poza mną :szczerbaty:), że mnie nie będzie ale cóż - najwyżej będzie przerwa zlotowa :(

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, że nie ma już miejsc w Roztokach... Może pierwsze 5 dni rezerwacji powinno być dla zlotowiczów z 2010 roku? To trochę żart ale tylko trochę - 3 dni i już po "ptokach". Cóż jak się nie zwolni coś w "Trollowni" to chyba odpuszczę - w zeszłym roku byłem w Dybasiówce i owszem - warunki naprawdę dobre, ale dojazd to lipa... Wiem nikt się nie rozpłacze (poza mną :szczerbaty:), że mnie nie będzie ale cóż - najwyżej będzie przerwa zlotowa :(

W trolowni jest miejsce zawsze.

Dla troli znajdę miejsce bez problemu.

Trol przecie potrafi spać nawet na suficie a tam jeszcze miejsc zostało sporo :)

Miejsce na podłodze to jest tzw. dostawka. Dostawka jest zrobiona z miękkiego materaca w jakimś pokoju, nie korytarzu. Choć czasem na korytarzu jest lepiej :)

Zawsze robię listę miejsc rezerwowych więc zapisujcie się. Staram się lokować ludzi tak, że jak ktoś może być w Dybasiówce to go tam lokuje. Poza tym zawsze jest jakiś procent ludzi którzy się wycofają i wówczas mogę zrobić roszadę. Zresztą w Roztokach nie ma rzeczy niemożliwych.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, że nie ma już miejsc w Roztokach... Może pierwsze 5 dni rezerwacji powinno być dla zlotowiczów z 2010 roku? To trochę żart ale tylko trochę - 3 dni i już po "ptokach". Cóż jak się nie zwolni coś w "Trollowni" to chyba odpuszczę - w zeszłym roku byłem w Dybasiówce i owszem - warunki naprawdę dobre, ale dojazd to lipa... Wiem nikt się nie rozpłacze (poza mną :szczerbaty:), że mnie nie będzie ale cóż - najwyżej będzie przerwa zlotowa :(

heh, dobre, jak by tak było to nie było by zapisów wcale gdyż w tamtym roku było 97 osób i praktycznie było tylko kilka miejsc w Dybasiówce. Stary nie płacz tylko się zapisuj, do zlotu jest sporo czasu. W Dybasiówce nie jest źle.

Dodam że na stronie zlotowej była informacja o zapisach dużo wcześniej. Pierwsze osoby wysyłały zgłoszenia minutę po północy. A dobę po rozpoczęciu zapisów w Roztokach było już 90% miejsc zajętych.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.