Skocz do zawartości

Uprzejmie donoszę... :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poinformować wszystkich forumowiczów, czyli miłośników astronomii o mojej skromnej (bo nowej) stronce astronomicznej. Znajdziecie ją na www.globalastro.prv.pl . Zapraszam wszystkich którzy mają swoje stronki, do umieszczenia ich w moim katalogu. Chętni mogą umieścić swoje artykuły i zdjęcia na łamach mojej strony a ja będę wdzięczny za każdy element który przyczyni się do jej rozwoju :D

 

Mile widziane są również wszelkie sugestie co do dalszego działania :D

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale ze strony z której ładują się reklamy i popapy szybko rejteruję bo po prostu nie lubie tego ciałatajstwa, trzeba się naklikać aby to szybko pozamykać :roll:

Mimo wszystko życzę powodzenia ale pamiętaj że nie sztuką jest się dzielić ale łączyć, może pisz dla jakiegoś dobrze znanego serwisu jak masz dobre pióro (klawiaturę) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli chcesz profesjonalnych efektów na stronie to okaż profesjonalne podejście do tematu i dobrze zapewne na tym wyjdziesz, w tym kraju ceni się jeszcze dobrych fachowców 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszstkim proponuje przenieśc strone na serwer który nie wstawia reklam z prawej strony i nie przewijają sie one pierwszym scroll barem.

 

A alias i tak zatrzymasz tylko zmienisz przekierowanie.

 

p.s.

 

Kiedys robilem stronke na of.pl i tam nie było takich dodatków z prawej strony:)

 

Nie obraź sie ale jak wchodze na strone z reklamami czy wyskakującymi oknami to czympredzej z niej wychodze i podejzewam ze robi tak wiele osób. Szkoda tracic oglądalnosć.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli chcesz profesjonalnych efektów na stronie to okaż profesjonalne podeście do tematu i dobrze zapewne na tym wyjdziesz, w tym kraju ceni się jeszcze fachowców 8)

 

Tu się z Tobą nie zgodzę Januszu. W naszym kraju ceni się przede wszystkim tych, co robią za darmo, a fachowcy jak wiadomo kosztują, dlatego mało się ich ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat używam Opery i naprawde polecam,jest bardzo wygodna,szybka,nie ma problemów z wyświetlaniem stron,blokuje wyskakujące reklamy,nowe strony otwiera się na zakładkach a nie w nowych oknach jak w IE(jak się siedzi na 15 stronach naraz to jest to poważna zaleta)no i oczywiście wyświetla dane na temat aktualnego transferu i postępu ładowania strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszku jak nie lubisz reklam to uzywaj przeglądarki Opera!

Mi nie przeszkadzają ale mam kolegę, który też tego nie lubi i przeszedł na operę i jest oki!

Przykro mi ale nie lubię wynalazków i oprogramowania niestandartowego jako przeciętny klikacz Windozy, są i tak skazane na wymarcie jak DOS więc szkoda na nie czasu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo akurat są z 20x lepsze niż IE :roll:

 

[ Add: Pon Kwi 26, 2004 20:25 ]

No, oczywiście nie wzystkie ale Opera czy Mozilla itp. :D

Skoro są takie dobre to czemu korzysta z nich mniej niż 3% użytkowników komputerów w Polsce, rozumiem reszta to zapewne jełopy i ciemniaki według twoich kryteriów i ocen :wink: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ostateczności do tego służy mi telewizor, niedługo komputer Wy młodzi zatrudnicie nawet do prokreacji i to będzie koniec ludzkiego gatunku w naprawdę marnym stylu i ze dwa mroczne stulecia panowania Matrixa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie troszkę to, że wszyscy skupiliście się wyłącznie na reklamach. Tak, jakby na tej stronie nic więcej nie było :roll: . Rozumując w ten sposób, wszystkie serwisy zawierające reklamy powinny być na cenzurowanym :| . Przyznaję, nie umieściłem tam wiele, ale coś już zaczyna się krystalizować...

 

Nie widzę równiez innych bezpłatnych serwerów obsługujących php i MySQL oraz pozbawionych reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm właśnie polega na dawaniu i wymaganiu jakości i płaceniu za nią 8)

Jeśli coś jest pozornie darmowe to tak naprawdę jest opłacone i utrzymywane przez reklamodawców :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.