Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie zorganizowane pole namiotowe dla tych którym się nie udało zakwaterować pod dachem? :szczerbaty: Mam wrażenie, że ludzi którym się ta sztuka nie udała jest zdecydowana większość. Ja sam jestem na tyle zdeterminowany, żeby pojechać do Jodłowa, że rozważam możliwość noclegu pod namiotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie zorganizowane pole namiotowe dla tych którym się nie udało zakwaterować pod dachem? :szczerbaty: Mam wrażenie, że ludzi którym się ta sztuka nie udała jest zdecydowana większość. Ja sam jestem na tyle zdeterminowany, żeby pojechać do Jodłowa, że rozważam możliwość noclegu pod namiotem.

Pewnie że tak namiot i tyle. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy są agroturystyki więc jak ktoś dysponuje samochodem lub lubi długie spacery to nie powinno być problemu z noclegiem. Jedynie dogadać się z organizatorami ws uczestnictwa, posiłków i koszulki.

Jak pisałem wcześniej, rok temu znaleźliśmy nocleg w Goworowie ok.22-giej w nocy choć to jeszcze było w sumie w sezonie. W tym roku termin mamy później więc wolnych miejsc może być więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łatwością będzie można znaleźć nocleg w miejscowości poniżej Jodłowa, w tej miejscowości jak się zjeżdża tą stromą asfaltową górka (nie pamiętam nazwy), tyle że to dla mobilnych osób lub tak jak pisał Pablito, dla kogoś kto lubi długie spacery :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mówiłem że będzie dym. Moja Pani tak mnie objechała że głowa :swear: mała i teraz ją nic nie obchodzi mam załatwić i już a w namiocie spać nie będzie chyba że zamontuję tam nagrzewnicę :g:

Adam zrób coś bo mnie kobieta zamorduje :notworthy:

Edytowane przez Dyoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Góral Sudecki

Z tymi namiotami to bym odradzał bo to teren górski i w nocy jest często wietrznie i bardzo chłodno jesienią. Chyba że macie profesjonalny sprzęt wysokogórski i lubicie takie klimaty.

 

Ogólnie to wszystkim zalecam zabranie na zlot zestawu ubrań zimowych z czapką i szalikiem.

Niektóre zloty pamiętam że były tak zimne że BBRRRRR.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi namiotami to bym odradzał bo to teren górski i w nocy jest często wietrznie i bardzo chłodno jesienią. Chyba że macie profesjonalny sprzęt wysokogórski i lubicie takie klimaty.

 

Ogólnie to wszystkim zalecam zabranie na zlot zestawu ubrań zimowych z czapką i szalikiem.

Niektóre zloty pamiętam że były tak zimne że BBRRRRR.....

 

A ja rok temu byłem pod namiotem, dwa lata temu również i bardzo sobie chwalę :D W nocy owszem zimno (do -4 stopni przy gruncie) ale ciepły śpiworek jesienny załatwia sprawę.

Namiot rozbity na tyłach schroniska za wiatrem tak że nawet przy wichurze nie było żadnych problemów (a sprzęt mam raczej turystyczny).

Gdyby nie fakt, że w tym roku jadę z żoną i z maluchem to również spałbym pod szmatą.

 

PS: Jedyne niedogodności to chrapiący sąsiedzi ale w pokojach zazwyczaj jest ten sam problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. W tamtym roku nie udało mi się załapać na zlocik . Właśnie otrzymałem maila od Astropolis.pl ale jak chciałem zamówić karneciki to już było za późno . " Powiedźcie " proszę czy mam jeszcze szansę na tą WYBORNĄ IMPREZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszystkim zalecam zabranie na zlot zestawu ubrań zimowych z czapką i szalikiem.

Niektóre zloty pamiętam że były tak zimne że BBRRRRR.....

ciepłe ciuszki trzeba mieć bo noce mogą być już zimne

jednak 2 lata temu przez cały zlot były upały po 25oC ... nieźle spiekłem sobie twarz :szczerbaty:

zaplanowałem sobie, że w tym roku będzie podobnie B)

 

pozdrawiam

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.