Skocz do zawartości

Najlepszy blog o astronomii w Polsce?


Rekomendowane odpowiedzi

Po ilości odpowiedzi widać, że Forumowicze są już znudzeni tematyką - kto jaki jest i dla czego. Ale dla mnie to dobry kierunek, każdy niech robi swoje a ktoś bardzo natrętny zawsze może dostać bana ;). Co do Astroparody to fajna stronka, wiele śmiesznych dowcipów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :) Tekst napisałem pod wpływem "środowiskowej" informacji, "że pewien osobnik strasznie się rzuca i sądem straszy za zniesławienie" :szczerbaty: A to przecież fajna satyra (może nawet sama prawda) :)

Bo niektórzy są za bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie :flirt:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog Astroparody odkryłem jakiś miesiąc, może półtora miesiąca temu, i przyznam, że zaglądam tam niemal codziennie. Sam autor paether, jak pisał na blogu, założył go dla zabawy, i nie spodziewał się, że blog stanie się popularny.

Ale jest naprawdę zabawny. Liczy się dystans. Dobry humor. Autor tam nikogo nie obraża, a tylko przedstawia nas w krzywym zwierciadle. Normalni ludzie potrafią się śmiać z siebie. Myślę, że wielu z nas przyda się tego rodzaju "wentyl do spuszczenia ciśnienia".

 

Teraz tylko trzeba życzyć autorowi weny twórczej i chęci. Fajnie by było, gdyby wpisy pojawiały się codziennie.

 

pozdrawiam

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

No pewnie :) Tekst napisałem pod wpływem "środowiskowej" informacji, "że pewien osobnik strasznie się rzuca i sądem straszy za zniesławienie" :szczerbaty: A to przecież fajna satyra (może nawet sama prawda) :)

 

Ha ha, ciekawe kto to? Satyra ma swoje prawa. Ten kto się boi ośmieszenia nie ma za grosz dystansu do samego siebie! :lol:

ps. O kur.. gdzie jest subwoofer w z tematu Nieco "muzyki"... :ha:

Edytowane przez ignisdei
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tytuł wątku myślałem, że jakaś ankieta się pojawiła, konkurs na najlepszy blog astro w Polsce, nawet już swoje typy miałem...a tu lipa, o jakichś pierdołach gadają :huh:

(zapewne także ogromne wpływy z reklamy :P).

Gigantyczne :szczerbaty: ...Tylko gdzie ja te reklamy zapodziałem :astronom:

A tak serio to spodziewałem się, że bedą skrajne reakcje, ale dwa zjawiska mnie cieszą - żaden z krytykujących nie podał mi logicznego argumentu (co zrobiłem źle, gdzie napisałem nieprawdę), druga rzecz to pozytywne privy od ludzi, po których bym się tego nie spodziewał (np "oficjalnie" zwolenników niezbyt zadowolonych z treści bloga).

 

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to spodziewałem się, że bedą skrajne reakcje

i słusznie. Ja mam zamiar ostro zareagować

moim zdaniem bezpodstawnie czepiasz się Janusza_P, który ma ogromne, bo aż 30-to letnie doświadczenie w konstruowaniu lunet ze szkieł okularowych :szczerbaty:

 

pozdrawiam

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rozwalił mnie Bagaż Doświadczeń :ha:

A tak na poważnie, sprawdziłem właśnie, że dwie skrajne gwiazdy wyznaczające umowny kształt tej konstelacji są od siebie oddalone o 30 lat. Świetlnych, rzecz jasna.

 

Zwróć uwagę, że bagaż doświadczeń ma paszcze jak wąż troszkę też przypomina wskaźniki giełdowe :)

Ja to podziwiam inwencje twórcy :icon_exclaim:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzysz na prawdziwą mapę to znajdziesz zarówno Herkulesa jak i Hydrę, herosów i potwory, ktoś się dostał na niebo w nagrodę, ktoś za karę... ;)

Tu nie jest inaczej, nie ma jednego podejścia do tematu. Ponad miesiąc nad tym siedziałem, żeby wsadzić jak najwięcej ukrytej symboliki, nieco kontrowersji...

Edytowane przez paether
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.