Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tym razem tez uda sie zawitać do Jodłowa. Czy w pobliżu schroniska (powiedzmy tak do 2-3km) jest jakis sklep, czy też trzeba, jak w Roztokach, kilka kilometrów zjeżdżać po samych wertepach do najblższej cywilizacji?

Edytowane przez ade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie.

Bo w związku z tym, że większość osób będzie na zlocie po raz kolejny to brak konkretnych informacji o dokładnej lokalizacji ośrodka dla osób który odwiedzą go po raz pierwszy.

 

Z powyższej mapki dowiedziałem się, gdzie może on dokładnie leżeć. Ale teraz tak:

Przyjadę dziś bardzo późno, ok. 23:30 - 00:00. Być może, jeśli pogoda dopisze, część z Was będzie obserwować/fotografować.

 

Nie chciałbym więc nikomu psuć zabawy podjeżdżając autem.

Czy mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcia przedstawiające sytuację jaką zastanę na miejscu? Gdzie można zaparkować? Czy bardzo muszę wtedy uważać ze światłami (np. obok jest polanka obserwacyjna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie.

Bo w związku z tym, że większość osób będzie na zlocie po raz kolejny to brak konkretnych informacji o dokładnej lokalizacji ośrodka dla osób który odwiedzą go po raz pierwszy.........

 

Podjeżdzaj na "pozycyjnych" - to na pewno.

Dojazd do samego schroniska i tam parkujesz.

Sam dojazd jest raczej "intuicyjny" tzn. droga kręta ,trochę pod górkę w lesie , a ok. 200-250m przed celem otwatra przestrzeń .

Ok.150-200. przed , miniesz jedyne i ostatnie zabudowania mieszkalne ("agro I" , tam pewnie będą już zaparkowane auta) będziesz juz wiedział że jesteś na miejscu ,a wtedy "pozycyjne" i podjeżdzasz do schroniska.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donosi forumowy kolega - hans jadąc na zlot UCIEKAJCIE Z KRAJOWEJ 8!!! Korki, korki, korki! Związane jest to z pracami remontowymi na tej trasie. :szczerbaty:

 

A przy okazji życzę wszystkim udanego zlotu. Mi tu się życie trochę komplikuje i nie jestem wstanie dojechać na zlot :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.