Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dla wszystkich wybierających się na zlot samochodem podaję linka do ciekawej mapy stanu nawierzchni Polskich dróg znalezionej pod linkiem http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1310317. Z góry odradzam wybór drogi nr 39 z Kępna do Łagiewnik, przez dobrych kilkadziesiąt kilometrów stan drogi jest fatalny.

pozdr

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się :rofl: Zamówiłem dwa bilety dal siebie i dla żony.

 

Ale mam pytanko czy dla mojego 12-miesięcznego maluszka też muszę zamawiać dodatkowy karnet za 200zł ?? Zaznaczam że on wyżywienie ma własne (butla z mlekiem modyfikowanym :D ) i łóżko też własne (składany kojec :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się :rofl: Zamówiłem dwa bilety dal siebie i dla żony.

 

Ale mam pytanko czy dla mojego 12-miesięcznego maluszka też muszę zamawiać dodatkowy karnet za 200zł ?? Zaznaczam że on wyżywienie ma własne (butla z mlekiem modyfikowanym :D ) i łóżko też własne (składany kojec :P ).

 

hej,

Podłączę się do pytania. Mój synek ma 3,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie dzieci:

Jeżeli dziecko śpi razem z rodzicami (w jednym łóżku) lub we własnym łóżeczku turystycznym to oczywiście nie płacimy za nie. Jednak jeśli zajmuje osobne łóżko lub połowę podwójnego w agro to koszt pobytu dziecka wynosi 200 zł.

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie alkoholu wydać trzeba będzie osobny komunikat, choć sądzę, że sprawa jest jasna jak Słońce i nie zobaczymy nikogo "nawalonego" na zlocie, bo to będzie jego ostatni dzień/noc - dożywotnio. Sorry, ale zlot ma formę "weekendu" rodzinnego, do tego często dzielicie pokoje z osobami, które nie mają ochoty tego oglądać/wąchać, więc jeżeli komuś taki zakaz przeszkadza, to niech się na zlocie nie rejestruje.

 

Darku - zapisujesz się na Timelapse Workshop? Miałem nadzieję, że razem na niego pójdziemy :)

Tu więcej info: http://astromarket.pl/media/Workshops.pdf

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.