Jump to content
Paether

EURO 2012 komentarze live!

Recommended Posts

Polska - Grecja 1:1

Graty, jako jedyny chyba wytypowałeś dobrze.

Nie lubię tego :swear:

Swoją drogą powinien być osobny temat do komentarzy, a tutaj zostawić same typy coby nie komplikować organizatorowi zabawy ;)

Edited by paether

Jednak nasi zremisowali z Grekami 1:1

Piękna bramka Lewandowskiego. Osłabiona o jednego zawodnika drużyna Grecji, a potem na początku drugiej połowy strata bramki :( Jak na złość kilkanaście minut później Szczęsny fauluje w swoim polu karnym i ... wylatuje z boiska. Do obrony karnego wchodzi Tytoń, dotyka piłkę, murawy, żegna się i ... broni!!! Nie wierzyłem, że tego dokona :) Do końca meczu wynik się utrzymał.

Nasi niebezpieczni w ataku, słabi w obronie.

Grecy dobrzy w obronie i w ataku. Wynik zasłużony.

Za chwilkę mecz we Wrocławiu naszych pozostałych dwóch rywali, Czechów i Rosji....

żeby nie psuć komentarzami wątku Roberta: http://astropolis.pl/topic/38631-euro-2012/ , bo jednak emocje są ogromne,

to może tu komentujmy mecze na żywo:

mecz Polska : Grecja 1:1

moim skromnym zdaniem niesamowite emocje, ale mecz technicznie słaby, mieliśmy wygraną niemal w kieszeni, niestety w 10 potrafili nam strzelić bramkę, a o mały figiel (raczej Tytoń) byśmy przegrali, pod koniec meczu brakowało chyba już kondycji, może ten zamknięty dach, spowodował to, że w środku był termos, w każdym bądź razie, zamiast ze 3:0 był szczęśliwy remis

mecz: Rosja : Czechy 2:0 do pierwszej połowy - pierwsza połowa właśnie się skończyła, ale mecz wspaniały, mocny, szybki, Czesi w ogóle się nie boją idą do przodu mimo że przegrywają, świetny atak Rosjan, ale Czesi bez kompleksów grają zupełnie otwarcie

Edited by sumas

właśnie zaczyna się druga połowa

Tak. Rosja-Czechy mecz zdecydowanie bardziej efektowny niż Polska-Grecja. Po prostu lepszy. No i jakiego sędziego mają :szczerbaty:.

no i właśnie Czesi zupełnie bez kompleksów i mają kontaktową bramkę

Rosja Czechy 2:1 - piękna bramka!

ale młócą Czechów ... :sterb003:

nasi grali przez 30 minut, a potem było coraz gorzej

Szczęsny zagrał katastrofalne i nawet się ucieszyłem, że dostał czerwoną kartkę ... przynajmniej już go nie zobaczymy

teraz wygrać z Czechami i powinniśmy wyjść z grupy

pozdrawiam

Jako widowisko nie było źle. Byłem nawet zaskoczony. Zaserwowali nam 93 min. dobrej, emocjonującej rozrywki. Jest po co oglądać kolejne spotkania, bo - trudno powiedzieć, jak to się skończy. Nadzieja jest.

Jak Rosjanie będą tak grać z nami jak dzisiaj z Czechami to miejcie nas w opiece wszyscy święci.

Naprawdę to był Mecz.

tak niesamowicie szybki!

jak my damy radę Czechom czy Rosjanom, to pojęcia nie mam

ten mecz było o wiele lepszy niż mecz otwarcia,

może też i dzięki sędziemu, który pozwalał grać, a mimo to mecz był bardzo czysty

chociaż najważniejsze, że nie daliśmy plamy

Chciałbym żebyśmy wyszli z grupy, ale będzie o to więcej niż ciężko. Przed chwilą zakończony mecz Rosja-Czechy stał na znakomitym poziomie.

Nasi zawodnicy w porównaniu z Rosjanami i Czechami wyglądają gorzej niż kiepsko. Nie wiem co się dzieje z naszą piłką nożną, poziom gry jest chwilami dość żenujący,

widać wszystkie możliwe błędy techniczne i kondycyjne - bardziej przypominało to chwilami mecz drugoligowy.

Mieliśmy wiele szczęścia, że skończyło się to remisem.

Podstawowym problemem jest brak precyzji w dogrywaniu piłek i to co już w Europie jest standartem-gra z tzw. klepki czyli z pierwszej piłki. Może Smuda

porozmawia z chłopakami, może przytłoczyła ich odpowiedzialność i jeszcze się to rozkręci - oby tak było. W każdym razie Rosja jest bezwzględnym faworytem grupy natomiast Czesi wydają się być do ogrania pod warunkiem że zdołamy się wspiąć na szczyty naszych możliwości. Komentarze po tym meczu w tłumie kibiców pod

KEN były delikatnie mówiąc dość "niewymowne" ;) Ja mam nadzieję że się rozkręcimy jeszcze :):)

Poza tym oprawa widowiska, jakość stadionów, praca operatorów: super - miło że możemy pokazać światu że Polska ruszyła trochę do przodu w ciągu kilku lat.

A.

Boenish ma zwrotność Roberta Burneiki, strach się bać co rosyjscy skrzydłowi będą z Nim robić :no:

Jaka jest różnica pomiędzy Franzem Smudą a dowolnie wybranym trenerem w momencie, gdy drużynie nie idzie?

Trener robi zmiany, Franz robi się bardziej czerwony na twarzy...

