Skocz do zawartości

PANORAMY


Rekomendowane odpowiedzi

Miłe dla oka JaLe, skąd ustrzelone i kiedy? Tylko nie pisz, że dzisiaj bo się potne...

 

Dzisiaj około 17.20 :D ale nie tnij się, próbuje złożyć panoramę z większej rozdzielczości.

 

Ustrzelone z 49.853959,19.658411

 

 

Kolejne zdjęcie i ogniskowa 210. Gdy dobrze się wpatrzymy majaczy krzyż na Giewoncie i budynki na Kasprowym - jestem w szoku :whaaaaa: , a to nie koniec ciekawostek :D

 

Na zdjęciu od prawej: Świnica, Krywań (poniżej Kasprowy), Giewont i po lewej Czerwone Wierchy.

Tatry  200.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jutro popatrzę się na Słońce bez filtra...

Oglądam, oglądam i ewidentnie brakuje mi tu Beskidów :D patrzę na mapę... aaaaa dlatego :P jestem przyzwyczajony do trochę inaczej ułożonego kadru. Do kompletu powiedz jeszcze z jakiej wysokości strzelałeś i czym. W sumie to napisz też jakimi obiektywami bo jestem na etapie kupna uniwersalnego Canona i myślę nad obiektywem do DO. Ehh człowiek bez tej Widnicy to jak bez jednego oka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jutro popatrzę się na Słońce bez filtra...

 

Oglądam, oglądam i ewidentnie brakuje mi tu Beskidów :D patrzę na mapę... aaaaa dlatego :P jestem przyzwyczajony do trochę inaczej ułożonego kadru. Do kompletu powiedz jeszcze z jakiej wysokości strzelałeś i czym. W sumie to napisz też jakimi obiektywami bo jestem na etapie kupna uniwersalnego Canona i myślę nad obiektywem do DO. Ehh człowiek bez tej Widnicy to jak bez jednego oka :(

 

Większość danych w symulacji.

Aparat Canon 450D + obiektyw Canon 70 - 210/3.5

Symulacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już uciekłeś? Szkoda. Widać taki "typ" i chyba z jakimiś kompleksami. Poczytaj sobie http://astropolis.pl/topic/24641-jak-poszerzamy-horyzonty/

A jak nie chcesz to masz ściągawkę "Jeżeli dysponujecie panoramicznymi zdjęciami krajobrazów miejskich lub z wieżowców – to także dla Was miejsce."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry z odległości 80 km i ogniskowej 70mm.

 

umknęło mi to zdjęcie.. piękna panorama, niesamowicie szczegółowa.

przy okazji widać zalety szerokiego fotografowania na krótkiej ogniskowej :)

Edytowane przez loopp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie panoramy z ostatniej wycieczki do Chorwacji.

 

Góry Velebit

 

9716311681_5b7d0d0a80.jpg

 

Makarska i Góry Biokovo

 

9719545542_8230742ae3.jpg

 

Robert, jak ty jesteś blisko gór Biokovo i Sveti Jure (góra Św Jerzego) 1762m.n.p.m. to.....

Mam przeczucie, że pojawją się Apeniny Środkowe.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, jak ty jesteś blisko gór Biokovo i Sveti Jure (góra Św Jerzego) 1762m.n.p.m. to.....

Mam przeczucie, że pojawją się Apeniny Środkowe.

He he. Niestety nie dopisało mi szczęście. Przejrzystość powietrza była nie najlepsza i jedyną nadzieją było zachodzące słońce. Gdy wjechałem na Jurka, to pogoda się spaprała i słońce zaszło kilka minut wcześniej za chmury zwiastujące zmianę pogody na następne dwa dni..., a dwa dni później to ja byłem już pod granicą z Węgrami :/

DSC_8906.jpg

Co ciekawe, na szczycie spotykam kilkanaście osób i wszyscy to Polacy :szczerbaty:

Edytowane przez Robert J
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie J szacunek za wyprawę . Zobaczyłem wszystkie zdjęcia z podróży i naprawdę robi to ogromne wrażenie. Aha no i zdjęcia browarów rządzą :Loveit:

 

 

...tyle kilometrów na takiej ilości piwa...yyy....paliwa :Loveit: ....silnik jak na maxa ekonomiczny i ekologiczny :icon_wink:

Jak to ktoś napisał w komentarzu pod moją galerią " Wspaniale łączysz 3 pasje - fotografię

, rower i piwo - niekoniecznie w tej kolejności :) "
Porównując do zeszłorocznej wyprawy w Alpy, to jednak spalanie znacznie spadło :icon_wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.