Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011 - relacje


sp3uca

Rekomendowane odpowiedzi

W domu. Miło było znowu zobaczyć wasze mordki i poznać nowe. Ten zlot zawsze będzie mi się kojarzyć z piękną pogodą, za którą Adam musiał pewnie dać sporą łapówkę decydentom i klimatem, który jak zwykle nie zawiódł. Pł... eee... Pablito :rofl: , poganiany przeze mnie "żywym słowem" zakończył (no praaawie...) projekt "Loch Ness", a ja wreszcie zobaczyłem "Kwintet Stephana" w 13 i 16 calach.

PS. Specjalne podziękowania dla Bartoliniego, bez którego narzędzi (Najwyższy tylko wie, skąd on je brał) udało sie skończyć teleskop.

PS2. Wyjaśnienie: Projekt "Loch Ness" - Teleskop robiony dla mnie przez Pablito, o którym wszyscy słyszeli, a którego nikt nie widział. :rofl: :rofl: :rofl:

PS3. Dzięki Pablito jeszcze raz. Z tej radości cały czas mnie żebro boli. :szczerbaty:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, to był zlot! Pogoda, ludziska i organizacja na medal. Ciężko będzie utrzymać poziom ;)

 

Dzięki wszystkim za towarzystwo a szczególne wspierającym nas w budowie Pablitusa. To była jatka!

 

PS3. Dzięki Pablito jeszcze raz. Z tej radości cały czas mnie żebro boli. :szczerbaty:

 

A Ty poniekąd uratowałeś moją wątrobę ;)

 

Choć nie obyło się bez kontuzji. Zostałem dwa razy ukąszony - raz przez osę i chwilę później przez Tomero, który z poświęceniem ratował mi życie wysysając jad w wampiryczny sposób :szczerbaty:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami.

Dobrze że zlot nie trwał tydzień bo zabrakło by enerdżydrinków w Kotlinie Kłodzkiej. :friends:

 

Tak wypasionego po każdym względem zlotu ( a jestem już bodajże 22-gi raz ) nie było.

 

Niebo , ludzie, sprzęt, nawet gulaszowa na obiad :helo:

 

Lepiej jak pokażę kilka fotek :)

_MG_01.JPG

_MG_02.JPG

_MG_03.jpg

_MG_04.JPG

_MG_05.jpg

_MG_06.JPG

_MG_07.JPG

_MG_08.JPG

_MG_09.JPG

_MG_10.JPG

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Śnieżnika z Trójmorskiego

25-widok.JPG

 

 

Morawy o poranku

26-widok.JPG

 

 

Kotlina Kłodzka... Wróćcie na chwilę do poprzedniego zdjęcia i zwróćcie uwagę, że trawa jest zieleńsza po czeskiej stronie Sudetów ;)

27-widok.JPG

 

 

I na koniec - Jodłów z Trójmorskiego Wierchu.

28-jodlow.JPG

Edytowane przez panasmaras
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze spotkać znajome twarze, których ani deszcz, ani śnieg, ani wściekły pies, ani słabe polskie drogi od wschodu na zachód i od północy na południe nie powstrzymają od spędzenia kilku mrożących smarki w nosie (i czasem krew w żyłach) nocy pod niebnym firmamentem.

 

Do następnego. :astronom:

 

I nadal uważam, że zamiast timelapsów w d.. klapsów chmurek i innych takich trzeba nakręcić TL pt. "Sen Sumasa". Piękno i pełna napięcia akcja w jednym. :D

 

post-18811-0-45095300-1317729300_thumb.jpg

Edytowane przez Ursula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Wam pogoda dopisała i zlot był udany. Ja zmykam na kilka dni w Góry Sowie w czwartek, a za dwa tygodnie w Beskid Śląski. Może trafię chociaż jeden dzień pogodnego nieba :astronom:

 

W Góry Sowie powiadasz? A gdzie dokładniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też szczęśliwie dotarliśmy do domu.

Zlot był super :) Pogoda, ludzie, klimat... nie mogło być inaczej

 

Podziękowanie dla Marka Gdańsk i Marcina Matusińskiego którzy wypożyczyli mi sprzęt do testów. Teraz przynajmniej wiem na co zbierać kasę :D

Do zobaczenia na następnym zlocie :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot był fantastyczny, atmosfera wspaniała no i pogoda dopisała jak mało kiedy :) jedyne wady to to że daleko i tylko raz w roku :)

Od siebie daje panoramę ośrodka i widok z Trójmorskiego Wierchu

http://www.panoramio.com/photo/59994611

http://www.panoramio.com/photo/59994626

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.