Skocz do zawartości

Lukasz83 - obserwacje pod prawie wiejskim niebem


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu ‎16‎.‎10‎.‎2017 o 16:11, Lukasz83 napisał:

Dzisiaj było pierwsze światło :)

 

 

Łukasz, wszystko będzie lepsze (światło, rozdzielczość, no wszystko mówię Ci:-) ) jak zrobisz triple stack z tym::firefire::D

 

Etalon.jpg

Edytowane przez Grzegorz.Wwa
  • Lubię 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, opisy bomba! Czytałem z zapartym tchem. Takie teksty jak Twoje potrafią na nowo rozpalić pasję podziwiania Wszechświata. Mnie w każdym razie dają niesamowitego kopa do przodu i są świetną zachętą do działania.

Dziękuję i czekam na następne.

:like:

Edytowane przez Grzędziel
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tomek @cyberboss pamiętasz naszą dyskusję na zlocie? Policyjnego nie znalazłem ale udało mi się kupić taką płachtę :)

Wysokość 1,5m - dość ładnie tłumi lekkie podmuchy.

W nocy muszę tylko na te linki uważać żeby nie było katastrofy - kupiłem docelowo takie fluorescencyjne zielone ale jeszcze nie zdążyłem wymienić :)

 

20180504_195549-crop.thumb.jpg.b5660de7585e1a2152ec3b239b946b8a.jpg

Edytowane przez Lukasz83
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam planuję od jakiegoś czasu zakupić takowy. Miałby zastosowanie jako zasłona przed podmuchami wiatru ale też i przed niechcianymi gośćmi typu psy itp. Stawiam w polu auto i  dostawiam do niego parawan tak że tworzą razem zamkniętą odizolowaną  przestrzeń gdzie będę mógł rozstawić klamoty, taki jest plan:Lighten:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz83 napisał:

Tomek @cyberboss pamiętasz naszą dyskusję na zlocie? Policyjnego nie znalazłem ale udało mi się kupić taką płachtę :)

Wysokość 1,5m - dość ładnie tłumi lekkie podmuchy.

W nocy muszę tylko na te linki uważać żeby nie było katastrofy - kupiłem docelowo takie fluorescencyjne zielone ale jeszcze nie zdążyłem wymienić :)

 

20180504_195549-crop.thumb.jpg.b5660de7585e1a2152ec3b239b946b8a.jpg

No i fajnie.

Jeszcze tylko naklejany napis "POLICJA - OGLĘDZINY" i scena zbrodni jak z Pitbulla:D

Teraz to sobie może wiać. Do jakiej wysokości nad horyzontem parawan jeszcze nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cyberboss napisał:

No i fajnie.

Jeszcze tylko naklejany napis "POLICJA - OGLĘDZINY" i scena zbrodni jak z Pitbulla:D

Teraz to sobie może wiać. Do jakiej wysokości nad horyzontem parawan jeszcze nie przeszkadza?

Właśnie zwijam graty. Test "parawanu" zdany w 100%.

Normalnie przy takim wietrze miałbym odrzut jakieś 70%. A dzisiaj jakieś 70-80% klatek nadaje się do użytku, a paliłem po 12 sekund blisko zenitu (tuba prawie w pionie).

Także zdecydowanie dobrze wydane 150zł :)

 

Polecam!!

 

PS: Do około 25 stopni można focić bez problemu. A poza tym gdy chcemy niżej to wystarczy przesunąć okno parawanu w kierunku foconego nisko obiektu lub obniżyć lekko jedną ze ścian.

Mamy tu sporą dowolność i swobodę działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr4d napisał:

Sam planuję od jakiegoś czasu zakupić takowy. Miałby zastosowanie jako zasłona przed podmuchami wiatru ale też i przed niechcianymi gośćmi typu psy itp. Stawiam w polu auto i  dostawiam do niego parawan tak że tworzą razem zamkniętą odizolowaną  przestrzeń gdzie będę mógł rozstawić klamoty, taki jest plan:Lighten:

To już podchodzi pod parawaning :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.