Skocz do zawartości

The Night Sky Observer's Guide v1 i v2


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nadrzędną rolą Astromarketu jest reagowanie na potrzeby naszego środowiska, to nie mogliśmy pominąć prośby z tego wątku dotyczącej wydawnictwa pod tytułem: The Night Sky Observer's Guide vol. 1 i vol. 2.

 

Szerszy opis i recenzję tych książek znajdziecie na Astronocach (Polaris): kliknij tutaj

 

Uwaga - przewodnik w wersji oryginalnej (język angielski).

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Kliknąłem "koszyk" kiedy jednak doszło do finalizacji transakcji karta visa, transakcję odrzuciło :blink:

Pewnie to wynik tego, że są zapisy na NSOGA :D

Jak co proszę o tom I kiedy będzie dostępny !

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Pragnę Wam donieść, że dziś książka dziś dotarła pod mój dach. Co prawda na początku były drobne problemy z płatnością kartą ale na drugi dzień, zadzwonił do mnie pracownik sklepu z informacją, że usługa już działa -a w dowód rekompensaty za niedogodności udzielono mi upustu-akurat tyle kosztowo wyszło, że za przesyłkę nie płaciłem ;)

 

Przesyłka zamówiona i zapłacona 22.07.2011r. odbiór 29.07.2011r. Pamiętam ile musiałem czekać za Pocket Sky Atlasem sprowadzanym na zamówienie (2 lata temu) w innym sklepie (chyba ponad miesiąc. Tak że jestem pod dużym wrażeniem ...takie działanie bardzo dobrze świadczy o profesjonalizmie sklepu. Miło mi polecić Astromarket

Pozdrawiam Robert

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj odebrałem swoje egzemplarze. Adamie, na przyszłość pakuj towar w mniejszą ilość zabezpieczeń. :szczerbaty: Bez noża nie dało się otworzyć. :D Również mogę polecić Astromarket.

PS. Ja dla odmiany wybrałem opcję "za pobraniem".

PS2. Te książki już na pierwszy rzut oka mogę nazwać "Biblią wizualowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że wszystko z Waszymi przesyłkami w porządku. Wyznaję zasady, że każdy problem, to nasz problem (i nasz koszt). Jeżeli coś pójdzie nie tak, to wiedzcie, że to nie nasz klient będzie miał kłopoty. Dla jasności - nie uważam, żeby takie podejście było czym wyjątkowym. Tak powinno być wszędzie i zawsze.

 

Książki będą, zakładam, że "wszystkie" (istotne). Wkrótce odsłonimy naszą astromarketową księgarnię.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki plakat byś chciał? Tak, jak już pisałem tu:

http://astropolis.pl/topic/36356-cygnus-mosaic-from-america-to-crescent/page__view__findpost__p__428616

 

wkrótce będziemy mieć maszynkę do drukowania takich plakatów w top jakości. Możemy Ci zrobić dowolny (oczywiście z uszanowaniem praw autorskich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki plakat byś chciał? Tak, jak już pisałem tu:

http://astropolis.pl...post__p__428616

 

wkrótce będziemy mieć maszynkę do drukowania takich plakatów w top jakości. Możemy Ci zrobić dowolny (oczywiście z uszanowaniem praw autorskich).

Marzenia jak na razie mam dwa:

1. Panorama Drogi Mlecznej autorstwa Piotra Sadowskiego w formacie 1m / tyle ile będzie trzeba

2. Mapa Hvezna Obloha 2000.0 (nie mylić z atlasem) , którą to darzę wielkim sentymentem - nie wiem jak z prawami autorskimi, może udałoby się wydrukować jako zdjęcie starej wymiętej mapy (takową posiadam ;) ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.