Skocz do zawartości
Adam_Jesion

Co nowego w Astromarket.pl?

Promowane odpowiedzi

Adam_Jesion    9500

Żeby nie nadwyrężać waszej forumowej cierpliwości wszystkie aktualne informacje o planach, zmianach, kulisach Astromarket.pl będziemy publikować na Facebook.com:

http://www.facebook.com/astromarket

Jedynie najważniejsze komunikaty i te, które skierowane są bezpośrednio do społeczności AP, ogłaszane będą w obrębie forum.

Edytowane przez Adam_Jesion
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
r.ziomber    311

Widze, ze sklep juz dziala, a na forum cisza!

Powodzenia, pewnie za jakis czas skorzystam z Waszej oferty.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szuu    3612

falstart czy testowanie czujności forumowiczów? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

To "cichy" start mający na celu oswojenie rynku z marką, technologią, a nam ma dać czas popracować już na normalnych zasadach, a nie do "ściany" ;) Promocję Astromarketu rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy ocenię, że oferta jest wystarczająca (w tej chwili jest to zaledwie fragment całości).

Mimo to, miło że zauważyliście :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Powodzenia, pewnie za jakis czas skorzystam z Waszej oferty.

Dziękuję Robert. Powodzenie będzie potrzebne, bo w najśmielszych snach nie podejrzewałem, że ta inicjatywa będzie tak trudna i pochłaniająca tyle środków i pracy (dla w sumie 9 osobowego zespołu!).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ignisdei   
Gość ignisdei

Kolejny sklep=większa podaż na rynku a tym samym niższa cena, taki status-quo wymusza na konkurencji podwyższenie standardu usług!

Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów! Jeśli sklep będzie dobrze prowadzony, dostawy będą na czas, serwis gwarancyjny door to door, realne (rzeczywiste) przełożenie oferty na natychmiastową dostępność wróżę -mu sukces! Dla nas zwykłych konsumentów to dobra wiadomość! A i strona sklepu miła dla oka, tak że: Gratuluję przedsięwzięcia! B)

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Tym zajmować się będzie nasze wydawnictwo. Wiele z tych pozycji przekładamy na język polski.

Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów!

Ten temat w ogóle nie istnieje. Nie wiem, jak można być nierzetelenym (choć zdaję sobie sprawę, czemu to napisałeś - w astro takie firmy mamy). U mnie w głowie nie istnieje taka zakładka. O naszej filozofii przekonało się już naprawdę wielu klientów, którzy skorzystali z oferty jeszcze przed startem sklepu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tadeopulous    502

kurde napisz mi chociaż, że byłem 1st zarejestrowanym użytkownikiem :szczerbaty:

może warto by pomyśleć nad tym co już pisałem - luneta APO brzmi dla mnie jak ciągnik pościgowy itp

a tak ogólnie gratulacje uruchomienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sawes1    656

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

Tu jest recenzja polarisa:

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=66

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jazz    448

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

http://www.astronoce...enzje.php?id=66

No właśnie takich sytuacji chcemy unikać - na stronie jest a jak chcesz kupić to niewiadomo kiedy będzie. Napewno nie uniknie się takich sytuacji ale muszą one wynikać z braku asortymentu na świecie - dobrym przykładem są filtry 36mm których nigdzie nie było przez parę tygodni (u nas już są;-) ). Będziemy sukcesywnie wprowadzać towar do sklepu i tylko taki co do którego będziemy mieli przekonanie o jego dostępności w przyzwoitym terminie. Stale również powiększamy stany magazynowe (już jest Atik, zaraz będzie Orion Optics i reszta). Będzie dobrze a nawet jeszcze lepiej ;-)))

Pzdr

Jazz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krigore    102

Hmm... wystartował. Gratulacje :).

