Skocz do zawartości

Jowisz 2012/2013


riklaunim

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy nauki obróbki, i taki efekt.

 

Newton VX10, EQ6, CCD IMGOH Color, Powermate 2" 4x, Baader UV/IR-Cut, EzP 3.16, RegiStax 5.1, Castrator, AutoStakkert 2.1, AstraImage 3.0 Pro, Corel PaintShop Pro X4.

J.jpg

jj.jpg

j12.jpg

Edytowane przez *Wojtek*
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za kciukowanie :-)

 

Zdjecie jest zrobione przez C14, Kamerka to Flea3, jest to IR-RGB.

 

Pozdr.,

Maciek

 

Ostatnio miałeś 11" , no , no , grtulacje .

 

A ja będę teraz testował 16" dobsa na GT :astronomer2:

 

Ps. w październiku będę w Koblencji , trochę daleko od ciebie bo mogli byśmy się spotkać , ale może kiedyś .

 

Ps.2 chodzi oczywiście o spotkanie związane z tematyką astronomiczną :szczerbaty:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałeś 11" , no , no , grtulacje .

 

A ja będę teraz testował 16" dobsa na GT :astronomer2:

 

Ps. w październiku będę w Koblencji , trochę daleko od ciebie bo mogli byśmy się spotkać , ale może kiedyś .

 

Ps.2 chodzi oczywiście o spotkanie związane z tematyką astronomiczną :szczerbaty:

 

Dzieki...

 

16" to jest cos, czekam niecierpliwie na wyniki.

 

Calkiem przypadkiem jestem 10/11.11. tez w Koblencji... Moze jednak dojdze do malego spotkania na piwko! :-)

 

Pozdr.,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki...

 

16" to jest cos, czekam niecierpliwie na wyniki.

 

Calkiem przypadkiem jestem 10/11.11. tez w Koblencji... Moze jednak dojdze do malego spotkania na piwko! :-)

 

Pozdr.,

Maciek

 

Będę 26-27 , tak dokładnie to w Szensztat obok Valendar , mały kawalek od Koblencji :) jak będziesz to zapraszam .

 

Jak się sprawdzi ta 16-tka to sprzedaję samochód i kupuję :) , potem to już tylko 40" może mnie zadowolić ;)

 

Najważniejsza sprawa to dobre prowadzenie z dużą ogniskową.

 

Za jakiś czas pokaże testy.

 

ps. jak się ma 40" to i zwykły webkam wystarczy

saturne_pic_du_midi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać Janusz jak będziesz miał tego potworka chętnie zobaczę w polu

ten "sprzęcik" ;)

 

 

Potwór już w domu jak będę robił testy dam znać , twoja obecność jest obowiązkowa , tylko totalne zachmurzenie lub śmierć może cię zwolnić z obecności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że Was zanudzam tym samym materiałem. Zmiana obróbki jest dla mnie jak ponowne odkrycie ameryki i nie mogę się powstrzymać ;). Mam pytanie, czy w AstraImage jest coś podobnego jak RGB Balance i RGB Algin jak w RegiStax ?

 

Newton VX10, EQ6, CCD IMGOH Color, Powermate 2" 4x, Baader UV/IR-Cut, EzP 3.16, RegiStax 5.1, Castrator, AutoStakkert 2.1, AstraImage 3.0 Pro, Corel PaintShop Pro X4.

1.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.