Skocz do zawartości

Co nowego w Astromarket.pl?


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie nadwyrężać waszej forumowej cierpliwości wszystkie aktualne informacje o planach, zmianach, kulisach Astromarket.pl będziemy publikować na Facebook.com:

 

http://www.facebook.com/astromarket

 

Jedynie najważniejsze komunikaty i te, które skierowane są bezpośrednio do społeczności AP, ogłaszane będą w obrębie forum.

Edytowane przez Adam_Jesion
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To "cichy" start mający na celu oswojenie rynku z marką, technologią, a nam ma dać czas popracować już na normalnych zasadach, a nie do "ściany" ;) Promocję Astromarketu rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy ocenię, że oferta jest wystarczająca (w tej chwili jest to zaledwie fragment całości).

 

Mimo to, miło że zauważyliście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sklep juz dziala, a na forum cisza!

 

Powodzenia, pewnie za jakis czas skorzystam z Waszej oferty.

Dziękuję Robert. Powodzenie będzie potrzebne, bo w najśmielszych snach nie podejrzewałem, że ta inicjatywa będzie tak trudna i pochłaniająca tyle środków i pracy (dla w sumie 9 osobowego zespołu!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Kolejny sklep=większa podaż na rynku a tym samym niższa cena, taki status-quo wymusza na konkurencji podwyższenie standardu usług!

Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów! Jeśli sklep będzie dobrze prowadzony, dostawy będą na czas, serwis gwarancyjny door to door, realne (rzeczywiste) przełożenie oferty na natychmiastową dostępność wróżę -mu sukces! Dla nas zwykłych konsumentów to dobra wiadomość! A i strona sklepu miła dla oka, tak że: Gratuluję przedsięwzięcia! B)

 

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym zajmować się będzie nasze wydawnictwo. Wiele z tych pozycji przekładamy na język polski.

 

Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów!

Ten temat w ogóle nie istnieje. Nie wiem, jak można być nierzetelenym (choć zdaję sobie sprawę, czemu to napisałeś - w astro takie firmy mamy). U mnie w głowie nie istnieje taka zakładka. O naszej filozofii przekonało się już naprawdę wielu klientów, którzy skorzystali z oferty jeszcze przed startem sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.

 

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

Tu jest recenzja polarisa:

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

Tu jest recenzja polarisa:

http://www.astronoce...enzje.php?id=66

 

 

No właśnie takich sytuacji chcemy unikać - na stronie jest a jak chcesz kupić to niewiadomo kiedy będzie. Napewno nie uniknie się takich sytuacji ale muszą one wynikać z braku asortymentu na świecie - dobrym przykładem są filtry 36mm których nigdzie nie było przez parę tygodni (u nas już są;-) ). Będziemy sukcesywnie wprowadzać towar do sklepu i tylko taki co do którego będziemy mieli przekonanie o jego dostępności w przyzwoitym terminie. Stale również powiększamy stany magazynowe (już jest Atik, zaraz będzie Orion Optics i reszta). Będzie dobrze a nawet jeszcze lepiej ;-)))

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wystartował. Gratulacje :).

 

Dużo czasu na przeglądanie nie mam, bo w pracy siedzę, ale tak na szybko - garść uwag:

- mało asortymentu, ale wiadomo - początek i dodajecie ciągle nowe, w sumie dobrze, że się jeszcze nie rozgłaszacie - bo np. nie mieć naglerów to mimo wszystko trochę wstyd. ;) Swoją drogą przydałaby się jakaś informacyjna szpalta - "Ostatnio dodane" lub "Nowe w ofercie". No, chyba że tę funkcję pełnią "Nowości" widoczne pod menu

- w wydawnictwach, w metryczkach opisujących książki, przydałaby się pozycja "liczba stron" - fajnie jest wiedzieć, czy drogi album ze świetną okładką ma tych stronnic 100 czy ledwie 40

- w bino zdarzają się opisy po angielsku - też jestem zdania, że lepiej dać opis w tym języku niż żaden, ale jednak ostrzeżenie, że nakładki mogą nie ostrzyć na wszystkich teleskopach powinno być po polsku

