Skocz do zawartości

Kwadruplet APO za 50% ceny


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęceni sukcesem akcji - kryptonim Astrotrac - robimy kolejną. Tym razem chcemy dać Wam szansę kupienia kwadrupletu APO (TSAPO65Q) za niezwykle niską cenę. Szczegóły pod adresem promocji: Kliknij tutaj.

 

Życzę powodzenia i dobrej zabawy (mam nadzieję, trochę emocji). Takie promocję będą znakiem rozpoznawalnym Astromarket.pl. Koniec z nudą rynkową :P

 

 

Nie skorzystam (sorry, ale syn, który się urodzi lada moment ma pierwszeństwo ;)), ale takie akcje mi się podobają. I nie mówię już o obniżce, tylko o formie. Co prawda te 500 zl trochę ogranicza grono polujących, szczególnie, że sklep wystartował kilka dni temu - ale liczę na więcej takich akcji w przyszłości.

 

PS Jesion, pewnie znasz, ale w razie czego: http://deltaoptical.pl/aktualnosci.php?id=77 - może coś w tym guście wymyślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale ja wolę konkrety ;) Oczywiście dobrze, że jest jakaś promocja. Trzeba będzie ostrzej walczyć o wasze dusze :szczerbaty:

 

A jeśli już o konkurencji i konkretach mowa - w Delcie przesyłka powyżej 200 zł jest gratis - u was powyżej 300. Może by coś zaradzić w tej kwestii? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, czy jeśli w przyszłości organizowałbyś tego typu akcje, mógłbyś zlikwidować wymóg Fejsbuka? Jakoś tak mam uczulenie na portale społecznościowe...

 

Absolutnie popieram! Też nie jestem zwolennikiem Wieśbuka, zwłaszcza że to nie portal astro ;)

A co do ceny to szacun, promocja przez bardzo duże "P" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, nikt z nas nie jest miłośnikiem FB. Problem w tym, że nikt do tej pory nie opracował lepszego i tańszego narzędzia do docierania do nowych "dusz". Jest tam już 10 mln Polaków i mówienie, że to tylko "hołota" jest daleko na wyrost. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak działa mechanika FB i co oznacza takie wasze "like". Pewnie nie, więc w dużym skrócie powiem, że te 200 lajków wygenerowało już prawie 2 000 nowych, fizycznych osób, które weszły z własnej woli zaintrygowane tematem astro. Klikając "lubię to" (w każdej formie) robicie bardzo dużo dla nas.

 

Wybaczcie nam tę jedną ułomność, choć sądzę, że to "niska" cena za wartości dodane, które Wam będziemy serwować. Oczywiście rozumiemy, że ktoś nie będzie się rejestrował na FB, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, teraz to mnie zdenerwowałeś :) kupiłem niedawno WO72 za 260 funtów a i tak muszę dokupić flattener za 60 :(

a taki teleskopik z TS to już by było coś lepszego za mniej więcej taką samą cenę.

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumię krytyków "twarzoksiażki" :buahaha:

W końcu forum to też w jakiś sposób serwis społecznościowy, wiadomo że wyspecjalizowany w jednej tematyce ale zasada działania w sieci podobna.

 

No cóż tu jest wymóg bycia na twarzoksiążce gdziendziej trzeba wysyłać zdjęcia i wypełniać deklaracje o prawach autorskich.

 

ps.

Szkoda że nie jestem na kupnie.

A może kupi ktoś ode mnie 80ED ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, nikt z nas nie jest miłośnikiem FB. Problem w tym, że nikt do tej pory nie opracował lepszego i tańszego narzędzia do docierania do nowych "dusz". Jest tam już 10 mln Polaków i mówienie, że to tylko "hołota" jest daleko na wyrost...

...

 

To ja proponuje jeszcze dodatkowe 10% za "NK" dodać lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iluvatar jest niesamowity. Nie dał szans nikomu. Zgarnął kupon rabatowy w kilkanaście sekund. Jak to go znalazłeś? :)

Gratulacje!

 

Trochę przeczucia, a i trochę szczęścia, że akurat spojrzałem na status. Życzę powodzenia i wytrwałości pozostałym polującym.

 

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odnalezienie kuponu uczestnikom zajęło trochę więcej czasu. Kod został umieszczony w przeedytowanym moim poście o godzinie 16:28. O 16:47 odnalazł go Darek_B i nie omieszkał brutalnie zgarnać TSAPO65Q za połowę ceny :) Gratulacje.

 

Jutro dalszy ciąg tej rubieżnej zabawy ;)

 

http://astromarket.pl/akcja-specjalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny APO powędrował do swojego szczęśliwego właściciela (Marcin W).

 

I tym magicznym sposobem zakończyliśmy 2. Akcję Specjalną Astromarketu. Szczęściarzom gratuluję i już zapraszam na kolejne rozdawnictwo, które planujemy uruchomić już w sierpniu.

 

Dzięki za emocje :)

 

http://astromarket.pl/akcja-specjalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Grzegorz.Wwa

Nie bardzo rozumię krytyków "twarzoksiażki" :buahaha:

W końcu forum to też w jakiś sposób serwis społecznościowy, wiadomo że wyspecjalizowany w jednej tematyce ale zasada działania w sieci podobna.

 

No cóż tu jest wymóg bycia na twarzoksiążce gdziendziej trzeba wysyłać zdjęcia i wypełniać deklaracje o prawach autorskich.

 

ps.

Szkoda że nie jestem na kupnie.

A może kupi ktoś ode mnie 80ED ? :)

 

Słyszałem o promocji, ale dopiera teraz mam chwilkę.

Otóż mi też nie spodobał się tek akcent z FB. Są po prostu osoby które nie korzystają z serwisów społecznościowych. Jak ja:).

Miałem ochotę skorzystać, ale nie założę konta na fb dla zasady; a sam wymóg LikeIt wydał mi się po prostu

infantylny, jak do dziecka "naciśnij guziczek, dostaniesz cukiereczka i ciocie będą się cieszyć jakie mądre dziecko".

Poza tym lubi się kogoś nie dla kasy, ale dlatego że się lubi:). Ma to większa wartość. I jest prawdziwe.

Po prostu nie wszyscy miłośnicy astronomii są miłośnikami serwisów społecznościowych i warto też o nich pamiętać.

A 500 wydałbym na okulary:)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.