Skocz do zawartości

EURO 2012 komentarze live!


Rekomendowane odpowiedzi

Polska - Grecja 1:1

Graty, jako jedyny chyba wytypowałeś dobrze.

Nie lubię tego :swear:

 

Swoją drogą powinien być osobny temat do komentarzy, a tutaj zostawić same typy coby nie komplikować organizatorowi zabawy ;)

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nasi zremisowali z Grekami 1:1

 

Piękna bramka Lewandowskiego. Osłabiona o jednego zawodnika drużyna Grecji, a potem na początku drugiej połowy strata bramki :( Jak na złość kilkanaście minut później Szczęsny fauluje w swoim polu karnym i ... wylatuje z boiska. Do obrony karnego wchodzi Tytoń, dotyka piłkę, murawy, żegna się i ... broni!!! Nie wierzyłem, że tego dokona :) Do końca meczu wynik się utrzymał.

Nasi niebezpieczni w ataku, słabi w obronie.

 

Grecy dobrzy w obronie i w ataku. Wynik zasłużony.

 

Za chwilkę mecz we Wrocławiu naszych pozostałych dwóch rywali, Czechów i Rosji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie psuć komentarzami wątku Roberta: http://astropolis.pl/topic/38631-euro-2012/ , bo jednak emocje są ogromne,

to może tu komentujmy mecze na żywo:

 

 

mecz Polska : Grecja 1:1

moim skromnym zdaniem niesamowite emocje, ale mecz technicznie słaby, mieliśmy wygraną niemal w kieszeni, niestety w 10 potrafili nam strzelić bramkę, a o mały figiel (raczej Tytoń) byśmy przegrali, pod koniec meczu brakowało chyba już kondycji, może ten zamknięty dach, spowodował to, że w środku był termos, w każdym bądź razie, zamiast ze 3:0 był szczęśliwy remis

 

 

mecz: Rosja : Czechy 2:0 do pierwszej połowy - pierwsza połowa właśnie się skończyła, ale mecz wspaniały, mocny, szybki, Czesi w ogóle się nie boją idą do przodu mimo że przegrywają, świetny atak Rosjan, ale Czesi bez kompleksów grają zupełnie otwarcie

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale młócą Czechów ... :sterb003:

 

nasi grali przez 30 minut, a potem było coraz gorzej

Szczęsny zagrał katastrofalne i nawet się ucieszyłem, że dostał czerwoną kartkę ... przynajmniej już go nie zobaczymy

teraz wygrać z Czechami i powinniśmy wyjść z grupy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niesamowicie szybki!

jak my damy radę Czechom czy Rosjanom, to pojęcia nie mam

ten mecz było o wiele lepszy niż mecz otwarcia,

może też i dzięki sędziemu, który pozwalał grać, a mimo to mecz był bardzo czysty

chociaż najważniejsze, że nie daliśmy plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żebyśmy wyszli z grupy, ale będzie o to więcej niż ciężko. Przed chwilą zakończony mecz Rosja-Czechy stał na znakomitym poziomie.

Nasi zawodnicy w porównaniu z Rosjanami i Czechami wyglądają gorzej niż kiepsko. Nie wiem co się dzieje z naszą piłką nożną, poziom gry jest chwilami dość żenujący,

widać wszystkie możliwe błędy techniczne i kondycyjne - bardziej przypominało to chwilami mecz drugoligowy.

Mieliśmy wiele szczęścia, że skończyło się to remisem.

 

Podstawowym problemem jest brak precyzji w dogrywaniu piłek i to co już w Europie jest standartem-gra z tzw. klepki czyli z pierwszej piłki. Może Smuda

porozmawia z chłopakami, może przytłoczyła ich odpowiedzialność i jeszcze się to rozkręci - oby tak było. W każdym razie Rosja jest bezwzględnym faworytem grupy natomiast Czesi wydają się być do ogrania pod warunkiem że zdołamy się wspiąć na szczyty naszych możliwości. Komentarze po tym meczu w tłumie kibiców pod

KEN były delikatnie mówiąc dość "niewymowne" ;) Ja mam nadzieję że się rozkręcimy jeszcze :):)

 

Poza tym oprawa widowiska, jakość stadionów, praca operatorów: super - miło że możemy pokazać światu że Polska ruszyła trochę do przodu w ciągu kilku lat.

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boenish ma zwrotność Roberta Burneiki, strach się bać co rosyjscy skrzydłowi będą z Nim robić :no:

 

Jaka jest różnica pomiędzy Franzem Smudą a dowolnie wybranym trenerem w momencie, gdy drużynie nie idzie?

