Skocz do zawartości

Nowe astro-czasopismo na rynku?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem w kiosku ruchu o to pismo , ale pani niestety o nim nie słyszała .

Chcę zamówić pierwszy numer , ale muszę powiedzieć szczerze że troszkę to zamotane tzn. wysłać przelew , ale nie danych . Dopiero później wysłać osobnego maila :oco: .

Nie jest także dla mnie znany koszt przesyłki , a i termin jej otrzymania jest niewiadomy .

Niemniej jednak nie zniechęca mnie to do zakupu , ale niestety trzeba powiedzieć szczerze , że innych może .Pozdrawiam .

 

Jest pewien problem z dystrybucją pisma które dopiero się drukuje. Firmy kolporterskie życzą sobie wśród dokumentów potrzebnych do podjęcia decyzji o kolportażu także gotowego egzemplarza pisma a potem dają sobie czas 2 tygodnie na podjęcie dezycji. Czyli w kioskach pismo pojawi się nie wcześniej niż 2 tyg. po wyjściu z drukarni. Wcześniej będzie dostępne w sklepach prowadzonych przez Teleskopy.pl i DeltęOptical.

 

Wyjaśniam "zamotanie":

- Wszystkie ceny podane na stronach www obejmują już koszty przesyłki chyba, że wyraźnie napisano inaczej. Aby było to zupełnie jasne, zaraz poprawię zapisy w internecie.

- Moje doświadczenie z bankami jest takie, że tak naprawdę jedynie kwota przelewu (i numer rachunku bankowego, jeżeli robimy przelew z banku a nie np. na poczcie) są wiarygodne. Wszelkie inne informacje mogą (choć nie muszą) być przekręcone. Szczególnie często dotyczyło to tekstu tytułu przelewu w tym adresu dostawy bo tych danych w przeciwieństwie do np. numeru rachunku system bankowy nie sprawdza. Ktoś pisał np. adres Mickiewicza 11 m. 20 a przychodziło Mickwicza (to mały problem) 111 m. 2 (a to już niedopuszczalne). Dlatego aby uniknąć problemów w tytule przelewu podajemy tylko nazwisko a resztę danych trzeba wysłać mailem.

- Termin przesyłki - na pewno w czerwcu. Natychmiast po otrzymaniu numeru z drukarni wysyłam priorytetem każdemu kto zamówił. W tym tygodniu wszyscy którzy wpłacili powinni dostać do domu 1. numer.

Edytowane przez Piotr Brych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie z drukarni, że jutro pod koniec dnia mogę odebrać nakład 1. numeru. :yahoo:

Od razu wysyłam to do wszystkich prenumeratorów, Delty i Teleskopy.pl

Oczywiście każda inna firma dystrybucyjna, jeżeli jest zainteresowana sprzedażą mojego pisma jest mile u mnie widziana.

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne numery powinny ukazywać się szybciej aż do uzyskania planowanego 30-dniowego wyprzedzenia (czyli numer październikowy ukaże się w druku 1. września).

 

To bardzo ważne aby kolejne numery docierały do chętnych na czas. Należy dołożyć wszelkich starań, aby tak było. Szczególnie w przypadkach, gdy w numerze opisane jest zjawisko astronomiczne, które ma wkrótce nastąpić. Irytujące jest, gdy numer z takim opisem dociera po fakcie.

 

Czekam na pierwszy numer :) Wtedy przedstawię swoje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ważne aby kolejne numery docierały do chętnych na czas.

To jest teraz nasz priorytet. Stworzenie kolejnych numerów zajmie mniej czasu niż pierwszego, bo wiele rzeczy mamy już przygotowanych. Będziemy starali się z miesiąca na miesiąc nadrabiać opóźnienie tak aby docelowo (za 2 numery) pismo było u klienta na minimum 3 tygodnie przed początkiem miesiąca którego dany numer dotyczy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że od najbliższego poniedziałku, Astronomia Amatorska będzie dostępna we wszystkich Empikach w kraju (blisko 200 sklepów) oraz w warszawskich salonach sieci HDS (115 sklepów pod markami Relay, In Medio, One Minute i Discover).

Od drugiego numeru czyli od ok. 15 lipca Astronomia Amatorska będzie także dostępna w kilku tysiącach punktów sprzedaży prowadzonych przez Ruch i Kolporter.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że od najbliższego poniedziałku, Astronomia Amatorska będzie dostępna we wszystkich Empikach w kraju (blisko 200 sklepów) oraz w warszawskich salonach sieci HDS (115 sklepów pod markami Relay, In Medio, One Minute i Discover).

Od drugiego numeru czyli od ok. 15 lipca Astronomia Amatorska będzie także dostępna w kilku tysiącach punktów sprzedaży prowadzonych przez Ruch i Kolporter.

Super!!! :helo:

od razu w poniedziałek lecę do empiku po pierwszy numer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.