Skocz do zawartości

Dziwne Obiekty koło Ojcowa !!!


Gość astrodamian27

Rekomendowane odpowiedzi

fajerwerki powinny być tylko na wyjątkowe okazje takie jak np. wesela i sylwester i tyle a nie jakieś dzieciaki kupią sobie fajerwerki a potem jeżdzą po szpitalach bez palców. Fajerweki powinny być od 18 lat a nie tak jak jest u mnie nawet 12 latek może sobie kupić fajerwerki. Oto jest moje zdanie chociaż nie mam jeszcze 18 lat :D

 

 

 

Nigdy nie zapomne jak mój kolega puszczał petardy i jedna nie wybuchła mówiłem aby jej nie odpalał bo jeszcze w ręce mu wybuchnie ale on tam robił swoje odpalił i ona po 1 sekundzie wybuchła mu w ręce. Na jego szczęście nic mu się nie stało tylko ręke sobie poparzył.

 

 

A jak ktoś pedardy do kaczek rzucał to jak podszedłem do jakiegoś typa trochę starszy odemnie o 10 lat zabrałem mu te petardy połamałem i wrzuciłem do rzeki i musiałem uciekać kilka kilometrów przed nim :D

Edytowane przez majkii2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca była taka akcja puszczania lampionów w Warszawie:

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/971929,facebookowicze-z-warszawy-wypuszcza-30-czerwca-lampiony,id,t.html

 

Najbardziej tych warszawskich lampionów boją się... piloci:

 

Najbardziej jednak puszczania lampionów obawia się Lotnisko Chopina w Warszawie. Rzecznik portu, Przemysław Przybylski, wystosował na swoim blogu (http://www.lotniskochopina.blog.onet.pl) apel w tej sprawie. Pisze w nim m.in. o tym, jak daleko może polecieć taki lampion: „(…) Latać mogą nawet kilka godzin i w tym czasie przebyć dystans kilku kilometrów osiągając przy tym pułap nawet 800 m. Do lotniska dolatują nawet te wypuszczone z drugiego brzegu Wisły.”

 

Rzecznik lotniska w rozmowie przestrzega przed puszczaniem lampionów. - Lampiony są zbudowane z papieru i metalu, jeśli coś takiego dostanie się do silnika samolotu, skutki mogą być naprawdę poważne, może dojść do wypadku- mówi Przybylski. Lotnisko może jedynie apelować, nagłaśniać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to poco? najwyraźniej gdzieś jest wesele i lampiony puszczają zamiast fajerwerek

może wesele albo może chińczyk? kto wie

mam nadzieję że jeżeli jest na tym forum jakiś Chińczyk to się nie pogniewa za żart np. czytając temat

Test Omegon triplet APO 150/1000 mm
i zajrzy tutaj...

 

chyba powinienem przestać pić ... widziałem wczoraj w nocy lampiony ale nie przyszło mi do głowy że to UFO - przepraszam :rolleyes: następnym razem wszystkich poinformuję

Edytowane przez _Spirit_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz to jakas plaga...

Dwa dni temu: Czerwony obiekt, niejednostajna trajektoria

 

Nadal jednak intryguje mnie zbieznosc czasu obserwacji i kierunku w Rabce i Ojcowie. Ktos jeszcze z terenu Malopolski obserwowal lampiony?

Też widziałem coś takiego na zachodzie, nad ulicą sądecką 4-5 dni temu próbowałem złapać w synte ale nie zdążyłem wynieść na piętro (z poziomu synty na ziemi drzewa całkowicie zasłaniały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Lampiony w tym roku biją rekordy sprzedaży. Puszczane są przy każdej okazji. Irytuje mnie to, bo one naprawdę stanowią zagrożenie pożarowe i tylko czekać na jakiś spektakularny wypadek.

 

http://allegro.pl/li...string=lampiony

 

Faktycznie Adamie masz rację, to Lampiony właśnie takie miały kształt co na Allegro sprzedają :D ale gdyby spadł do stodoły ładna zawierucha z ogniem by było :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej? A dlaczego nie "coś mniej"?

 

Zwyczajne lampiony.

 

PS. Ileż można czytać tygodniowo takich pytań? Powinno się tego gówna zakazać, bo jak widać, jest niebezpieczne nie tylko ze względów pożarowych, ale i mentalnych.

 

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20110817/powiat04/858460917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.