Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam (jeżeli nie wszyscy czytają całe forum) - Nadia dołączyła do naszego zespołu i pomaga nam z organizacją zlotu (m.in). Odpowiedzialna jest za "ogarnięcie" tematu przed zlotem, jak i na miejscu - w czasie jego trwania.

 

Jestem przekonany, że organizacja imprezy przebiegnie tak sprawnie, jak nigdy dotąd :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do organizatorów.

Czy w ramach zlotu będą dostępne miejsca tylko w schronisku, czy jest przewidziana również jakaś agroturystyka w pobliżu.

Pytam ponieważ, chciałbym przyjechać na zlot z żoną i z synkiem (13 miesięcznym) i w związku z tym warunki "schroniskowe" mogą być nieco uciążliwe...

 

Jeśli nie to może ktoś wie i orientuje się czy w pobliżu tradycyjnego miejsca spotkań jest dostępna jakaś znośna kwatera/agroturystyka i mógłby podesłać mi namiary (to bym sobie już zarezerwował)?

Będę zobowiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów. :szczerbaty:

Czy można dołączyć do zlotu w piątek późnym popołudniem, tak do 18-19? :notworthy: Strasznie chciałbym się z Wami spotkać, ale ostatnie dni miesiąca to u mnie w pracy zawsze gorący okres.

 

Pozdrawiam

 

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów. :szczerbaty:

Czy można dołączyć do zlotu w piątek późnym popołudniem, tak do 18-19? :notworthy: Strasznie chciałbym się z Wami spotkać, ale ostatnie dni miesiąca to u mnie w pracy zawsze gorący okres.

 

Pozdrawiam

 

Grześ

 

Grzesiu, szkoda że nie będzie Cię na Wielkim Otwarciu :D , ale oczywiście możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie. Jednak w tej sytuacji niestety nie będzie możliwości obniżenia ceny. Mam nadzieję, że to rozumiesz...

Mała prośba - Jak już się zarejestrujesz to podeślij mi info z przypomnieniem, że dojedziesz w piątek.

Pzdr.

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do organizatorów.

Czy w ramach zlotu będą dostępne miejsca tylko w schronisku, czy jest przewidziana również jakaś agroturystyka w pobliżu.

Pytam ponieważ, chciałbym przyjechać na zlot z żoną i z synkiem (13 miesięcznym) i w związku z tym warunki "schroniskowe" mogą być nieco uciążliwe...

 

Jeśli nie to może ktoś wie i orientuje się czy w pobliżu tradycyjnego miejsca spotkań jest dostępna jakaś znośna kwatera/agroturystyka i mógłby podesłać mi namiary (to bym sobie już zarezerwował)?

Będę zobowiązany ;)

 

Witaj Łukasz. Doskonale rozumiem Twój problem, bo sama wybieram się na zlot z dziećmi. Co prawda ich wiek liczy się już w latach a nie miesiącach, ale też chciałabym im zapewnić troszkę lepsze warunki. Stąd pomysł, aby rodziny z dziećmi zakwaterować właśnie w agroturystyce. Będzie trzeba trochę dojść, ale wiadomo - coś za coś.

Myślę, jak to rozwiązać. Może jak już zarejestrujesz siebie i żonę to daj mi znać, a ja Was odpowiednio ulokuję. :D

Pzdr.

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łukasz. Doskonale rozumiem Twój problem, bo sama wybieram się na zlot z dziećmi. Co prawda ich wiek liczy się już w latach a nie miesiącach, ale też chciałabym im zapewnić troszkę lepsze warunki. Stąd pomysł, aby rodziny z dziećmi zakwaterować właśnie w agroturystyce. Będzie trzeba trochę dojść, ale wiadomo - coś za coś.

Myślę, jak to rozwiązać. Może jak już zarejestrujesz siebie i żonę to daj mi znać, a ja Was odpowiednio ulokuję. :D

Pzdr.

Nadia

 

No i super :) To czekam na zapisy.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dam rady przyjechać w tym roku, ale z ciekawości odwiedziłem http://starparty.pl/. A tam Jodłów, ale 2010. Czy rejestracja jest już otwarta, tylko ja nie potrafię znaleźć gdzie można się zapisywać?

 

Pozdrawiam,

milosz

Rejestracja rozpocznie się za jakieś dwa tygodnie. Może troszkę wcześniej. Odliczamy dni... :D

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie to pytanie trochę za wczesnie ale myslę że nie ma sensu probowac się dostac na zlot jesli sie nie na niego transportu i tu moje pytanie, jesli oczywisie dałbym rade sie zapisac to czy znalazł by sie ktos na tyle miły i miałby wolne miejsce żeby zabrać jedną osobe tzn. mnie :-) do Jodłowa z Rzeszowa i z powrotem :notworthy: ? :notworthy: bez sprzętu astro, w zamian za dopłate do paliwa rzecz jasna.

 

Z góry dzieki

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lukaszp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ, chciałbym przyjechać na zlot z żoną i z synkiem (13 miesięcznym) i w związku z tym warunki "schroniskowe" mogą być nieco uciążliwe...

 

Jeśli nie to może ktoś wie i orientuje się czy w pobliżu tradycyjnego miejsca spotkań jest dostępna jakaś znośna kwatera/agroturystyka i mógłby podesłać mi namiary (to bym sobie już zarezerwował)?

