Skocz do zawartości

Koszulki Astro-Forum.org


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Na zlot w Bieszczadach wyprodukowalismy specjalna limitowana serie koszulek "Deep Sky Party Bieszczady 2004". Koszulki cieszyly sie nieprawdopodobnym wzieciem - do tego stopnie, ze w zasadzie wszystko rozeszlo sie pierwszego dnia.

 

Na zlocie mielismy tez wyprodukowane 50 koszulek "firmowych" Astro-forum.org. W tej chwili od reki do wziecia mamy 32 koszulki:

- 3szt M

- 15szt L

- 14szt XL

 

Poniewaz trzeba podac adres wysylki prosze wysylac zamowienia do mnie na maila: adam@procreative.pl

W tytule prosze wpisac "Koszulka" w tresci podajac swoje dokladne dane oraz rozmiar koszulki.

 

Obowiazuje kolejnosc zgloszen, az do wyczerpania zasobow. W tym watku bede informowal o aktulanym stanie "magazynowym".

 

Cena koszulki to 30 zl (dobry material, sprawdzony) + koszty wysylki "za pobraniem".

 

W cenie koszulki zawiera sie marza, ktora w calosci przeznaczona jest na koszty funkcjonowania forum. Kupujac taka koszulke wspierasz dzialalnosc swojego forum. Nad uczciwoscia calego procederu czuwa Rada Forum!

 

PS. Jezeli bedzie potrzeba to mozemy wyprodukowac nastepna partie koszulek. Szlak produkcyjny mamy juz przetarty.

koszulki2004 copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dodam, że będziemy mogli nareszcie wywiązać się z obiecanych wcześniej koszulek naszego forum przy okazji n-tyc, kolejnych setek członków naszego forum. Zanim sięgnę do archiwalnych postów na ten temat, osoby zainteresowane mogą kontaktować się w tej sprawie tu lub wprost z Adamem, który będzie potrzebował także podstawowe dane naszych zapóźnionych laureatów (rozmiar i adres). Przepraszając za znaczne opóźnienie w realizacji zobowiązania można tylko skonstatować, że lepiej późno niż wcale.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknac "zamieszania" proponuje nie umieszczac "ZAMOWIEN" na forum. Zamowienia prosze przesylac na moj mail wg zasad, ktore podalem powyzej. Do osob, ktore zalapia sie na stany magazynowe wyslemy od razu, a reszte wyslemy po wyprodukowaniu nowej serii, ktora zrobimy niezwlocznie po zebraniu zamowien.

 

Rownoczesnie zaczynam nowy watek o innych gadzetach Astro-Forum.org. Chcemy sie dowiedziec, co najchetniej byscie chcieli kupic, co jest najbardziej potrzebne i praktyczne.

Zapraszam do dyskusji.

 

ttp://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic.php?p=72698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj koszulka dotarła do mnie od PiotraZ o 8:00 rano specjalnym kurierem.(!!!) Byłem jeszcze nieprzytomny o tej porze - może dlatego nie zastanawiałem się nad tym, że w sumie dałem za nią 30zł + skromne 11zł opłaty = 41zł. Radzę powiadomić młodszych forumowiczów, że dodatkowa opłata to ponad 1/3 wartości koszulki, żeby nie było szoku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta pobiera opłatę w wysokości 5zł i następne 6zł za pobranie należności . Ja przy wysyłce zakładam te pieniądze z własnej kieszeni . Można taniej o ile ktoś miałby konto np w Inteligo i przelał by bez opłat 35zł . Można się oczywiście tak dogadać .

 

 

Wysłałem komuś natomiast dwie koszulki i okazało się że opłata za dwie jest taka sama jak za jedną i kwota 11 zł będzie odesłana listonoszem . Tego kolegę przepraszam za kłopot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Aby uniknąć szoku wystarczy zapoznać się za wczasu z taryfikatorem opłat Poczty Polskiej i po problemie, znam to z autopsji wysyłając obecnie po kilkanaście paczek dziennie, to kila godzin pracy z ich pakowaniem, wysyłką i conajmiej 200 zł zostawione na Poczcie :roll:

 

Ps. Piotrze, wysyłaj koszulki w piankowej kopercie np A4 listem pleconym o wadze do 2 kilogramów z pobraniem i nawet priorytetem trochę taniej to wyjdzie :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ wysyłaj koszulki w piankowej kopercie np A4 listem pleconym o wadze do 2 kilogramów z pobraniem i nawet priorytetem trochę taniej to wyjdzie :salu:

Janusz teraz mnie zaskoczyłeś bo ja wysyłam paczki za pobraniem u Piotra Z od 7 lat i nie wiedziałem że można wysłać list polecony za pobraniem , jutro dowiem się na poczcie jak to wygląda :oops: Następne koszulki wyślemy w kopercie A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Doczytaj tylko w cenniku o ograniczeniach wagowych i rozmiarowych takich listów pobraniowych aby nie było potrzeby przpakowywania on line w okienku :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.