Skocz do zawartości

Uruchomiliśmy wersję beta nowego Astropolis.pl


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko po kolei. Jak pewnie zauważyłeś, wiele uwag już zostało naniesionych (choćby klikanie w temat na głównej stronie prowadzi już do ostatniego przeczytanego postu), także wiele błędów zostało poprawionych. Cierpliwości, nie mamy zespołu programistycznego full time na etacie w Astropolis. Działania są zleceniowe i etapowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyświelteniem nowych wiadomości pomimo usunięcia ciasteczek i wszystkiego co mogę usunąć ze śmieci które pozostawia na dysku przeglądarka. Wyświeltają mi się "nowe od ostatniej wizyty": Members, Giełda ale nie Forum. Tematy, w których są nowe posty widzę boldem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyświelteniem nowych wiadomości pomimo usunięcia ciasteczek i wszystkiego co mogę usunąć ze śmieci które pozostawia na dysku przeglądarka. Wyświeltają mi się "nowe od ostatniej wizyty": Members, Giełda ale nie Forum. Tematy, w których są nowe posty widzę boldem.

Pozdrawiam!

 

http://astropolis.pl/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

 

O to pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmagam się trochę z wyszukiwarką.

Gdybym chciał wyszukać tylko pewne tematy - dla przykładu - szukam swoich tematów, w dziale astrofotografia, wyświetl tylko tematy ale niestety porażka.

 

Inny sposób który też nie do końca zadziałał.

Jeśli chciałbym odnaleźć swoje posty lub tematy to nic starszego niż rok wstecz nie jest zwracane w ramach szukania z opcji przypisanych do profilu tzn Tematy lub Posty.

 

Czy mogę wyszukać starsze lub co byłoby jednak najlepsze wszystkie ? Może jest jakieś archiwum do którego trzeba mieć dostęp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji mobilnej zwykle otwieram najnowsze wpisy. Wcześniej dało się od razu przejść do ostatniej strony jakiegoś długiego wątku. Teraz można przejść tylko do pierwszej, ew. potem na ostatnią, co wydłuża czas otwierania. Nie dałoby się tego zmienić? Również warto by móc ustawić domyślne filtrowanie. Kiedyś filtrowałem wg najnowszych, teraz jakieś inne domyślne jest. Ponadto przy filtrowaniu wg najnowszych widzę datę założenia wątku, a nie ma daty ostatniego wpisu. Przy braku możliwości przejścia od razu do ostatniej strony wywołuje to u mnie konfuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przejść do ostatniej tylko musisz kliknąć kropkę/gwiazdkę z lewej strony tytułu a nie sam tytuł.

Dzięki, mało to intuicyjne było ale zadziałało, natomiast nie działa np. w wątku o Astronomii Amatorskiej; kliknięcie gwiazdki przenosi na pierwszą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka Inne powinna zniknąć, a zawarte tam działy powinny iść do Społeczności, to raz. Dwa, niektóre rzeczy w Społeczności powinny być nazwane Sprawy forum ;) Encyklopedia Celestia do Bliżej nauki...Czuję się trochę inny :P

Edytowane przez merti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.