- wrzućcie inną ikonkę sklepu na kartę przeglądarki - np. tego Saturna z logo sklepu. Jak mam otwarte forum i sklep to wizualnie się mylą ;)

- w niektórych wypadkach piszecie, że towar jest na magazynie, a czas dostawy to 2-4 tygodnie. Jak więc jest: jest czy nie jest? :>

- no i na koniec pytanie: jak mam e-mailem wysłać reklamowany produkt? :D (wiem, czepiam się, ale to właśnie wynika z trzeciego punktu w dziale "Niezgodność towaru z umową..." w "Gwarancjach i zwrotach")

 

Tak czy inaczej, sklep wygląda naprawdę nieźle. Dokładniej rozejrzę się w domu i może coś jeszcze podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

Tu jest recenzja polarisa:

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=66

Ściągniemy te książki. W następnym tygodniu postaramy się odpalić na nie testowe pre-ordery, żeby zidentyfikować zapotrzebowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje startu :)

Długo czekałem na start strony i jestem pod wielkim wrażeniem przejrzystości, łatwości obsługi oraz tak różnorodnej i obszernej oferty. Od razu upatrzyłem sobie kilka rzeczy, które w najbliższym czasie mam zamiar nabyć. Czuje, że będzie mój sklep nr 1 :D

 

Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

Tu jest recenzja polarisa:

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=66

Proszę:

http://astropolis.pl/topic/36296-the-night-sky-observers-guide-v1-i-v2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto by pomyśleć nad tym co już pisałem - luneta APO brzmi dla mnie jak ciągnik pościgowy itp

A mi sie własnie bardzo podoba ten termin :)

 

Co do strony wizualnej sklepu to usunąłbym jedynie z dołu info fejsbukowe (liczba osób i obrazki), za to obok oglądanego przedmiotu mogły by sie wyświetlać inne skojarzone z nim przedmioty. Lub informacja typu: osoba która kupiła Xxx, zakupiła także Yyy oraz Zyx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty powiązane oczywiście się pojawią. Tak samo jak rekomendacje.

 

Facebook ściąga nam sporo nowych osób, więc sądzę, że jego "wizualna" strona to niska cena za darmową promocję. To bynajniej nie jest moduł, który sobie wsadziłem "dla wyglądu", czy zabawy, albo - bo kocham FB ;) To po prostu wykorzystywanie dostępnego potencjału rynkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna opinia:

 

+

 

szata graficzna - jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka

oferta - widać, że jest to tylko ułamek docelowej oferty, nie ma na przykład LVW Vixena (a te były w każdym sklepie odkąd się zainteresowałem astronomią, czyli od conajmniej 4 lat). Ale zaliczyłbym to na wielki +, widać, że Astromarket jest zorientowany na poszerzanie asortymentu dostępnego dla polskiej astronomii amatorskiej, w dziale okulary są szkiełka od TS - dotąd niedostępne w polskich sklepach astro

 

-

 

trudno jest uczciwie i konstruktywnie wykazywać wady sklepu który funkcjonuje nieco ponad 24h...

 

 

Tak czy inaczej, życzę Wam wielkiego POWODZENIA, coś czuję, że zostanę stałym (w miarę możliwości finansowych oczywiście) klientem ;)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niezłe ożywienie i powiew nowej świeżości w dziedzinie astrosprzętu w Polsce ! Czekam z niecierpliwością na nowe pozycje w sklepie i oczywiście życzę powodzenia w nowym przedsięwzięciu :)

 

PS: Adamie, czy istnieje możliwość pooglądania sprzętu na żywo ? A jeżeli tak, to w jakich godzinach ?

 

Pozdrawiam

lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przywalę bo mnie walnęło. Jak dziś (wcześniej) wszedłem na temat: Astromarket: Komunikaty techniczne

 

i tak , od niechcenia, kliknałem link do tego sklepu. To szczena mi opadła i dech zaparło!

 

Nic nie napisałem bo temat był strasznie konkretny ale teraz zebrałem się na odwagę. Super!

Wykończysz konkurencję nie tylko merytoryką.

 

Jak coś nowego kupię to pierwej u Ciebie. Oczywiście incognito (na córeczkę - ma konto. Pistoleciku nie chce :D ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.