Skocz do zawartości

Bieszczady 2012


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Też prawdopodobnie będę dzień wcześniej. Jak nazywa się miejsce w którym będziemy nocować? To jakiś pensjonat?

Chyba musiałbym "dokupić" sobie nocleg:P

 

Edit// Nie chodzi o Dybasiówkę...

Edytowane przez ASTROOKIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także rozważam opcję rowerową. Mam jednak możliwość pożyczenia samochodu. W związku z tym szukam chętnych do towarzystwa i dorzucenia się do paliwa :rolleyes: . Trasa Białystok - Lublin - Rzeszów - Sanok - Roztoki, z możliwością korekty. Wyjazd w czwartek, powrót w niedzielę. Trzy miejsca wolne + trochę w bagażniku (Lanos sedan). Na zgłoszenia czekam do poniedziałku. Potem wskakuję na rower. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jestem za

W domu mam całe pudło gratów do pozbycia się.

Począwszy od flitra Fringe Killer dwa cale i toną złączek skończywszy na montazu Meada pod etx125 z wedgem i statywem.

a nie mam nawet czasu dać to na forumową giełdę.

 

Może napiszmy co kto zabierze na sprzedaż ew. wymianę ?

 

ps.

zabiera ktoś astrotracka lub podobne mobilne urządzenia ? planuję wypad nad ranem na przełęcz przy granicy celem złapania południowych stoków drogi mlecznej. :)

A samemu będzie smutno no i ... te wilki jakieś :):):)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps.

zabiera ktoś astrotracka lub podobne mobilne urządzenia ? planuję wypad nad ranem na przełęcz przy granicy celem złapania południowych stoków drogi mlecznej. :)

A samemu będzie smutno no i ... te wilki jakieś :):):)

 

Ja bardzo chętnie Ci potowarzyszę, niestety bez astrotracka ale z aparatem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Parę informacji przed zlotem.

1. Przypominam, że osoby nieletnie czyli poniżej 18tego roku życia nie mogą przyjechać na zlot bez opiekuna prawnego.

2. Dowiedziałem się, że jest duża aktywność niedźwiedzi. Bardzo proszę o wychodzenie w góry w grupach kilkuosobowych oraz z czymś co pozwoli je odstraszyć bądź obronić się w ostateczności. Proszę tego nie bagatelizować.

3. widzę że są chętni na giełdę to nie ma problemu.

4. Przypominam, że na zlocie będą przebywały dzieci więc proszę o wstrzemięźliwość alkoholową w ciągu dnia (w miarę możliwości)

5. Jeśli pogoda i możliwości techniczne pozwolą, będzie wycieczka Bieszczadzką Koleją Wąskotorową. Mam nadzieje że osoby które się zadeklarowały dopiszą bo niestety muszę rezerwować i płacić za cały wagon ( 25 osób ) czyli liczba wagonów jest zależna od krotności liczby 25. We środę będę miał odp z BKW.

6. Jeszcze dziś postaram się zaktualizować listę.

7. Podaję drugi numer tel jeśli mój nie będzie w zasięgu. 608 283 769 lub do schroniska 13 468 42 50.

8. Osoby które jadą na zlot autobusem i dojada tylko do Cisnej proszę o info to ktoś po Was zjedzie.

9. Jest już asfalt na całej długości. :)

10. Osoby które jadą na Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii po raz pierwszy - proszę pamiętać o Ciepłym zimowym ubraniu! Nocą temperatura spada znacznie po niżej zera!

11. Jeśli są pytania proszę pisać Tu lub na PW lub dzwonić pod numer 508 38 99 35.

Czy o czymś zapomniałem?

 

pozdr Adamo

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest nas czwórka na wypad, odnośnie dźwiedzi rzucimy jednego z nas na pożarcie i po problemie :)

Ale poważnie to zabieram latarkę ze stroboskopem, zielony laser, no nie wiem co go może jeszcze odstraszyć, w razie czego będziemy kręcić kółka na niebie laserem (nie wiem jak naklikać S.O.S.) , raptem to około 900 metrów od schroniska, a może KrzysiekZ zabierze swoją lufę ?

 

Może petardy ? chyba nie...

 

ps.

Odnosnie kolejki to zgłaszam się x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jestem za

W domu mam całe pudło gratów do pozbycia się.

Począwszy od flitra Fringe Killer dwa cale i toną złączek skończywszy na montazu Meada pod etx125 z wedgem i statywem.

a nie mam nawet czasu dać to na forumową giełdę.

 

Weż może się sam na coś skuszę ;)

 

 

zabiera ktoś astrotracka lub podobne mobilne urządzenia ? planuję wypad nad ranem na przełęcz przy granicy celem złapania południowych stoków drogi mlecznej. :)

A samemu będzie smutno no i ... te wilki jakieś :):):)

 

Darku ja już mam to za sobą, byłem tam z lornetką :)

W 2004 byłem tam sam i żadnych wilców nie uwidział - jedynie pograniczników którzy mnie ciepło przywitali :) :)

 

Edyt'a:

 

No to będzie już kilka osób do przejscia na słowacką stronę :)

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dowiedziałem się, że jest duża aktywność niedźwiedzi.

 

Dodam tylko, że rejon Rosochy i Hyrlatej jest jedną z większych ostoi niedźwiedzi w Bieszczadach.

Dla nie zaznajomionych z nazewnictwem podrzucam zdjęcie masywu Rosochy i Hyrlatej

 

rosocha-hyrlata.JPG

 

 

Wygląda znajomo? :)

Edytowane przez panasmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.