Skocz do zawartości

Zakończony Konkurs: Wymyśl nazwę dla nowej marki teleskopów


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jerzy-Kraków

Fajnie by było wygrać ten teleskop :) podarowałbym go ojcu.

 

skydad , heavenly father :banan: , sonstar :astronom:

 

 

polstar , starlight , astrolight , astroscope , stareyes , cosmoscope :)

cosmolight , polscope , optipol , visiostar , visiopol , visionom , vispol , vipolstar , cosmovi ,

visky , skypol , astrovis , starwatcher , polwatcher , forstar , forsky , starway , lookstar , familyscope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, jeśli nie jest już wykorzystanym znakiem handlowym 'Sky-Walker', podobna nazwa, którą znalazłem na necie to 'SkyWalker-Servo' jednak opisuje system kontroli teleskopu.

Mam nadzieję, że pośród tych setek nazw, nikt jej jeszcze nie wymienił. =) A jeśli nazwa jest zastrzeżona, to zawsze można dodać jakiś przedrostek, ewentualnie końcówkę.

Inne to 'Horizon' - jako nieboskłon, chociaż może być traktowany jako już podany, gdyż na początku pojawił się na 3 stronie jako:'Event Horizon'.

Proste i łatwo znaleźć.

Edytowane przez budda79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZTEC, MAYA, ZULU, TUAREG, DRUID, SPEAR, SWORD, BOW albo ARC. To ostatnie można rozwinąć jako - Ash Revival Corporation :D

Może też być ARK - czyli Arka.

Przyszło mi jeszcze do głowy OX - czyli wół, ale kojarzy się też z, lub może stanowić skrót od Oxygen. Daje duże możliwości kompozycji logotypu - to tylko kółko i krzyżyk.

Może też być odwrotnie XO - czyli eXtraOrdinary - niezwykły, niepospolity.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Star/gwiazda ciemności DS

Eye Galactic /galaktyczne oko EG

View Space/kosmiczny widok/VS

Mysterious Star/tajemnicza gwiazda MS

Stars of Constellation\konstelacja gwiazd\SoC

The Magic Telescope/TMT magiczny teleskop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Baran

Moje nazwy to?

1) Odkryj swój Wszechświat

2) Astronomiczny Wszechświat

3) Sięgnij Gwiazd

4) Fotograficzny teleskop VEGA - Photographic telescope Vega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'MayaScope' - z sanskrytu maya, to fizyczna i nie tylko rzeczywistość, świat przejawiony.

 

i znowu: Lampka dał w poscie powyżej 'Maya', wycofuję się ze swojego. - za dużo tych nazw, aby nie strzelić tego samego, a sprawdzać na każdej stronie 'ctrl+f' czy jest czy nie ma, to czasochłonny proces. :)

Edytowane przez budda79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.