 

Trener robi zmiany, Franz robi się bardziej czerwony na twarzy...

 

Nie rozumiem co się stało w przerwie, że na drugą połowę wyszli jak na stracenie :huh:

Grecy skumali nasz genialny system "3 z Borusii, reszta stara się nie przeszkadzać"...

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przyznaj w porównaniu do Rosji czy Czechów, to wypadliśmy dosyć blado,

jestem daleki od jakiegoś szowinizmu, że nasi muszą wyjść z grupy, bo z tego co dało się dziś obejrzeć, to niestety, ale Rosjanie i Czesi przerastają nas klasą, bo to był znakomity mecz, otwarty, bez jakieś strategi murowania bramki

z drugiej strony jest "nadzieja", że oba te zespoły wypstrykały się bardziej jak nasi, ale z trzeciej - lepiej żeby wygrali lepsi, niż kombinować już po pierwszej serii, wejście remisami, różnicą punktów, bramek, a powinien wygrać po prostu lepszy, bez tej całej zawiłości ciułania grupowych punktów, polityki, różnic bramek, ale z czwartej - pierwszy raz w historii jesteśmy gospodarzami EURO, a z tego co widać, to organizacyjnie, wizualnie jest światowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi zagrali jak Barcelona (z Chelsea). Mieli przeciwnika na widelcu, grali w przewadze i... mogą się cieszyć, że zremisowali. Zaniepokoił mnie braku zmian w naszym zespole, pomimo, że w drugiej połowie nie graliśmy dobrze. Jedyny pozytyw po dzisiejszym dniu jest taki, że wygląda na to, że z naszej grupy wyjdą dwie słowiańskie drużyny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Widzieliście, co zrobił Pawliuczenko po wejściu? Piękna asysta, a bramka...? Ośmieszył kilku obrońców w polu karnym i Petr Cech znów musiał wyciągać piłkę z siatki.

Rosjanie godnie uczczą swoje święto 12 czerwca i złoją naszym dupska, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku stawiałem, że nasi nie wyjdą z grupy. I dlatego byłem zaskoczony obrazem gry w pierwszej połowie. Niestety w drugiej powróciła rzeczywistość.

Jestem ciekawy, gdyby tak zrobić zestawienie wyników naszej reprezentacji w ciągu ostatnich np. 10 lat z rozbiciem na pierwszą i drugą połowę. Jestem przekonany, że pierwszą mamy znacznie lepszą i to powtarza się od lat. Na pewno słaba kondycja, ale coś jeszcze.

 

Nasi snują się po boisku, a Smuda boi się zrobić zmiany (?)

 

Z Rosjanami przegramy bo są najlepsi w grupie. W meczu z Czechami przegramy nawet jeżeli Czesi zagrają na wczorajszym poziomie. Zabiegają naszych i więcej szczęścia będą mieli w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, gdyby tak zrobić zestawienie wyników naszej reprezentacji w ciągu ostatnich np. 10 lat z rozbiciem na pierwszą i drugą połowę. Jestem przekonany, że pierwszą mamy znacznie lepszą i to powtarza się od lat. Na pewno słaba kondycja, ale coś jeszcze.

Mówisz-masz. Trochę mi to zajęło ale sam byłem ciekaw :read:

Zaczynając od 2002 roku rozegraliśmy 145 spotkań (nie liczę wczorajszego)

Rozbijam na połowy i tak:

Gdyby liczyć tylko pierwsze połowy to zdobylibyśmy 232 punkty przy stosunku bramek 119-70

Gdyby liczyć tylko drugie połowy to zdobylibyśmy 206 punktów przy stosunku bramek 122-82

 

B)

Na podstawie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_mecz%C3%B3w_reprezentacji_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz-masz. Trochę mi to zajęło ale sam byłem ciekaw :read:

Zaczynając od 2002 roku rozegraliśmy 145 spotkań (nie liczę wczorajszego)

Rozbijam na połowy i tak:

Gdyby liczyć tylko pierwsze połowy to zdobylibyśmy 232 punkty przy stosunku bramek 119-70

Gdyby liczyć tylko drugie połowy to zdobylibyśmy 206 punktów przy stosunku bramek 122-82

 

B)

 

Myślałem, że różnica będzie większa. Ale i tak wykazuje, że w pierwszej połowie jest lepiej niż w drugiej.

 

Dzięki za zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.