Skocz do zawartości

IV Zimowy Astrozlot Oderne 2012


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Hey-ho! Let's go!

Ekipa Bliżej-Gwiazd informuje wstępnie, że ustaliliśmy termin IV Zimowego Astrozlotu :yahoo:

 

Zlot najprawdopodobniej odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2012r.

Miejsce zlotu, tak jak poprzednio, bliźniacze ośrodki "Pod Złotą Wiechą" i "Chata za Wsią" w miejscowości Oderne, tuż obok Uścia Gorlickiego. Klimat, standard i obsługa obydwu ośrodków z pewnością spodobała się Wam tak, jak nam. :)

 

Dokładne informacje pojawią się już wkrótce w oficjalnym wątku. W tymże wątku podamy też koszt i inne ważne informacje. Zapisy na zlot powinny ruszyć na początku grudnia.

 

Wszyscy, którzy byli z nami w tamtym roku wiedzą, że na zlocie w Odernym jest świetna atmosfera! Jest po prostu dobry klimat! A ten klimat tworzycie Wy! :friends:

 

Zapraszamy i zachęcamy.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! :banan:

 

A pogodę to już ktoś zamówił? <_< A z resztą... pogoda pogodą... Obserwuje to się w domu. Nie od tego zloty są przecież. :szczerbaty:

 

EDIT:

 

Bym zapomniał....

A szaszłyki będą? :D

Edytowane przez MaciekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się wybrał, jeśli żona nie będzie miała wtedy sesji (na którą ją będę musiał dostarczyć), to wstępnie się piszę :szczerbaty: To pewnie będzie mój ostatni zlot w najbliższym czasie, gdyż nowy Astroamator w drodze... Pozdrawiam i czekam na szczegóły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! :banan:

 

Bym zapomniał....

A szaszłyki będą? :D

 

Dokładnie tak jak Wimmer napisał Jeśli zrobimy To będą :-p

Tak już się wpisało w historię że co niektórzy na Zimowy Zlot Astronomiczny przyjeżdżają tylko po to aby zjeść szaszłyka z ogniska. :-p Więc bardzo możliwe ze i tym razem będą. :-)

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zlot będzie tak blisko nowiu. W okolicy pełni przynajmniej by była jakaś szansa na czyste niebo ;)

A tak poza tym, postaram się pojawić (no co, pomarzyć można :D)

 

 

Wyobrażam sobie ten dzień (noc), kiedy ktoś zakrzyknie 'czyste niebo!'

i co wtedy zrobimy?

 

zapiszta mnie - chcę to zobaczyć :D

 

 

pozdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na te imprezę. Byle pogoda dopisała!

Może uda mi się wydrzeć Moje Panie.

 

@Tomek96: "Bo jeżeli tak to może wstąpię w jakiś wieczór z nart w Krynicy."

Ja tam zabieram ze sobą biegówki, co jest gwarancją braku śniegu, oraz telepa, co gwarantuje chmury ;-)

ŻARTOWAŁEM

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.