Będę zobowiązany ;)

 

Ja co roku jestem ulokowany z dzieciakami na parterze schroniska i nigdy nie było problemów ani dla nas ani przez nas.

Ja zabieram 5-letnią córę i 20 miesięcznego syna więc i Twój bedzie miał towarzystwo do obserwacji .... np. zabawek. :)

Warunki są niezłe jak na schronisko ,w agro nie byłem ale nie jest to daleko od polanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie to pytanie trochę za wczesnie ale myslę że nie ma sensu probowac się dostac na zlot jesli sie nie na niego transportu i tu moje pytanie, jesli oczywisie dałbym rade sie zapisac to czy znalazł by sie ktos na tyle miły i miałby wolne miejsce żeby zabrać jedną osobe tzn. mnie :-) do Jodłowa z Rzeszowa i z powrotem :notworthy: ? :notworthy: bez sprzętu astro, w zamian za dopłate do paliwa rzecz jasna.

 

Z góry dzieki

 

Pozdrawiam

Ja będę jechał sam, także mam wolne miejsce w samochodzie. Trasa na Kraków dalej A4 i na Niemodlin, Kłodzko to 481 km, jeśli jechałbym przez Rzeszów to wychodzi wg Targeo 561 km. Druga sprawa - będę jechał prawdopodobnie w nocy.

 

Inne rozwiązanie:

ostatni autobus do TBG-a masz o 21:25 - w TBG jesteś o godz. 00:00; podjeżdżam na PKS tarnobrzeski, zabieram Cię i gonimy w trasę.

http://web.pks.rzeszow.pl/rja_szczegolowy_plan.php?klucz=1320_688_0&wiersz_1=1&wiersz_2=1&waznyOd=2010-06-27&data_pol=2011-08-10

Edytowane przez KrzysztofZ
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, szkoda że nie będzie Cię na Wielkim Otwarciu :D , ale oczywiście możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie. Jednak w tej sytuacji niestety nie będzie możliwości obniżenia ceny. Mam nadzieję, że to rozumiesz...

Mała prośba - Jak już się zarejestrujesz to podeślij mi info z przypomnieniem, że dojedziesz w piątek.

Pzdr.

Nadia

 

Świetnie :banan: Z niecierpliwością czekam na rejestrację. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wreszcie wybrać do Jodłowa. Póki co zawsze coś staje na przeszkodzie, już trzy razy. Może ten rok będzie łaskawszy. W końcu byłby to mój pierwszy raz.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grześ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał sam, także mam wolne miejsce w samochodzie. Trasa na Kraków dalej A4 i na Niemodlin, Kłodzko to 481 km, jeśli jechałbym przez Rzeszów to wychodzi wg Targeo 561 km. Druga sprawa - będę jechał prawdopodobnie w nocy.

 

Inne rozwiązanie:

ostatni autobus do TBG-a masz o 21:25 - w TBG jesteś o godz. 00:00; podjeżdżam na PKS tarnobrzeski, zabieram Cię i gonimy w trasę.

http://web.pks.rzeszow.pl/rja_szczegolowy_plan.php?klucz=1320_688_0&wiersz_1=1&wiersz_2=1&waznyOd=2010-06-27&data_pol=2011-08-10

 

 

Dzięki wielkie za pomoc (drugi raz z resztą :-) ) jesli chodzi o mnie to ja się dostosuję, mogę i do Tarnobrzega podskoczyć.

Szczegóły ustalimy na priv.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie to pytanie trochę za wczesnie ale myslę że nie ma sensu probowac się dostac na zlot jesli sie nie na niego transportu i tu moje pytanie, jesli oczywisie dałbym rade sie zapisac to czy znalazł by sie ktos na tyle miły i miałby wolne miejsce żeby zabrać jedną osobe tzn. mnie :-) do Jodłowa z Rzeszowa i z powrotem :notworthy: ? :notworthy: bez sprzętu astro, w zamian za dopłate do paliwa rzecz jasna.

 

Z góry dzieki

 

Pozdrawiam

Łukasz, jeśli będę sie wybierał sam to Cię wezmę :D Chciałbym wziąć żonę, ale jeszcze nie wiem , jak będzie stała z czasem, pozdrawiam, Piotr :friends:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani robię wszystko aby tam być z Wami czas powrotu do korzeni nastał :)friends.gif

Czy ktoś tu w ogóle za mną tęsknił? astronom.gif

 

pozdrawiam

Ori2711

 

Ale tylko "trochę" *

 

ps. bierzesz swojego 27 cm "Byka" ?

nie wiem czy mam brać okulary

 

 

 

 

 

* oj tak , oj tak :Astrobrać:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko "trochę" *

 

ps. bierzesz swojego 27 cm "Byka" ?

nie wiem czy mam brać okulary

 

 

 

 

 

* oj tak , oj tak group_hug_emoticon.gif

 

Biorę :)

 

Ps: I Ja tez za Wami strasznie tęskniłam za całą starą gwardią...

Ps2: Paweł zrób wszystko aby przyjechać, jak Ja jadę z trójmiasta to Ty musisz być, masz połowę drogi :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.