Skocz do zawartości

Zakończony Konkurs: Wymyśl nazwę dla nowej marki teleskopów


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze - za słabo znam angielski żeby łapać o co biega w tych dowcipach Hadżi - dawaj tłumaczenia albo tytuły np tak jak ja

"DREAM SUPPORT" albo lepiej po polsku "Murzyn zgrwał cizię"? :szczerbaty:

 

 

Pozdrawiam (wisisz mi mnemonik "ręce opadają" a raczej AP!}

 

a tak poważnie:

 

Kolejne propozycje:

 

SkyMotion

 

StarMotion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOPTEEKS - fonetycznie Loptiks/Loptics (te nazwy tez mozna traktować jako propozycje), dodatkowo nazwa stworzona z poprzestawianych liter wyrazu TELESKOP :)

POLTEEKS - to tak bardziej patriotycznie :P

SMARToon / SMARToonia - smart - elegancki, nazwa stworzona z wyrazu ASTRONOM / ASTRONOMIA

 

Inne, podobnie stworzone propozycje

ArtsMoon

MoonArts

MoonStar

StarMoon

NoomStar

NoomArts

 

Mimo, że niektóre nazwy wyszukuje w Google, z tego co patrzyłem to są to jakieś niezwiązane ze sprzętem astronomicznym nicki, albo strony, wiec mysle ze to nie jest jakas konkurencja w razie czego :P:D

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astro-Pol

AstroPOL

POLastro

POL-astro

--

vision-Sky

visionSky

skyVision

sky-Vision

--

POLsky

--

BlueVision

--

DeepVision

 

sorry jeżeli się coś powtórzyło ale nie jestem w stanie przejrzeć 28 stron :D Jeżeli się któraś powtórzyła mówić

Edytowane przez kumal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wszystko już było" ...

"pantha rei" ...

"h..." ...

 

Ludziom zaczyna odbijać - jak można było tak rzucić przed tłum 2 i pół kafla i patrzeć z góry (zza szyb pancernych) :szczerbaty:

hm... może jakieś walki w klatce - tfu - na platformie ATM - zorganizuje się w Warszawie (na otwarcie nowo-nazwanej firmy/marki)?

 

a tak poważnie:

Kolejna Propozycja:

 

JewelSky

 

bo:

brzmi swojsko - w Polsce (mało to Panów Jewelskich?)

i SUPER (naprawdę - zobaczcie tłumaczenie) w Anglii/Usa/Australii/Gibraltarze/Nowegii/Kandzie/Ghanie

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.