Nie rozumiem co się stało w przerwie, że na drugą połowę wyszli jak na stracenie :huh:

Grecy skumali nasz genialny system "3 z Borusii, reszta stara się nie przeszkadzać"...

Edited by paether

W każdym razie po pierwszej kolejce jedna rzecz się wyjaśniła. Na tych mistrzostwach nie będziemy grali w meczu o Honor :D

emocje duże

co do Szczęsnęgo to i dobrze - tydzień temu siedział nap...y w knajpie - nie będzie zaniżał poziomu na kacu

ogólnie bardzo pozytywnie to odebrałem - w sensie mecz :_)

Edited by _Spirit_

no ale przyznaj w porównaniu do Rosji czy Czechów, to wypadliśmy dosyć blado,

jestem daleki od jakiegoś szowinizmu, że nasi muszą wyjść z grupy, bo z tego co dało się dziś obejrzeć, to niestety, ale Rosjanie i Czesi przerastają nas klasą, bo to był znakomity mecz, otwarty, bez jakieś strategi murowania bramki

z drugiej strony jest "nadzieja", że oba te zespoły wypstrykały się bardziej jak nasi, ale z trzeciej - lepiej żeby wygrali lepsi, niż kombinować już po pierwszej serii, wejście remisami, różnicą punktów, bramek, a powinien wygrać po prostu lepszy, bez tej całej zawiłości ciułania grupowych punktów, polityki, różnic bramek, ale z czwartej - pierwszy raz w historii jesteśmy gospodarzami EURO, a z tego co widać, to organizacyjnie, wizualnie jest światowo :)

Niestety mamy gwiazdorów a nie piłkarzy!

teraz by nam się przydał cud nad Wisłą :szczerbaty:

Makabra bo inaczej się tego nie da opisać!

Nasi zagrali jak Barcelona (z Chelsea). Mieli przeciwnika na widelcu, grali w przewadze i... mogą się cieszyć, że zremisowali. Zaniepokoił mnie braku zmian w naszym zespole, pomimo, że w drugiej połowie nie graliśmy dobrze. Jedyny pozytyw po dzisiejszym dniu jest taki, że wygląda na to, że z naszej grupy wyjdą dwie słowiańskie drużyny ;).

Spokojnie, to że Czesi z Rosją zagrali widowiskowy mecz nie oznacza, że nie będą mieli rzeźni z teoretycznie gorszym zespołem. Żebyście się nie zdziwili :szczerbaty:

Guest Paweł Trybus

Widzieliście, co zrobił Pawliuczenko po wejściu? Piękna asysta, a bramka...? Ośmieszył kilku obrońców w polu karnym i Petr Cech znów musiał wyciągać piłkę z siatki.

Rosjanie godnie uczczą swoje święto 12 czerwca i złoją naszym dupska, niestety...

Od początku stawiałem, że nasi nie wyjdą z grupy. I dlatego byłem zaskoczony obrazem gry w pierwszej połowie. Niestety w drugiej powróciła rzeczywistość.

Jestem ciekawy, gdyby tak zrobić zestawienie wyników naszej reprezentacji w ciągu ostatnich np. 10 lat z rozbiciem na pierwszą i drugą połowę. Jestem przekonany, że pierwszą mamy znacznie lepszą i to powtarza się od lat. Na pewno słaba kondycja, ale coś jeszcze.

Nasi snują się po boisku, a Smuda boi się zrobić zmiany (?)

Z Rosjanami przegramy bo są najlepsi w grupie. W meczu z Czechami przegramy nawet jeżeli Czesi zagrają na wczorajszym poziomie. Zabiegają naszych i więcej szczęścia będą mieli w obronie.

Ale przynajmniej naszym nikt nie powie: DO DOMU - bo już są w domu :szczerbaty:

• Like 1

Jestem ciekawy, gdyby tak zrobić zestawienie wyników naszej reprezentacji w ciągu ostatnich np. 10 lat z rozbiciem na pierwszą i drugą połowę. Jestem przekonany, że pierwszą mamy znacznie lepszą i to powtarza się od lat. Na pewno słaba kondycja, ale coś jeszcze.

Mówisz-masz. Trochę mi to zajęło ale sam byłem ciekaw :read:

Zaczynając od 2002 roku rozegraliśmy 145 spotkań (nie liczę wczorajszego)

Rozbijam na połowy i tak:

Gdyby liczyć tylko pierwsze połowy to zdobylibyśmy 232 punkty przy stosunku bramek 119-70

Gdyby liczyć tylko drugie połowy to zdobylibyśmy 206 punktów przy stosunku bramek 122-82

B)

Na podstawie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_mecz%C3%B3w_reprezentacji_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej

Nasi snują się po boisku, a Smuda boi się zrobić zmiany (?)

Jak to się boi? Szczęsnego zmienił. Sam powiedział, że to była dobra zmiana.:rofl:

Brawo ! Ronaldo wytrzyj nosek gwiazdorze !!!

Andrzej

Mówisz-masz. Trochę mi to zajęło ale sam byłem ciekaw :read:

Zaczynając od 2002 roku rozegraliśmy 145 spotkań (nie liczę wczorajszego)

Rozbijam na połowy i tak:

Gdyby liczyć tylko pierwsze połowy to zdobylibyśmy 232 punkty przy stosunku bramek 119-70

Gdyby liczyć tylko drugie połowy to zdobylibyśmy 206 punktów przy stosunku bramek 122-82

B)

Myślałem, że różnica będzie większa. Ale i tak wykazuje, że w pierwszej połowie jest lepiej niż w drugiej.

Dzięki za zestawienie.