Skocz do zawartości

Atik 314E w niewiarygodnie niskiej cenie! [zakończona]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się :)

 

Mam swojego Atika 314E !

Bardzo dziękuję zespołowi Astomarket za ŚWIETNIE PRZEPROWADZONĄ AKCJĘ.

Dzięki tej promocji zdecydowałem się wejść w świat monoastrofotofrafii :) na razie mono bo czeka mnie jeszcze trochę zakupów aby potem malować kolorami obrazy dalekich obiektów.

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz DZIĘKI!

Piotr.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też odebrałem swoją kamerkę. Dziękuję za fajną akcję. Dziś o ile pogoda zezwoli zrobę pierwsze zdjęcia pod ciemnym wiejskim niebem.

 

 

No i po co ta promocja jak dziś w połowioe sierpnia można kupić tę kamerkę za 50 zł mniej.

http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/atik-314e-mono,d2431.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ta promocja jak dziś w połowioe sierpnia można kupić tę kamerkę za 50 zł mniej.

http://deltaoptical....mono,d2431.html

 

No cóż, najwyraźniej zrobili promocję. Gdyby Adam nie przeprowadził takiej akcji, to i w DO mogło by jej nie być. Konkurencja jest dobra dla klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ta promocja jak dziś w połowioe sierpnia można kupić tę kamerkę za 50 zł mniej.

http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/atik-314e-mono,d2431.html

 

No i po co taki wpis (zamiast normalnej informacji)? Może za miesiąc będzie można kupić jeszcze taniej. Dobrze, że jest konkurencja i dobrze, że są promocje.

Oczywiście osoby, które kupiły drożej mogą mieć pewien niedosyt, ale tak działa wolny rynek. A może powinny mieć pretensję do DO, że wprowadziła taką obniżkę :szczerbaty:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najwyraźniej zrobili promocję. Gdyby Adam nie przeprowadził takiej akcji, to i w DO mogło by jej nie być. Konkurencja jest dobra dla klientów.

 

Chyba to Atic zrobił promocję i nie najlepiej zachował się wobec "dziesięciu grupowych klientów" wcześniej i indywidualnych z innych sklepów później.

Ale tak bywa. Sam wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem waszego podejścia. Zrobiliśmy jakąś ostrą akcję, konkurencja reaguję i też robi akcję. To źle? Dla kogo? Mnie cieszy, że mogę wpływać na ceny rynkowe i tym samym wszyscy mamy dostęp do tanszego sprzętu. Sam fakt założenia przeze mnie astromarketu spowodował masę zmian na polskim rynku. Chyba wszyscy to dostrzegamy, a jeżeli nie, to wystarczy się zastanowić.

 

To nie jest walka cenowa (bo przy takim podejściu nikt nie utrzyma firmy). To walka o wizerunek, o klienta. Żadna firma nie chce być gorsza. My mamy tę satysfakcję, że jesteśmy krok przed konkurencją i to nie my wzorujemy się na akcjach innych :szczerbaty:

 

W weekend odpalimy kolejną nową akcję :P

 

PS. Co do cen - nautralne jest to, że jeżeli zamówimy u producenta 5, 10, 20, 100, 1000 sztuk, to ceny będą różne. Inaczej mówiąc, firmy które stać na zakupy w dużych ilościach zawsze mogłyby Wam oferować lepsze ceny, bo zwyczajnie kupują znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem waszego podejścia. Zrobiliśmy jakąś ostrą akcję, konkurencja reaguję i też robi akcję. To źle? Dla kogo?

Dlaczego źle? Dla mnie jako przyszłego (pewnie Twojego) klienta to bardzo dobrze. Cieszę się że masz mnóstwo zabawy ze zmuszenia konkurencji do podobnych akcji. Mi też jest przykro patrząc na posty typu "po co to było" bo sam prowadzę dział. gospodarczą (tyle że w segmencie edukacyjnym) i wiem, że obniżenie ceny i zrobienie cenowego fermentu w danym segmencie usług daje dużo satysfakcji. Trzymam kciuki za kolejną akcję. Myślę że uda się podobnie jak ATIKowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.