Skocz do zawartości

Kontakt ze sklepem Astromarket


Robson_g

Rekomendowane odpowiedzi

Też kontaktowałem się mailem w swojej sprawie zgodnie z uzgodnieniami telefonicznymi i mailowego odzewu brak... Działań również. Astromarket musi zdecydowanie poprawić komunikację. Z moich doświadczeń wynika,że leży kontakt mailowy. Telefonicznie jest najpewniej.

Edytowane przez krzychb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wszystkich przepraszam za ewentualne utrudnienia w kontakcie z nami. Wdrożyliśmy nowy system, zatrudniliśmy kolejną osobę (będzie od 01 marca) i jestem przekonan,y że to znacznie poprawi komunikację z Wami. Napiszcie mi na PW lub na email jacek małpa astromarket.pl czy wysyłaliście zapytanie przez system czy emaila na adres sklepowy. Muszę zlokalizować wąskie gardło w naszej komunikacji.

 

Pozdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje. Kontakt kuleje coraz bardziej. Po prostu dostajemy tyle zapytań, że nie wyrabiamy. Dlatego niektórym się udaje, innym nie, bo akurat w tym czasie obsługiwany jest ktoś inny.

 

Kontaktując się ze mną bezpośrednio (np. przez PW) zawsze ryzykujecie, że nie odpowiem szybko. Dosyć często jestem w rozjazdach (lub na spotkaniach, instalacjach) i potem na PW odpowiadam hurtowo. W ten weekend byliśmy z Jackiem na targach w Londynie i do tej pory jeszcze nie odkopałem się z zaległych maili i PW.

 

Mogę tylko przeprosić i tak jak napisał Jacek - robimy wiele, żeby poprawić komunikację. W tej chwili najpewniej będzie kontaktować się z nami przez system helpdesku:

http://help.astromarket.pl/ (dodaj nowe zgłoszenie)

 

albo przy każdym produkcie w Astromarkecie "Zapytaj o produkt". System nada wam nr biletu i wyśle od razu potwierdzenie kontaktu, więc wiadomo, że informacje do nas dotarła. Odradzam wysyłanie pytań przez mail, lub PW. Prawdopodobnie wycofamy się z tej formy całkowicie.

 

Od 1 marca zespół Astromarketu znowu się powiększy, więc na pewno więcej osób będzie miało szanse się do nas dobić :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.