Dużo czasu na przeglądanie nie mam, bo w pracy siedzę, ale tak na szybko - garść uwag:

- mało asortymentu, ale wiadomo - początek i dodajecie ciągle nowe, w sumie dobrze, że się jeszcze nie rozgłaszacie - bo np. nie mieć naglerów to mimo wszystko trochę wstyd. ;) Swoją drogą przydałaby się jakaś informacyjna szpalta - "Ostatnio dodane" lub "Nowe w ofercie". No, chyba że tę funkcję pełnią "Nowości" widoczne pod menu

- w wydawnictwach, w metryczkach opisujących książki, przydałaby się pozycja "liczba stron" - fajnie jest wiedzieć, czy drogi album ze świetną okładką ma tych stronnic 100 czy ledwie 40

- w bino zdarzają się opisy po angielsku - też jestem zdania, że lepiej dać opis w tym języku niż żaden, ale jednak ostrzeżenie, że nakładki mogą nie ostrzyć na wszystkich teleskopach powinno być po polsku

- wrzućcie inną ikonkę sklepu na kartę przeglądarki - np. tego Saturna z logo sklepu. Jak mam otwarte forum i sklep to wizualnie się mylą ;)

- w niektórych wypadkach piszecie, że towar jest na magazynie, a czas dostawy to 2-4 tygodnie. Jak więc jest: jest czy nie jest? :>

- no i na koniec pytanie: jak mam e-mailem wysłać reklamowany produkt? :D (wiem, czepiam się, ale to właśnie wynika z trzeciego punktu w dziale "Niezgodność towaru z umową..." w "Gwarancjach i zwrotach")

Tak czy inaczej, sklep wygląda naprawdę nieźle. Dokładniej rozejrzę się w domu i może coś jeszcze podrzucę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Ściągniemy te książki. W następnym tygodniu postaramy się odpalić na nie testowe pre-ordery, żeby zidentyfikować zapotrzebowanie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Jeszcze dwa słowa o Lunecie APO - co zrobić, jeżeli takie jest prawidłowe nazewnictwo? Luneta to refraktor.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jules    18

Również gratuluję - kawał dobrej roboty za wami. Zatowarowanie takiego sklepu to iście mrówcza praca. :notworthy:

Zapisuję się też w Komitecie Kolejkowym po tego NSOGa! Dajcie znać jak "rzucą" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pawel_Maksym    200

Ja już kupiłem, paczkę dostałem i nawet zapłaciłem.

Jestem zadowolony!

Polecam

Paweł Maksym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamillo    50

Gratuluje startu :)

Długo czekałem na start strony i jestem pod wielkim wrażeniem przejrzystości, łatwości obsługi oraz tak różnorodnej i obszernej oferty. Od razu upatrzyłem sobie kilka rzeczy, które w najbliższym czasie mam zamiar nabyć. Czuje, że będzie mój sklep nr 1 :D

Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Zawstydzacie nas :icon_redface: Mamy tak wiele pomysłów, że rozsadza nam głowy. A to nawet jeszcze nie początek.

Dziękuję za życzenia. Oby się spełniły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Proszę:

http://astropolis.pl/topic/36296-the-night-sky-observers-guide-v1-i-v2/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marek_N    1342
może warto by pomyśleć nad tym co już pisałem - luneta APO brzmi dla mnie jak ciągnik pościgowy itp

A mi sie własnie bardzo podoba ten termin :)

Co do strony wizualnej sklepu to usunąłbym jedynie z dołu info fejsbukowe (liczba osób i obrazki), za to obok oglądanego przedmiotu mogły by sie wyświetlać inne skojarzone z nim przedmioty. Lub informacja typu: osoba która kupiła Xxx, zakupiła także Yyy oraz Zyx.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9500

Produkty powiązane oczywiście się pojawią. Tak samo jak rekomendacje.

Facebook ściąga nam sporo nowych osób, więc sądzę, że jego "wizualna" strona to niska cena za darmową promocję. To bynajniej nie jest moduł, który sobie wsadziłem "dla wyglądu", czy zabawy, albo - bo kocham FB ;) To po prostu wykorzystywanie dostępnego potencjału rynkowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta