Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę marki rozstrzygnięty


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Zajefajne logo. Od razu rzuca się w oczy. Gratulacje :Salut:

 

Zaraz, zaraz... A dlaczego nie mogłoby zostać takie jak na górnej fotce? Dla mnie jest bardzo fajne. Wściekłe kolory od razu rzucające się w oczy. Z miejsca wiadomo z jaką marką ma sie doczynienia. Gdybym spojrzał pierwszy raz na propozycje poniżej, miałbym problem z rozszyfrowaniem nazwy. Szczególnie z tą najniższą.

Edytowane przez sawes1
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajne logo. Od razu rzuca się w oczy. Gratulacje :Salut:

 

Zaraz, zaraz... A dlaczego nie mogłoby zostać takie jak na górnej fotce? Dla mnie jest bardzo fajne. Wściekłe kolory od razu rzucające się w oczy. Z miejsca wiadomo z jaką marką ma sie doczynienia. Gdybym spojrzał pierwszy raz na propozycje poniżej, miałbym problem z rozszyfrowaniem nazwy. Szczególnie z tą najniższą.

To jest jedno i to samo logo, tylko w różnych wariantach. Jak chciałbyś wygrawerować logotyp z górnego zdjęcia w CNC? ;) Różne formy używa się zależnie od możliwości technicznych. Wizual na górze jest tylko po to, żeby zagaić "klimat" - czyli forma "najbogatsza" znaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedno i to samo logo, tylko w różnych wariantach. Jak chciałbyś wygrawerować logotyp z górnego zdjęcia w CNC? ;) Różne formy używa się zależnie od możliwości technicznych. Wizual na górze jest tylko po to, żeby zagaić "klimat" - czyli forma "najbogatsza" znaku.

 

Adam, zróbcie naklejki z taką grafiką, świetna jest. Ja osobiście mam naklejone kilka różnych "astro" naklejek (np. na jakiejś skrzyni itp)

 

Pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedno i to samo logo, tylko w różnych wariantach. Jak chciałbyś wygrawerować logotyp z górnego zdjęcia w CNC? ;) Różne formy używa się zależnie od możliwości technicznych. Wizual na górze jest tylko po to, żeby zagaić "klimat" - czyli forma "najbogatsza" znaku.

 

Grawerowanie - jak najbardziej, ale na pudełkach, fakturach, materiałach promocyjnych itp. - górny wariant. Nie będzie chyba wielkim problemem naklejanie naklejek holograficznych z mieniącym się logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konkursie nie wziąłem udziału, ale śledziłem go pilnie od początku. Gratuluje nazwy - rzeczywiście wpada w ucho. Co do loga, to jednak to pierwsze, jak na mój gust, trochę zbyt pstrokate. Nadaje się na intro strony producenta, ale na samym sprzęcie preferowałbym raczej jedno z trzech z drugiego obrazka.

 

Raz jeszcze gratuluje dopięcia swego :)

Edytowane przez liq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Strasznie martwiłem się, że nie będzie samogłosek - jakieś JTJ czy inne szkaradziejstwo

 

A (poważnie) proszę o wykładnię jak to należy wymawiać?

 

To znaczy jak gdy rozmawiamy

 

1. z anglikiem

 

2. z niemcem

 

3. z Polakiem

 

 

mam nadzieję (i preferuję) odp 1.

 

p.s.

Zwycięstwo tej nazwy to wielki triumf Hansa i jego Działu i tych co za nim stoimi (czyli moje :P )

EDIT: O!:

Kliknij_Link

sprawa wymowy nie aż taka oczywista była ;) {ygzo, ...}

 

a w ogóle (Olo) ja tu nie jestem od myślenia ... językoznawczego :D

 

 

z tymi koszulkami zlotowymi to zależy - jak je kto rzuci na krzesło :szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty:

koszulka.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A (poważnie) proszę o wykładnię jak to należy wymawiać?

 

To znaczy jak gdy rozmawiamy

 

1. z anglikiem

 

2. z niemcem

 

3. z Polakiem

 

 

1. Ekzo(ł) (ew. Egzo(ł) tak łatwiej zapisać wymowę) :D

 

2. Ekzo(ł) (ew. Egzo(ł))

 

3. Ekzo (ew. Egzo)

 

:)

 

A myślałeś, że jak wymówić EXO?

E-ix-o :szczerbaty:

 

;)

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.