Skocz do zawartości

Nie ma co owijać w bawełnę ...


Rekomendowane odpowiedzi

.... i trzeba w końcu przyznać się, że podjąłem straszną walkę z nałogiem papierosowym. Pod wpływem choroby, doktora, presji rodziny i swoich dawno skrywanych chęci rzucenia papierochów, dzisiaj mija 6 dzień nie palenia. Mam nadzieję, że wytrzymam każdy kolejny i jakoś to pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może się narażę wielu palaczom, w tym niektórym, których znam osobiście i nawet lubię, ale często nachodzi mnie jedna myśl. Tyle się mówi o rzucaniu palenia, a ja się zastanawiam jak to jest w tej chwili, kiedy człowiek jest na tyle głupi, że wkłada ten syf do ust i całą tą truciznę z własnej woli wprowadza do organizmu :? .

Tak jest Oskar, czas zmądrzeć, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wiele osób wynosi nałóg pewnie z rodziny, w niektórych kulturach jest wręcz tradycja palenia. Mnie jednak nawet w młodości smród trzymał z daleka od papierosów. Jest to kwestia wrażliwości osobniczej. Niektórzy na przykład nie mogą jeść rzodkiewek, bo są dla nich strasznie gorzkie.

Ale ze mnie maruda, zamiast Ci gratulować, to ja narzekam... ale chciałem jeszcze bardziej, jednak się powstrzymałem. Więc jeszcze raz wszystkiego, aha i jeśli odczuwasz problemy odstawienia, możesz spróbować gumę, albo plasterki z nikotyną. Niektórym to pomaga. Bo szok dla organizmu to jest na pewno. Tak jak dla mnie zimowe odstawienie roweru :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że moi rodzice nie palą, więc to chyba rodzaj buntu był jakiegoś. Żona też nie pali, tylko ja jak lokomotywa. A w zakresie plasterków i innych wspomagaczy to uważam, że albo chce się rzucić fajki i wtedy nic Ci nie jest potrzebne poza motywacją, albo nic Ci nie pomoże. Ja mam motywację. Jestem już co najmniej 6x20=120 papierochów do przodu, znaczy nie wypalonych. Oczywiście organizm jest wkurzony, ale wkońcu zrozumie, że to dla jego dobra. Mam dość papierosów i to wystarcza mi za całą motywację.

 

Dzięki jednak za wsparcie, bo dyskomfort jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :D

Moje gratulacje Oskar.

Ja fajki rzuciłem 10 lat temu.

Efekt ekonomiczny:

Np. 2x5 PLN dziennie x365 dni = 3650 PLN rocznie.

Po 10 latach średnio 36500 PLN.

tylko czemu fajki palą ludzie często ubodzy i narzekający że mało zarabiają. Wydają tyle kasy i to na nic, a wręcz sobie szkodzą zdrowotnie i ekonomicznie. :?

1 miesiąc temu rzuciłem cukier i odkrywam smak herbat i kaw na nowo.

Wszystko zależy od własnej woli a nie od plasterków.

Oskar wytrzymaj. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja wlasnie zaczalem po 30 latach "czystego" zycia teraz mi cos o..jeb...lo. Nawarstwienie ogolnych bardzo stresujacych problemow powoduje, ze musze cos "wciagac" odstresowujacego. Ale ze mnie duren... ale coz poczac?

 

Wczesniej mialem podobne podejscie jak Henryk, czasami owszem - zapalilem, ale generalnie z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W takim razie spisz pod oknem. Bo znowu mi będziesz drzwi zamykał w nocy (  jak w JACHRANCE ) :cenzor:  :salu:

 

W Jachrance to ja przynajmniej grzecznie spałem, ale jak kolega DaVe zamirza powtórzyć to co wyprawiał jak kiedyś wpadliśmy do Havany to ja proszę o wymianę pokoju :cenzor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.