Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, Ty brutusie. Nawet o tym nie myśl. Widzę, że trzeba będzie do Ciebie zadzwonić i porozmawiać po męsku :szczerbaty:

 

Ori - wreszcie kurde, wreszcie....

 

Ale się pozmieniało tutaj czas przejrzeć materiały i nadrobić zaległości... Jodłów to będzie niezła inauguracja, już sie cieszę na myśl że z Wami się w niebo pogapię jak za starych dobrych czasów... aż się łezka w oku kręci ze wzruszenia.

Dziękuję Nadii za organizację i witam wszystkich nowych :)

 

pozdrawiam serdecznie

Ori

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że organizacja imprezy przebiegnie tak sprawnie, jak nigdy dotąd :szczerbaty:

 

 

Wow niespodzianka. Po ostatnich wpisach myślałem że to będzie "to inne" miejsce... a tu miła niespodzianka. Jodłów ma swój klimat.

Będzie możliwość spotkania znajomych, testu nowego sprzętu i ...zmiany awatara :banan:

 

Andrzej (z rodzinką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek liczy się już w latach a nie miesiącach, ale też chciałabym im zapewnić troszkę lepsze warunki. Stąd pomysł, aby rodziny z dziećmi zakwaterować właśnie w agroturystyce. Będzie trzeba trochę dojść, ale wiadomo - coś za coś.

Myślę, jak to rozwiązać. Może jak już zarejestrujesz siebie i żonę to daj mi znać, a ja Was odpowiednio ulokuję. :D

Pzdr.

Nadia

 

Ja od lat nocuję w agroturystyce z rodziną u pani Danusi, i na zlotach i latem wakacyjnie, jest super, a dojście do leśniczówki to raptem z 300m.

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori, jaką trasa zamierzasz jechać, będziesz miała jakieś wolne miejsce? Ja mieszkam niedaleko Czerska (30km od Chojnic). Bardzo mnie kusi by się wybrać na ten zlot :)

 

Jeszcze nie wiem Rafciu jaka trasą (Pewnie Jedynką na Bydgoszcz, piątką na Poznań i potem na Wrocław i dalej to już prosto) i na dzień dzisiejszy to nawet chwilowo nie mam czym, jedno jest pewne, będę tam :) będę informowac na bieżąco, bądźmy w kontakcie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna prośba, nie rezerwujcie miejsc "z góry" bezpośrednio w agroturystykach, bo ostatnio przez to prawie zszedłem z tego świata (na zawał). Okazało się, ze parę pokoi było zarezerwowanych, a my "umieściliśmy" tam inne osoby z naszej listy. Oczywiście wszyscy przyjechali i zaczął się sajgon. Cudem wybrnęliśmy z problemu pakując więcej osób do pokoi (dzięki ich wyrozumiałości).

 

Mam nadzieję, że powód mojej prośby jest jasny. Pierwszeństwo w rezerwacjach będą miały osoby, które zapiszą się przez oficjalny system i to one zostaną zakwaterowane w pokojach. Przykro mi, ale inaczej się naprawdę nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje w agroturystyce są już zarezerwowane. Przeze mnie. :yes: Oczywiście dla Zlotowiczów.

Nadia

 

Pierwszeństwo w rezerwacjach będą miały osoby, które zapiszą się przez oficjalny system i to one zostaną zakwaterowane w pokojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byłem w agroturystyce poniżej i było całkiem całkiem. Daleko od schroniska nie jest, można spokojnie spacerkiem przejść.

Osobiście dla mnie jest wsio ryba gdzie uda mi się miejscówkę załapać, rok temu byłem przygotowany na spanie pod namiotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy chyba nie będzie bardzo dużego problemu z noclegiem nawet dla wybierających się w ostatniej chwili. Rok temu Catalin przyjechał praktycznie w nocy bez żadnej rezerwacji i znaleźliśmy bardzo przyjemny nocleg w Goworowie, do tego właściciel znał angielski więc Catalin mógł wszystko sam omówić na miejscu :)

 

W tej samej miejscowości była inna agro gdzie były wolne miejsca ale akurat nie było właściciela.

 

Oczywiście jest to opcja dla zmotoryzowanych bo jest to kawałek od Ośrodka w Jodłowie.

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest w Jodłowie za Kłodzkiem -> Międzylesie -> Boboszów

 

Nie Boboszów, tylko w Roztokach na Gajnik i Goworów i przez las do leśniczówki w Jodłowie. Ewentualnie jak ktoś przegapi to przed Międzylesiem za stacją Orlenu w lewo na Goworów.

 

Dla początkujących : Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej i Kopalni w Złotym Stoku, ew. Zamku w Książu - rezerwujcie bilety wcześniej w internecie.

Inne atrakcje Kotliny opisane były w poprzednich wątkach o zlotach w Jodłowie.

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Boboszów, tylko w Roztokach na Gajnik i Goworów i przez las do leśniczówki w Jodłowie. Ewentualnie jak ktoś przegapi to przed Międzylesiem za stacją Orlenu w lewo na Goworów.

 

Dla początkujących : Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej i Kopalni w Złotym Stoku, ew. Zamku w Książu - rezerwujcie bilety wcześniej w internecie.

Inne atrakcje Kotliny opisane były w poprzednich wątkach o zlotach w Jodłowie.

 

Andrzej

Podałem tylko ogólny kierunek (znaki drogowe nie pokazują Jodłowa tylko właśnie Boboszów - info dla tych co jadą bez GPS-a),

chcąc skrócić drogę i jechać na leśniczówkę oczywiście można (tylko ostatnim razem trafiłem na przekopaną drogę w poprzek :D - ale to było już kawałek temu)

 

Trasa od momentu zjazdu z A4:

Niemodlin

Nysa

Otmuchów

Paczków

Złoty Stok

Kłodzko

Bystrzyca Kłodzka

Międzylesie (zjazd na Jodłów w lewo)

Jodłów

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa chodzi o ten Jodłów w dolinie Roztoki

w szkole jeszcze podstawowej była książka "Rogaś z doliny Roztoki" - wiem że opisy bardzo mi się podobały i zapadły mocno w moją młodzieńczą pamięć

jeżeli nie na zlot to może w innym terminie ale na 100% chcę zwiedzić tą okolicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Góral Sudecki

Ta B):blink: to jedź w Tatry, bo tam jest właśnie dolina Roztoki i zapewne ten Rogaś. :szczerbaty:

 

 

P.S.

Koledzy z postów powyżej macie rację oboje, bo do Jodłowa jest trasa w dwóch wariantach.

 

Ta przez Międzylesie (w rynku skręcasz - jest znak na Jodłów) jest dosyć zniszczona w górnym odcinku, ale trudniej zabłądzić.

 

A druga to częściowo odnowiona droga przez Goworów, ale na tych skrzyżowaniach wiejskich można się łatwo pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta B):blink: to jedź w Tatry, bo tam jest właśnie dolina Roztoki i zapewne ten Rogaś. :szczerbaty:

 

 

P.S.

Koledzy z postów powyżej macie rację oboje, bo do Jodłowa jest trasa w dwóch wariantach.

 

Ta przez Międzylesie (w rynku skręcasz - jest znak na Jodłów) jest dosyć zniszczona w górnym odcinku, ale trudniej zabłądzić.

 

A druga to częściowo odnowiona droga przez Goworów, ale na tych skrzyżowaniach wiejskich można się łatwo pogubić.

a co to nie ta Roztoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.