Skocz do zawartości

X Zlot społeczności Astropolis [karnety już dostępne]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że martwisz się o mućki?

Nie no :-) oczywiście, że o Ciebie :-)

 

BTW - sorry, że nie miałem czasu dzisiaj z Wami pogadać. Jakieś zalatane te współczesne czasy ;)

Nie ma sprawy, ja i tak śpieszyłem się do roboty :-)

 

Będzie jeszcze okazja pogadać w Jodłowie.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać listy uczestników AstroParty 2012?

Nie czuję się upoważniony do publikowania listy uczestników. Wiem, że był taki zwyczaj, ale to było w czasach kiedy termin "prywatność" nie był jeszcze tak gorącym tematem w internecie, a wszyscy się znali. Poza tym, kiedyś to była inicjatywa społeczna, zaś dzisiaj organizatorem jest podmiot gospodarczy, a to zmienia trochę skalę odpowiedzialności.

 

Jeżeli ktoś chce zaznaczyć swoją obecność na złocie to może to zrobić w tym wątku. Wielu już to przecież zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaznaczam swoją obecność.

 

A ja właśnie nie jestem pewien czy już mogę to zrobić. Do tej pory brak wieści ze strony organizatorów czy mogę się cieszyć z posiadania karnetu i organizować sobie urlop czy też nie. Tylko w takim, czysto egoistycznym aspekcie interesuje mnie lista uczestników. Od trzech lat coś staje mi na przeszkodzie żeby spotkać się z Wami pod ciemnym niebem.Stąd moja niecierpliwość. A kto ostatecznie będzie w Jodłowie mam nadzieję już niedługo zobaczę na miejscu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Grześ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, karnet to produkt wirtualny. Pamiętajcie, że karnet nie jest czymś, co można wysłać pocztą, kurierem albo za pobraniem ;)

"Karnet" w tym znaczeniu to dokładnie to co "zgłoszenie". Jeśli kupicie karnet i dokonacie wpłaty w ciągu 3 dni, to już można się cieszyć z obecności na zlocie :)

Niestety nie dostaniecie informacji, że zamówienie zostało zrealizowane, bo karnetów nie wysyłamy, bo one fizycznie nie istnieją jako przedmiot. Zaistnieją natomiast fizycznie na zlocie w postaci identyfikatora, dobrego nieba, dobrej zabawy i wielu atrakcji :)

 

My nie wysyłamy karnetów, ale Wy wyślijcie się na zlot i wyjdzie na to samo :)

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie jestem pewien czy już mogę to zrobić. Do tej pory brak wieści ze strony organizatorów czy mogę się cieszyć z posiadania karnetu i organizować sobie urlop czy też nie. Tylko w takim, czysto egoistycznym aspekcie interesuje mnie lista uczestników. Od trzech lat coś staje mi na przeszkodzie żeby spotkać się z Wami pod ciemnym niebem.Stąd moja niecierpliwość. A kto ostatecznie będzie w Jodłowie mam nadzieję już niedługo zobaczę na miejscu.

Pozdrawiam

 

Organizatorzy informują, że możesz się pakować. :yes: Jesteś na liście.

 

Nadia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.